Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zīmēt sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

kalt nākotnes plānus

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-06
uz rūtiņu lapas bija jāzīmē pleijeris, kas bija jāievieto citā korpusā. Un es prasīju citiem rūtīņu lapu. Tad ar skolasbiedriem sēdējām tādā kā laivā, kura bija jāairē ar rokām, man prasīja kas būs ka manis nebūs, kas airēs? es atbildēju ka vienmēr bez maksas būšu ar mieru airēt, jo sēžot laivā arī es izbaudu vismaz kaut kādu estētisku baudījumu.
u_l_d_i_s
2016-11-22
mans ķermenis kr´tuis roku malas un seja bija apzīmēti ar smalku grafiku, pilsdspalvu izskatījās kā tetovējumi. Ar tiem ierados skolā un satiku sen neredzētus paziņas draugus,.
u_l_d_i_s
2015-06-30
Zīmēju ar sārtu krītiņu, atjaunodams un papildinādams kādu iesāktu zimējumu uz kādām svešām durvīm kādā svešā vietā. Šie cilvēki, kuri tur dzīvoja stāvēja pāri ceļam pieturā un redzēja, ka es zīmēju un rakstīju uz viņu dzīvokļa vai mājas durvīm GRAFITI vēstījumu par palīdzību, Bet viņi nedusmojās par to, jo vēstījums saturēja informāciju par palīdzību kādam cilvēkam. Zināju, ka tas ir vienīgais ceļš, uz citu oficiālo atbalstu varēja necerēt . jo iepriekš līdzīgi bija noticis arī man, kaut kādu cilvēku bija apzaguši. Beigās uz stenderes bija uzvilkta jautājuma zīme, ko labi varēja redzēt arī no tāluma..
u_l_d_i_s
2013-11-16
un neko neuzzīmēt...... sākumā visi sēdēja pēdējās rindās operā, arī es. tā kā pagriezušies uz otru pusi benķos, tad sākās kāda multene par bruņurupuci kino, un tad šie skatītāji ari es pagriezos uz otru pusi. Visas jūsu neatrisinātās un uzkrājušās problēmas meklē izeju. Un sapņi – viens no paņēmieniem, kā saprast, kas jūs uztrauc. Trīspadsmitajā mēness dienā sapņi satur vērtīgu informāciju, taču tā neatrodas virspusē. Sastrīdējos sapnī ar Lauri par kaut ko . ROberta vecmāmiņa gribēja pirkt viņam kredītu par 2 latiem telefonam. Teicu, ka tā ir pilnīgi veltīgi izmesta nauda. Tajā teātrī, kur biju pirmīt, kaut kādā stiklotā klasē notika kāda airobika kurā piedalījos. pēc tam bija jāuzzīmē vizuāli uz kādām plāksnēm mūzikas stili, pie kā piederēja mūsu grupiņa. bija 5 dažādi stili, bijām tērpti 5 dažādas krāsas tērpos. Augšā zēni zīmēja bet man flomasteri kurus ņēmu - neviens nerakstīja normāli, tā es arī neko jēdzīgu nevarēju uzzīmēt. Beigās visas savas dusmas izgāzu uz pasniedzēju, kuru noslamāju negantos vārdos. Salacas ielas dzīvoklis32 - 31. Izremontēts. To nopirkusi esot Ilga Sieciņa tagad. es radiem jautāju, bet kā tad jūs te tiekat iekšā un saimniekojat? man šie atbildēja ka nu nezinot, durvis bijušas vaļā, ja sieciņa jau gadu nav rādījusies, tad var to dzīvokli izmantot. Teica, ka , ja ieradīsies, un lūgs atbrīvot, tad to darīs. Vēl atceros, ka biju visai neapmierināts, ka pie Salacas ielas pagalma autostāvvietā bērzi bija apgriezti - tiem bija nogrieztas galotnes lai tās neaug augstumā. teicu, ka tad vajadzēja stādīt citus augus, nevis bērzus, jo izskatās vnk šausmīgi !
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi