Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Ziema sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

to redzēt vasarā - bēdas, neprecētiem - dabūt ļaunu sievu vai ļaunu vīru, precētiem - nepatikšanas,
arī pamudinājums iekrāt ko nebaltām dienām
bez sniega- nepelnīta veiksme
dziļa, ar kupenām- turība
putekļaina- smags darbs
auksta- velti uztraukumi
tajā lielā vētrā apmaldīties- slimība vai sarežģījumi darbā

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-10-10
Tirdzniecības centros maxima daudzas lietas dalīja bez maksas un es to nezināju., jo braucu kādā tramvajā un tur bija stends, kur varēja ņemt cd diskus par brīvu. kā arī pildspalvas ar spīdosām leed spuldzītēm galos tādas realitātē neeksistē. Kāds zēns, paņēmis no stenda preci, steidzās izkāpt. es viņu aizturēju, jo dom[āju, ka jānorēķinās par preci pie vadītāja. Bet kad uzzināju, ka tas viss bezmaksas, tad pats savācu vēl atlikušās pildspalvas, kamēr aizlaidu garām savu pieturvietu 25vsk. un nākamā pieturā izkrāvu pa daļām preci, tramvajs negaidīja un daļu preču aizbrauca uz galapunktu , es paliku arā stāvot ziemā,
u_l_d_i_s
2015-07-24
Sapnis uz 30. jūliju. Ļoti labi atceros, ka sapnī biju tramvajā kopā ar mammu , Lauri un Kārli. TUr brauca arī citi cilvēki. Devāmies uz kuģīšu piestātni Bolderājā, no kuras vēlāk gribējām braukt uz jūrmalu. Diemžēl Lauris izkāpa kaut kādā pieturā agrāk, kurai uzraksts bija aizkrāsots un tikai nedaudz atgādināja iespējamo uzrakstu Kuģu piestātne. Braucām garām milzīgiem krāsotiem dzelteniem un sarkaniem krāniem, kuri slējās augstu virs tramvaja, kurā atradāmies mēs un redzējām to visu pa logu. Mamma teica, ka tur, Bolderājā līdzīgi kā Inčukalnā ir pazemes krātuve, bet nevis parastai gāzei, bet inertai gāzei - neonam. Kārlis diemžēl arī sāka gudri spriedelēt par biļeti, par kuru bija samaksājis 1.42Eiro, un izkāpa kādā pieturā. Shematiskā Karte bija ne visai saprotama, bet no citiem cilvēkiem tomēr uzzinājām, ka viss vien ir pareizi un jābrauc līdz galam, kaut kur mežā ir tā piestātne. Tad es izmetu mammai frāzi - ko var darīt, ka mani draugi ir tādi - viens gumijnieks, otrs kirzavnieks. Sapņa 2.rā daļa - Ziema. Snieg sniegs, vējš, Slima kaķenīte. Piesēju to kaķenīti pie priedes pagalmā nepazīstamā vietā, kamēr atgrieztos ar riteni(man bija kaut kur steidzami jābrauc), jo man bija jāiet pēc daktera, lai kaķenīte neaizbēgtu, to pieķēdēju pie tā zara (uz zara augšā.) Diemžēl viņa nebija stabila un brīdi pat gandrīz nokrita no zara... Ļoti cerēju,, ka viņa izturēs manu prombūtnes laiku, kad to novietoju nedaudz aizvējā, tādā kā izlūzuša zara dobumā 2m augstumā virs zemes. Kaķenīte ņaudēja. Turpinājās sniegputenis. Tad kaut kad pamodos.
u_l_d_i_s
2015-07-09
sapnis 11. jūlija rītā. Braucu uz Ziepniekkalnu autobusā, biju pašā priekšā netālu no vadītāja kabīnes. Autobuss pilns cilvēkiem. kāds jauns puisis autobusam esot kustībā, izleca pa pirmajām durvīm. Es paskatījos pa tām un redzēju, ka ārā sniegs , redzēju riteni pakaļējo, kas pārvietojās pa iebraukto slieci, bet sniegs slāpēja skaņu. Tad es sapnī biju it kā Rīgas stacijā, taču tuneļi un trepes uz peroniem bija savādākas. Man gribējās doties uz Madonu. Pie sava cilvēka. Taču man vajadzēja viņu sazvanīt, lai zinātu, ka es varu braukt un man būs kur palikt. Taču man Stacijā piesējās kaut kāds jauns jaunietis lielām tumšām acīm, kas izjautāja mani un izvilka beigās apliecību, ka ir policists-izmeklētājs, Viņi ilgu laiku seko man, manai rīcībai un grib noskaidrot iemeslus, kāpēc es rīkojos tā nevis citādi. Devos augšup pa šīm trepēm uz peroniem, taču šīm trepēm bija izlauzti metāla pakāpieni un vajadzēja pārlekt. Pārlekt man traucēja tas, ka raudu un tas, ka bija arī kaut kāda rokas bagāža, taču es spēju tikt pāri. Tas jaunietis gan bija veiklāks un augšā nokļuva pirmais.
u_l_d_i_s
2015-01-06
Sapnis svētdienas vakarā, kad biju aizmidzis 11. janv. Kaut kādām sievietēm kādā medpunktā pārbaudīja, vai tās nav saslimušas ar vēzi, ādas vēzi. Vīriešus nepārbaudīja, sačukstējās, ka nevar to ļaut, jo tas izmaksā pārāk dārgi budžetam. Manai kaimiņienei kāds pazvanīja, un tas bija mans iepriekšējais darba devējs, nevis tas, pie kā strādāju un pasniedzu lekcijas, bet tas, no kua beigās pirku elektroniku. Teica, lai steidzami eju uz karuseļiem , neskatoties ka ārā ziema, jo svēkos tāpat visi gribēs vizināties. Tad arī gājām. Mana mamma ar mani gājām uz turieni. Mamma brauca ar saliekamo velosipēdu un kad bijām no uzkalna nogājuši lejā līdz karuseļu sētai, aiz sētas tie sta´vēja. Gribēju mammu nobildēt, kad tā braukāja ar riteni pa sniegoto ielu pie karuseļu metāla krāsainās sētas, taču nekādīgi nesanāca normāla bilde. Viņa jautāja, pie kura tad es strādāju, es teicu, ka pie ķežu karuseļa, bet protu ieslēgt visus. VIss , ko atceros.
u_l_d_i_s
2014-12-18
Sapnis no 20 uz 21. decembri. 2014. uz grīdas rindā bija saliktas 3 nestuves. tur gulēja ivara mamma, irēna pavidu un Kravalis. Bet viņi nebija miruši, sarunājās filmēšanas pārtraukumā. Atceros, ka beigās Ivara mma izrādījās gluži dzīva un Ivars, kad bija atnāca nevarēja viņu atrast starp mirušajiem. VIņa bija tur starp gaiteņu labirintiem nedaudz tālāk uz kādas gultas. Kopā ar Imantu Kazušu ar riteņiem braukājāmies kādā nezināmā pilsētā, kādiem nezināmiem garāmgājējiem atteicu, ka ritenis pa nakti bija stāvējis tirgus laukumā, nepieslēgts, jo tie bija izrādījuši interesi par manu velosipēdu. Tālāk biju uz perona un gaidīju vilcienu. Kāds pamācīja, ka plastmasas iešļūcamās čības, kuras ir baltas, vajag mazgāt regulāri un tās tik tiešām bija izmazgātas baltas. Biju ar kaut kādu savu adoptēto meitiņu , kura runāja angliski un saprata arī latviski, uz kāda perona, gaidījām vilcienu. Ikāpām tajā. VIņai bija bērnu nevosipēds mazs, man bija arī kādas pakas. VIlcienā konstatējām, ka esam taču aizmirsuši nopirkt biļetes apzināti - vai neapzināti - bet ienāca kontrole vagonā no abiem galiem. Mums trāpījās Ingūna Sudraba. Otru pusi kontrolēja Laimdota Straujuma. Ingūnai Sudrabai teicu, ka mums jāpaspēj vēl izkāpt un meitiņa jau gaidīja mani pie tambura. Parādīju biļeti, bet citu, ka vakar esmu samaksājis par ļoti dārgu braucienu no Jūrmalas. VIņa teica, , ka tāpēc vien sodu nelikšot, jo redz, ka vakar esmu tik dārgu biļeti pircis. Un teicu, ka adoptētai meitiņai biļeti vēl nevajagot. Pārmiju dažus vārdus arī ar Laimdotu Straujumu, viņa mani atceroties. Tad meitiņa kaut kur bija izkāpusi(acīmreot nobijusies no kontrolierēm), bet es braucu tālāk. līdz kurienei tiku nezinu, bet iebraucu kaut kur ziemā. Ziemā devos uz kaut kādu dzīvokli nezināmā vietā, kur iekāpu pa zariem un balkoniem un balkona logu. Atnesu tur 4 vafeļu saldējumus, jo tur bija 4 cilvēki.
u_l_d_i_s
2014-08-11
u_l_d_i_s
2014-07-02
Nakts uz 3. jūliju, Sestā mēness diena. Ziema, biju atstājis riteņus ārā kaut kādā Vecrīgas ielā. Kad izgāju, jaunajam no pakaļējā rata bija noskrūvēts zobrats, kuru mainīju par 25LVL, bet otram ritenis vispār trūka abu disku-riteņu. Palikušas bij tik asis. Pirms tam vēl jautāju draugiem, ar kuru labāk man ziemas laikā kur doties, jo neviens transporta veids nelikās piemērots. Vēlāk kādā hallē gar malu bij koridors tukšs, bet gar kreiso pusi daudz durvis apvilktas ar ādu, lai troksni slāpētu. pavēru kādas tālākās no tām, tur iekšā bija ģērbtuves un daudz puiši pārģērbās. “Sestās mēness dienas sapņi ir pravietiski. Tas nenozīmē, ka tie piepildīsies tieši tādi, kādus jūs tos redzējāt. Tās ir zīmes, atbildes un jautājumi. Traktējot to nozīmi, nevajag steigties, vēlams ņemt vērā ne tik daudz saprāta secinājumus, cik personiskās izjūtas, kas rodas pēc pamošanās. Sapņu tēlus jums palīdzēs izprast jūsu intuīcija.” avots nlp.lv
u_l_d_i_s
2014-01-05
biju laikam gan saslimis vai saauksteejies. Mainiju gimenes aarstu, man izrakstija ingaliptu un veel taas sukaajamas tabletes pret kakla spaem un klepu. Mainiju gimenes arstu. Katrs no arstiem vienaa receptee paralstijaas (abi) un katrs ieteica savas zaales. Bija marts, kaut kaadaa nezinaamaa vietaa redzeeju araa pa logu sniegu, man bija iespegts lodaamurs uz norrautas plalodzes liecos tam lidzi pari galdam, lai kaut ko saremonteetu datoraa. Atceros ari to ka nejausi lodamuram kads ejot garam pakusinaja galdu un tas noslideja un izdedzinaja caurspidigaja aizkaraa caurumu. Vēl es atceros , ka pulksteņi elektroniskie neraadija pareizu laiku kadaa iestaadee un biju kopaa ar mammu par to ļoti izbrinits, jo tas atkartojas, mamma pat gribeja vai rakstija zinojumu par esoso situaaciju,.
Odrija_1980
2010-06-04
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi