Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zārks sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

to redzēt- droši panākumi
tukšs- nepatikšanas
ar virvēm- nāves gadījums
ar mironi- laika maiņa, ari ilgs mūžs
ar puķēm izrotāts- nelaimīgas kāzas
tajā gulēt- ilgs mūžs
zārku redzēt nesam - saņemt sliktas ziņas, bēdīgi dzīves apstākļi
tajā kādu guldīt- dzirdēt ziņas par kāda piedzimšanu.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
taa__vajag
2013-12-06
Redzēju divus zārkus un nokavēju bēres, kuras bija noliktas uz 17.00.Es atnācu tieši pēc stundas 18.00.Tās pašas dienas vakarā man piezvanīja un pateica, ka nomiris radinieks plkst.17. Otrs mirušasi ir sveša sieviete , kura dzīvoja tajā paša daudzdzīvokļu mājā....
u_l_d_i_s
2013-07-08
Zāŗks bija izrotāts. Ļoti interesantu bet vienlaikus arī smagu sapni redzēju šonakt pl.04:00naktī . Vispirms nomira Ivara māte , kuru glabājām ar Ivaru divi vien kaut kādā nepazīstamā vietā , nepazīstamā kapličā, tad arī pats Ivars. Neviens nevarēja saprast , kas man ir. Vienīgais, ir tas , ka tiesnese Rezgoriņa izteica man līdzjūtību par zaudējumu. Kaut kādā nezināmā skaisti izremontētā, nelielā kādas ēkas puspagrabā, kurā kādreiz es ar Ivaru kopīgi biju taisījis remontu, es periodiski gāju pirkt maizi- parasto ķieģelīti, kuru tirgoja Gundaris Kravalis, viņu es iepriekš sapnī biju klausījies pa radio otrdienas vakaros, kur šis bija runājis pārraidēs. Sapnī cilvēki bija, taču pārējie bija “sveši”, nesaprata kāpēc es tāds saskumis”, taču Gundaris K. saprata manas skumjas. ļoti raudāju. ārā nebija vasara, bija kāds rudens vai pat ziema, jo arī tajā puspagrabā dega spuldzes, kas apgaismoja nelielo telpu. Sapni es redzēju , tieši, kad šonakt 29. Mēness diena gāja uz beigām un naktī sakās 30 mēness diena. Bieži vien divdesmit devītajā mēness dienā sapņi ir smagi un nepatīkami. Sapņu tēliem tiešas nozīmes nav, tiem drīzāk piemīt psiholoģisks raksturs. Un tādēļ šo sapņu traktēšanai ir vajadzīga īpaša uzmanība. Pēc būtības mēs šajā mēness dienā redzam uzkrājušos problēmu slogu. Neatrisinātie jautājumi nekur nepazūd, lai cik dziļi mēs tos censtos noslēpt, tie mūs tikai stingrāk spiež, izsaucot nemitīgu spriedzi. Savu psiholoģisko un emocionālo stāvokli var izlīdzināt tikai tad, ja sākam strādāt pie problēmu risināšanas. Bet, lai atrastu šo problēmu īsto sakni, tad divdesmit devītās mēness dienas sapņus rekomendē uzticēt traktēt profesionālim.
Ruuktaa_pukje
2012-02-07
Man bija zāks un zārkā bija man nepieciešamas lietas. Biju svešā vietā, patālu no mājām.Tiklīdz es no zārka pagāju gabaliņu nost,tā man zārks bija nozagts.Gāju meklēt, atradu un tā kādas 4. reizes.Uznāca tumsa, mājās vairs netiku -nodomāju no zārka prom neiet un braukt mājās no rīta, protams, ar visu zārku.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi