Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zāles sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

dzert- nelielas ķildas, nepatikšanas
tās parakstīt- būt par ķildas iemeslu.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-19
Pats sev uzdūros sapnī (sevi otru satiku) , kur bija tādas kā gaiteņveida telpas, kas uz abām pusēm aizgāja spoguļskatā, kas pārgāja identiskā ārējā vidē. Katra no pusēm bija pilnīgi vienāda un es nevarēju izšķirties beidzot, kura tad ir tā īstā realitāte un kura jāizslēdz, padomu prasīju Laurai V. K. otrajā daļā biju 25.vsk aktu zālē, kur profesors gribēja pasniegt lekciju, bet Kristīne S. man iedeva lielu papīrnaudu, lai aizeju pēc ibumetīna, es piekritu kavēt lekciju un aizgāju uz aptieku, kur nokļuvis konstatēju, ka tas ir Madonas ūdens lietvede, kura mani nosūtīja lejā ar liftu un pirmajā stāvā tās večas , kas lietoja zāles smējās par mani, jo nesapratu, kur atrodos. Katrā ziņā tās zāles nopirku, gan dzeltenas lielas, gan arī oranžas mazākas tabletes.
u_l_d_i_s
2018-02-01
Sapņa sākumā braucu kopā ar mammu kādā laivā, tā nebija nosakāma upe, bet plata bija kā Daugava. Biju pieplacis pie vilciena mašīnista logiem no ārpuses un tas vilciens brauca! Ar vilcienu veda cilvēkus izsūtījumā. Bija ūdens spainis no kā dzert un es domāju ka vismaz tas ir labi ka ir tīrs ūdens ko dzert. Tad atceros kādu epizodi, ka no konteinera ar vācu zēniem makšķerējām ārā mazās skrūvējāmās lampiņas. Un vēl - biju kādā virtuves telpā, kur bija izmestas zāles. un viena tablete nebija izdzerta un es to izdzēru. Tur bija vannai līdzīgs veidojums, kurā nemitīgi pieplūda un aizplūda ūdens un vienu brīdi tas draudēja pāriet pāri malām un es aizgriezu krānu, jo par ūdeni arī bija jāmaksā.
u_l_d_i_s
2015-11-06
Kaut kāds man attāls radinieks onkulis bija izgudrojis jaunas zāles, kuras diemžēl nebija ieguvušas patentu un tās diemžēl neatzina ASV, bet ražoja Apvienotos Arābu Emirātos. Tāpēc zinātnieks slēpās savā aizkrautajā ar grāmatām pagrabā, kur iegājis biju arī es, vēl students būdams. Tā atgādināja Latvijas Universitāti, Raiņa bulvāri, to pagrabu. Es savā ziņā tik un tā biju lepns par to, ka mans onkulis ir izgudrojis zāles.
u_l_d_i_s
2014-03-08
u_l_d_i_s
2014-03-05
runcītis bija sakosts un ievainots un roberts "palīdzēja" viņam nomirt, pēc tam pats jutās tik slikti, ka sarijās savas zāles, un bija jāsauc ātrā palīdzība abiem, gan runcītim gan RObertam. g;aju pa kaut kādu modernu sporta zāli kur daudz bērnu spēlēja spēles, tad citā zālē gāju un izvairījos no brucošām "bobsleja"trases mašīnītēm kurās tie sēdēja, tceros, ka gāju tur, lai pazvanītu ātrai palīdzībai, lai nebūtu jāstāv blakām pārējiem, kur atradās Roberts ar to kaķi.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi