Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zāle (telpa) sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

liela un gaiša- prieks un laime, labas cerības, ari patīkama satikšanās
liela- jaukas cerības laulības dzīvē
grezna, ar dārgām mēbelēm- labi dzīves apstākļi
sporta- zīme, ka nav laika darīt to, ko vēlaties
maza- neapmierinātība laulības dzīve
tumša-bēres,
arī bezcerīga dzīve
ar melnām tapetēm - kāda kunga vai kundzes nāve
tukša— bildinājums tiks atraidīts
tajā atrasties- ilgoties pēc augstiem amatiem un sabiedrības cieņas
tajā dejot- bēdas
to greznot- palīdzēt kādam iegūt darbu.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-01-29
atrados un ienācu lielā zālē, kurā bija daudz politiķu. Zāle tik tiešām bija ļoti liela, man tur līdzi bija kaut kādi papīri. Atceros, ka runāju ar kādu no zālē sēdošajiem.,
u_l_d_i_s
2016-04-19
Biju ciemos pie brālēniem un tur uz kāda liela ekrāna reģistrējos draugiem.lv, kur biju ielicis dažus video, kurus biju filmējis, kā putni knābā kukaiņus. VIdeo bija krāsaini un filmēti ar telefonu,. Tos skatījās lielā auditorijā kaut kādi bioloģijas cilvēki, auditorija bija pilna cilvēku, tur bija arī mana mamma, kura iedeva kaut kādu video, es pajautāju kā viņa par to zina par tiem video, biju izbrīnīts.
u_l_d_i_s
2015-09-04
Tā vis nebija autoosta, bet gan tramvaja pietura tai manā sapnī. Tur bija jāpārveido kāds nožogojums, kas bija metāla žoga kaluma loks, kuru vajadzēja pārveidot nedaudz, lai es par to saņemtu atalgojumu. Taču tas bija tomēr tik stingrs, ka bez būtiskiem instrumentiem to nevarēja kustināt. Kaut kā nomuļļāju, lai vilks paēdis un kaza dzīva, jo citādi zināju, ka atalgojumu nesaņemšu. TRamvajs arī brauca garām, tajā bija tikai daži cilvēki. Otrā sapņa daļā biju kādā tukšā telpā, kādā ziedu bāzē, kur tika ievietoti atvestie augi no Holandes. TUr nebija logu , bet viens vienīgs LED prožektors, sējeņi, kuros augi tiko bija sadīguši, sāka stīdzēt un es pārdevējām teicu, lai atstāj tos izklātus un atstāj vismaz prožektoru pa nakti degam, jo tas daudz nepatērē strāvu, savādāk zaudēs te visu. Viena no pārdevējām aprunāja mani citai, ko dzirdēju un tad es viņai kaut ko uzbļāvu pretī !
u_l_d_i_s
2015-06-20
Sapnis naktī uz 20. jūniju. Kaut kā savu mūžu piedzīvoju vēlreiz, taču sapņu tulkā Diemžēl Nav tāda vāda Mūzš, Mūžiba, sava dzīve un tml. Mūžība, Nožēla, Māsa, Baznīca, Ticība, Atskaņotāja adata, tante, viņas halāts un neuzmanība, Ivars, Lauris nebija , un nekad nenožēloju tos gadus kad biju kopā. Ceļš, Nožēla, Mācības, Rīga, Pilsēta, Modernas Telpas, Grezni veikali pilsētas Centrā. Pateica man, ka viņa jau jaunībā ir slima ar audzēju un prasīju kur tād UVC dezinfekcijas lampu ņemusi, kas vienlaikus bija gan kā dezinfikātors, gan kā dekorācija un rinķoja (griezās lēni kā bākuguns) pie griestiem. Apkārt telpā "´lēkāja"´ zibsnīja zvaignes, bija telpā ļoti gaišs.
u_l_d_i_s
2015-06-15
sapnī biju kādā tādā kā labirintā, kur sienas telpā bija izbūvētas tā pa diognāli, sadalot telpu it kā tādā kā trijstūrī. Gaiša telpa nebija.
u_l_d_i_s
2015-02-14
Biju teātrī, kur starpbrīdī tā, kura uzstājās, pārdeva zāles apmeklētājiem tomātu un citas sēklas, bez čeka bez PZ. Es izdarīju izņēmumu un nopirku dažas izberamās, tur bija kādas 25. SKaitījās hibrīdie plūmju tomāti. Pēctam biju pārvācies uz nezināmu vietu kādā ZOlitūdē vai tml. rajonā, kur dzīvokļis bija ļoti interesanta plānojuma. telpas garas un šauras, ganndrīz pa visu podjezdu sniedzās tas dzīvoklis, tas bija diezgan patukšs, un atradās pirmā vai otrā stāvā, bet logi bija uz DR. Ārā agrs pavasaris, bet zāle vēl nebija atmodusies. Man bija šis saujā iebērtās sēklas. Noliku tās tai dzīvoklī uz krēsla. Tur bija arī dažas citas, netikai tās, kuras iegādājos. Taču tad "´uzpeldēja"´ Gatis un apsēdās uz tām, atvēra logu, un caurvējs tās gandrīz aiznesa. Par laimi audēju tikai dažas. tad novietoju tās kaut kur antresolā uz maliņas. Taču pēc ta, lai dabūtu lejā, atkal pāris pazaudēju. Un vēl kaut kāda vabole man pamanījās iekost īkšķī, kura acīmredzot bija atradusi tās, kas tur bija noliktas. Brīdi vēlāk pie manis atnāca divi nezināmi cilvēki, kas lietoja grādīgos, viens dzēra pirkto un otrs pašbrūvēto. kad gāja prom, tad tas kas dzēra pirkto teica,ka jāiet vēl nopirkt.Bet tad es ar kādu cilvēku braucu mašīnā prom un redzēju kā šie divi aiziet,taču 20mtālāk, redzēju,ka mans šoferis aizmidzis! un nejauši aizskāru kādu sviru un mašīna sāka kustēties, par laimi es piespiedu bremzi un izdevās to apturēt. Tad pamodos
u_l_d_i_s
2014-11-21
Sapnis 21. novembrī pa dienu 15-17, 29. mēness dienā. Kinoteātris tāds kā apmēram 6 lielās maksimas. Aizņem nevināmā pilsētā veselu kvartālu, apkārt tam platas ielas - bet tālāk tās pāriet šaurās ielās. Atceros, ka sapnī gāju uz to, kaut gan nedaudz nokavēju seansa sākumu, jo piebraucu vienu pieturu klāt ar autobusu. Bija tās dīvaina izskata margas, kas bija izveidotas kā jaunas bet netipiskas formas gumijas izstrādājums, ievietots milzīgā izlietā betona lejamā(izlietā) vannītē grandiozi lielā, kā tilta konstrukcijā. ´Visas vannas bija ieraktas zemē, ārā bija vienīgi tā pusriepa, kas bija netipiskas formas. Margas bija nepieciešamas, lai no ielas nokāptu skatītāju lejā vai uzkāptu no tā augšā un izklīstu tālāk augšā pa ielu parējām. Sēdēju zālē, mana vieta maliņā bija brīva. Daudz bija jaunu jauniešu es starp viņiem jau jūtos kā "vecītis", kaut gan tā noteikti bija nākote, bet man tik un tā biuja Jēzus vecums. kā tagad. Man bija līdzi kaut kāds ar plastmasas gliemežvāka vāku aizverams smieklīgs "planšetnieks", kur es uzliku straumēšanu no WIFI, kur gāja tā pati filma, kas uz ekrāna. Dzirdēju arī skaņu planšetā, ko centos nogriest sāmos klusāk un man tas izdevās. Pēc seansa(uz ekrāna gāja kāda moderna filma multfilma ar šaudīšanos karu, atceros ka kopā ar pārējo cilvēku varzu izgāju no milzīgās kino ēkas. Viena jauniete teica, ka baigā filma, kinotēātrī, bet man tā filma ne visai patika. Atceros, ka tad pēkšņi viss pūlis izklīda un es pie kinoteātra kristojuma izrādījos viens. Maldījos caur vecām ēkām, no kurām bija VID, bet kaut kur apmaldījos tā, ka laikam jau izejot no seansa aizgāju pa nepareizo ielu. Bet tas vēl turpat viss tā tuvumā. Tad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-07-15
"´18.tās mēness dienas"´ sapņu tēli kā spogulis atspoguļo mūsu faktisko būtību, tāpēc rūpīgi ir jātulko mūsu šīs mēness dienas sapņi. Zāle, zālē sākumā kāds sporta uzvedums. A.Rubuls tur bija ar daudziem citiem, kuri dzīvē kaut ko sasnieguši, bet es sēdēju krēslu rindā, zāles maliņā. Viņi ņēmās zālē pa vidu. Tad bija kaut kāda mācību stunda. Vispār tā zāle atradās kaut kādā lielā skolā. Mācību stundā pēc tam katram aiz klavierēm vai plauktiem vajadzēja salikt savus pierakstus, maikas, jakas. Zem katras no blakus cieši saliktajām čupiņām viena bija manējā, kas rakstīts virsū - neatceros, taču nebija mans vārds. Apaksā bija pilsētas, no kurām katrs bērns nācis. Teicu, ka tā var viegli iemācīties ģeogrāfiju. Taču man bija problēma. Savu vienīgo jaku atstāju tur salocītu... Maikas apakšā nebija. Tad nu gaidīju, ka visi aiziet un nepazīstama skolotāja tomēr zāļē pagaidīja, līdz es tomēr paņemu no plaukta to savu svīteri un uzvelku, jo - ja jaka gardrobē, bet maika nav tad nestaigāšu pliks pa skolu. 2. epizode - kaut kāds liels komplekss, ko palīdzējausi iekārtot kāda sieviete. Komplekss - ēka - dzīvojama. Kuras lielāko daļu aizņem baseins. Apkārt ēkai neviendabīgs reljefs. VIss sakopts, arī iekšā telpas lielas remontētas. Redzēju sevi bagātu, -
u_l_d_i_s
2014-03-08
runcītis bija sakosts un ievainots un roberts "palīdzēja" viņam nomirt, pēc tam pats jutās tik slikti, ka sarijās savas zāles, un bija jāsauc ātrā palīdzība abiem, gan runcītim gan RObertam. g;aju pa kaut kādu modernu sporta zāli kur daudz bērnu spēlēja spēles, tad citā zālē gāju un izvairījos no brucošām "bobsleja"trases mašīnītēm kurās tie sēdēja, tceros, ka gāju tur, lai pazvanītu ātrai palīdzībai, lai nebūtu jāstāv blakām pārējiem, kur atradās Roberts ar to kaķi.
u_l_d_i_s
2014-02-23
iejutos it kā cita cilvēka ādā (Sanda) katrs braucām ar riteņiem un teicu, ka var aizbraukt uz viņa darbu ar riteni labāk nekā ar autobusu, tad braucu pats. Sapnis bija nezināmā vietā., arī pectam biju atstājis līmeņrādi un zāģi kaut kādā telpā šaurā gaiteni, kur ar riteni iegāju un no mugurpuses man kāds vīrietis uzskrēja viersū lamājās, ka es traucēju. Baidījos par to, ka manas mantas tiek atstātas visur pa pasauli.
u_l_d_i_s
2013-12-06
tukša— bildinājums tiks atraidīts, to greznot- palīdzēt kādam iegūt darbu.
u_l_d_i_s
2013-07-08
Maza telpa, vāji apgaismota, ar nelielu logu. Puspagraba telpa. Taču kvalitatīvi izremontēta. Ļoti interesantu bet vienlaikus arī smagu sapni redzēju šonakt pl.04:00naktī . Vispirms nomira Ivara māte , kuru glabājām ar Ivaru divi vien kaut kādā nepazīstamā vietā , nepazīstamā kapličā, tad arī pats Ivars. Neviens nevarēja saprast , kas man ir. Vienīgais, ir tas , ka tiesnese Rezgoriņa izteica man līdzjūtību par zaudējumu. Kaut kādā nezināmā skaisti izremontētā, nelielā kādas ēkas puspagrabā, kurā kādreiz es ar Ivaru kopīgi biju taisījis remontu, es periodiski gāju pirkt maizi- parasto ķieģelīti, kuru tirgoja Gundaris Kravalis, viņu es iepriekš sapnī biju klausījies pa radio otrdienas vakaros, kur šis bija runājis pārraidēs. Sapnī cilvēki bija, taču pārējie bija “sveši”, nesaprata kāpēc es tāds saskumis”, taču Gundaris K. saprata manas skumjas. ļoti raudāju. ārā nebija vasara, bija kāds rudens vai pat ziema, jo arī tajā puspagrabā dega spuldzes, kas apgaismoja nelielo telpu. Sapni es redzēju , tieši, kad šonakt 29. Mēness diena gāja uz beigām un naktī sakās 30 mēness diena. Bieži vien divdesmit devītajā mēness dienā sapņi ir smagi un nepatīkami. Sapņu tēliem tiešas nozīmes nav, tiem drīzāk piemīt psiholoģisks raksturs. Un tādēļ šo sapņu traktēšanai ir vajadzīga īpaša uzmanība. Pēc būtības mēs šajā mēness dienā redzam uzkrājušos problēmu slogu. Neatrisinātie jautājumi nekur nepazūd, lai cik dziļi mēs tos censtos noslēpt, tie mūs tikai stingrāk spiež, izsaucot nemitīgu spriedzi. Savu psiholoģisko un emocionālo stāvokli var izlīdzināt tikai tad, ja sākam strādāt pie problēmu risināšanas. Bet, lai atrastu šo problēmu īsto sakni, tad divdesmit devītās mēness dienas sapņus rekomendē uzticēt traktēt profesionālim.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi