Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Vilciens sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

pasažieru- lielas pārmaiņas,
arī tāls ceļojums
preču - gaidāmas labas pārmaiņas,
arī peļņa
ar vilcienu braukt - kādā ceļojumā tikt pie goda un mantas, lielas pārmaiņas, steidzīgi darījumi, saņemt kādu svarīgu ielūgumu, vēstuli vai ziņu,
arī ātri tikt dzīvē uz priekšu
ar vilcienu apgāzties- lielas izbailes
ar vilcienu braukt bez sliedēm- piedzīvot nopietnu uztraukumu kādas lietas dēļ, kas vēlāk kļūs par labklājības avotu
no sliedēm noskrējis- brīdinājums neaizskart cilvēku jūtas.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-01
Sapņa sākumā braucu kopā ar mammu kādā laivā, tā nebija nosakāma upe, bet plata bija kā Daugava. Biju pieplacis pie vilciena mašīnista logiem no ārpuses un tas vilciens brauca! Ar vilcienu veda cilvēkus izsūtījumā. Bija ūdens spainis no kā dzert un es domāju ka vismaz tas ir labi ka ir tīrs ūdens ko dzert. Tad atceros kādu epizodi, ka no konteinera ar vācu zēniem makšķerējām ārā mazās skrūvējāmās lampiņas. Un vēl - biju kādā virtuves telpā, kur bija izmestas zāles. un viena tablete nebija izdzerta un es to izdzēru. Tur bija vannai līdzīgs veidojums, kurā nemitīgi pieplūda un aizplūda ūdens un vienu brīdi tas draudēja pāriet pāri malām un es aizgriezu krānu, jo par ūdeni arī bija jāmaksā.
u_l_d_i_s
2017-04-05
Sapnī bijām kopā ar mammu un brālēnu, gājām no kaut kādas stacijas pa nezināmu ielu uz kādu ZOOveikalu, kur pirku filtrācijas materiālus, biolodes, barību. Man bija velosipēds, stutēju kādus žurnāla kaudzi zem sēdekļa, lai mammai nav jānes. Brālēns aizskrēja pirmais uz staciju atpakaļ, es braucu ar riteni, līdz iebraucu kādās smiltīs, kur bija noņemtas trotuāra plāksnītes. Atbraucot pie stacijas brālēns sataisīja skābu ģīmi, ka vilciens aiziet. Patiešām koši zils dīzelis gāja prom. Taču tā tikai izskatījās, patiesībā no līkuma tas nāca ārā. Mamma vēl nebija atnākusi un es uztraucos, vai viņa paspēs, tāpēc pamodos. Otrā daļā biju kādā mājā, kur bija botas un citas drēbes, mēs tur nakšņojām, bet es nevarēju gulēt. vēl kāda epizode - caur kādu nezināmu staciju un tuneli es gāju, gāju, līdz pa kādu ielu ātri skrēju, man azotē bija kaķene. nonākot pie kādiem vārtiem, kuri bija ieauguši ērkšķos, manīju, ka tur sēž cita kaķene un ērkškos mīt 3 kaķēni. piebrauca taksometrs, kurš signalizēja, lai eju pāri un nekavēju satiksmi. Kad taisījos iet pāri mana kaķene no azotes izrāvās, un es pamodos. Baidījos, ka uz maģistrāles to nesabrauc, bet mašīnām bija sarkanā gaisma. Lidmašīnas avārija, kurā visi izdzīvoja, notika kādā angārā, izdzīvojušie pieprasīja no manas zemes kaut kādu daļu dažas vagas, kaut gan tas bija pilnīgi nezināmā vietā, negribēju viņiem tos atdot un ierakstīju to diktofonā, kāds teica, ka tas esot pierādījums un baigais kompromāts.
LilHill
2014-05-08
Vispirms eju kaut kur Rīgā pie kaut kādiem ārstiem, kabinetā māsiņas vietā strādā mana dēla bērnudārza audzinātāja. Pasaka man kaut ko sliktu - ka ir baigās problēmas ar kaut ko un būs jāšpricē. Atnes šprici ar adatu un spaini ar rozīgu šķidrumu - to visu vajagot man sašpricēt iekšā.. Man panika. Vienu šprici iešpricē. Galva griežas. Totāla vates sajūta mutē. Palaiž mani prom. Eju uz vilcienu. Man liekas, ka tas jau tikko aizbraucis, tāpēc nolemju iet līdz nākamajai pieturai ar kājām. Pusceļā pamanu, ka vilciens tuvojas. Bet tā vairs nav Rīga, bet Līgatne. Ir ziema. Dziļš sniegs, ledus. Metos guļus un sāku airēties ar rokām, jo man pēkšņi ir uzradies kaut kas līdzīgs ragavām. Pielieku visus pēdējos spēkus - paspēju pēdējā brīdī uz vilcienu. Tad atceros, ka viss kārtībā, ka, ja stundu esmu pie ārsta, tad jāiet taču pa taisno uz vilcienu. Kāpju iekšā. Tur viss vecs un netīrs. Nākamā pietura Rīga, galastacija. Sākas baigā rosība. Skatos lielām acīm uz trūcīgu jaunu ģimeni ar 3 bērniem. Visi izskatās ļoti laimīgi. Šo redzu ne pirmo reizi. Tieši tie paši cilvēki....Scenārijs....
u_l_d_i_s
2014-04-16
Braucu no Majoriem vai Dubultiem uz Mellužiem. Pirms iekāpšanas vilcienā, bija jāiet caur kādu pagrabu, kur strādāja celtnieki dienā. Naktī, kad biju kails uz skrēju uz vilcienu vienā krekliņā, strādnieku nebija. Bikses garās džinsu biju paņēmis līdzi. Pirms tam bija tikšanās ar politiķiem uz kaut kādām trepēm brīvā dabā. Elektrovilcienā tamburā pārgērbos, pēc tam Elektrovilcienā satiku savus brālēnus, Dusmojos uz viņiem, ka tās dažās konfektes , kas man bija džinsu kabatās, šie bija visas savākuši un nevis apēduši, bet saplacinājuši, tāpēc biju jo īpaši dusmīgs, teicu, ka tā izcūkot ēdienu nevar, kad pats pelnīs un rēķinus maksās, tad redzēs, kā ir. Mellužu stacijā nepaspēju izkāpt, jo nebiju vēl līdz galam saģērbies un nebiju savācis savas mantas. Tad arī tie
u_l_d_i_s
2013-11-14
gulēju starp sliedēm, elektrovilciens vai kāds dīzelis pārbrauca man pāri, tā priekšējā borda mani neķēra, jo pulēju plakaniski, taču, kad vilciens bija aizdrāzies pāri, aizmugurējā borda bija zemāka(jo bija citādāka vagona marka) un tā mani draudēja skart. Tad pamodos. Sapnī pirms tam bija arī kaut kas cits, bet to neatceros.
u_l_d_i_s
2013-09-14
elektrovilcienu pēdējo nokavēt- izvairīties no neapdomātas rīcības, kuras sekas var skart ne tik vienu vien cilvēku. Ar kaut kādiem veciem pogu palaidējiem ieplēstā maisiņā braucu uz Rīgas daču no R"igas puses. Kaut kādā dīvainā kārtā pabraucu garām Dārziņiem , nezin kāpēc neizkāpu, bet nesatraucos par to. un nu jau bija pietura Dole, tikai tur pa vilciena apakšu iztecēja kāda plata upe, līdzīgi kā Ogrē. P. Dolē taču upes nav. Beigās izkāpu Salaspilī, taču Biļešu kase ēkā iekšā atradās pavisam citā vietā, iepriekšējā pirms manis ilgi kaut ko runāja un negribēja vākties prom no biļešu kases lodziņa. es prasīju, kad nāks tagad vilciens tuvākais uz R"igu atpakaļ lai varu nokļūt Dārziņos... DIemžēl vilciens tiko arī atpakaļ bija aizgājis un jāgaida vēl stunda. Domāju aiziet uz Botānisko dārzu, bet tā arī neaizgāju, Ieplēstajā pol. maisiņā, kur atradās tās vadības paneļu starta un stoppogas, izbira manas kaklarotas hrizolīta kolonnas :(, un es konstatēju, ka daļa jau pa saplēstā maisa caurumiem bija izbirysi ārā.
u_l_d_i_s
2013-04-08
Maz ko no šīs nakts sapņa atceros. Atceros, ka gan pagājušo nakti, gan šonakt arī redzēju viļņus, kas ir nemierīgi un kopā ar vēju traucas pa ūdens (upens) virsmu. To redzēju no vilciena, kurā braucu, tas apstājās stacijā. Pēc tam braucu tramvajā. Tā arī aplūda pilsēta , sākās plūdi un es ar vilcienu iebraucu kādā stacijā. Šonakt vēl gan sapnī bija kaut kas vairāk, diemžēl vairāk neatceros neko neatceros, tas gan bija ar doto aprakstu pavisam nesaistīts.
stuga
2012-01-30
bija dzils sniegs
dviiniite
2010-12-02
musmire
2010-05-11
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi