Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Vētra sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

satikt interesantu cilvēku
Uz sauszemes-briesmas, nepatikšanas, kavēkļi
gaudo- apmelojumi
jūra- briesmas un neveiksmes.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-09-07
Spēcīgs vējš laukā, dārzā, kas nesa visu pa gaisu
u_l_d_i_s
2015-05-20
sapnis 20.maija riitaa . Grasījos braukt uz Madonu no Rīgas apkārtnes ar Riteni, taču tomēr beigās sagrabināju kapeikas autgbusam, jo laiks nebija labs... Biju kādā nojumē, un tur iekšā gribēja pie manis ienākt ivars. Teicu, ka arī es neesu ar mieru dzīvot pie manas mammas Rīgā, kaut arī viņam un man būtu katram sava istaba. Ārā bija apmācies. Tad Ivars kaut kur aizgāja No cilvēkiem uzzināju, ka tuvojas kas šausmīgs, kaut kāds viesulis, lai gan to vēl debesīs nevarēja redzēt. Debesīs parādījās negaisa mākoņi, visi bēga no perona stacijā. Beigās paliku tur tikai es, Gunta Gurska, un tad es viņu bildēju visādās pozās un tikai tad es pamanīju pie pamales to nomācošo negaisa viesuļvētru, kura tuvojās. Tā bija vēl par toni tumšāka, nekā iepriekšējie mākoņi... zināju, ka no tās daudzu īpašums cietīs, arī mans... taču es to nesagaidīju... laikam pamaodos.
u_l_d_i_s
2014-12-29
Nebija patīķams man sapnis šonakt. Braucu mašīnā ar kādiem citiem, un kad braucu no viadukta nogāzes, tad vienā punktā uz tā asfaltētā ceļa visiem kļuva slikti. Tur no zemes nāca kāds slikts starojums. Tas laukums bija aptuveni 2x2 metrus liels... Mēs pārbraucām pāri, bet mūs pārņema slikta sajūta vēderā. Es apjautu, ka iepriekš pa šo ceļu biju gājis kājām šo mazo ceļa gabalu vai braucis pa malu, kur āderu starojums mani iepriekš neskāra, tādēl nezināju neko par to, - Vēl es sapnī redzēji Viesuli - Vētru un virpulis, kas nesa gaisā saputināto sniegu un trieca to sāniski pret vertikālām virsmām.
u_l_d_i_s
2014-12-13
Vējš - gaudojošs- sliktas ziņas, briesmu tuvums ātrs, liels- darīšanas ar neapdomīgiem ļaudīm ar virpuļiem un brāzmām- tuvas briesmas, grūtības, lielas jukas. Neko jau labu spanī neredzēju, biju istabā otrā lielākajā, kur parasti nedzīvoju, taču vējš nāca tik stiprs no āra, ka pakešu logu gandrīz atspieda. SIltumnīca pagalmā sadalījās - tai pārlauza alumīnija profilus un jumts sadalījās vairākās daļā un nokrita tur pat netālu . Viss bija tik reāli, es to skatījos it kā no Smaidas dzīvokļa.
u_l_d_i_s
2013-06-01
Vētra uz lauka uz kura ir mana siltumnīca, kurā kaut ākī tomātu stādi Baidos, ka tie neapsalst. Nepazīstama vieta. Bibliotēkas vadītāja saka, ka lai pēc ieskaites Zvaigžņu dienā pienāk pie viņas viņa rīkos ballīti. Sapnī redzu arī saimnieku dzīvoklim, kuru vēlos sarunāt īrēt, tācu man pašam ir tukšs 3 istabu dzīvoklis, kurā tikai viena istaba ir spilgtāk apgaismota ar griestos iemontētām spuldzēm. Pārējās tādas - neremontērtas, augstiem griestiem, kā jau vecā majā.
u_l_d_i_s
2013-04-07
Vējš - ātrs, liels- darīšanas ar neapdomīgiem ļaudīm ar virpuļiem un brāzmām- tuvas briesmas, grūtības, lielas jukas braucu vilcienā pāri tiltam un redzēju, kā upe viļņojas vēja ietekmē. Viļņi bija diezgan stipri, kaut gan no augšas neizskatījās lieli. Redzēju arī kā applūst pilsēta viļņi pārklāja krastu un pamazām paisums pārņēma sauszemi. Sākās plūdi.
difenbahija
2012-03-22
_love_
2010-04-20
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi