Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Veļa sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tīra- laba sabiedrība
netīra- izvairīties no piedalīšanās kādā puiciskā rīcībā,
arī ķildas
balta, skapī- labklājība, turība
veļu mazgāt- mainīt dzīvokli,
arī tenkas
veļu gludināt- rūpēties par savu izskatu
veļu izkārt- jaunas ziņas.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-14
mazgājās veļa, kura mazgājās veļasmašīnā, kura atradās vannā, bet vanna pilna ar ūdeni, kad veļa nāca ārā, tad ūdens lija pāri malai.
u_l_d_i_s
2016-05-03
Sapnis 4. maija dienā. Runāju ar savu mirušo vecotēvu par to, ka taisos nogalaināt kādu no paralēlklases, lai viltotu pasi un uzdotos par citu personu. prasīju viņam vai tu dzirdi, ko tev saku>? tad aizgājām uz kādu parka malu , kur bija šūpoles un tur bija zemenes sasta´dītas apkārt. šūpojos augstu, ļti tālu. šupoļu striķi gāja tik tālu, ka ietinās kaut kādos veļas striķos, taču kad vajadzēja tās vienmēr atraisījās un netraucēja šūpošanos. tālākā sapņa daļā biju kādā mājā, kur gulēju un izkritu no gultas. Mamma bija citā izskatā.
u_l_d_i_s
2014-07-28
Sapnis 30.jūlijā pl. 5:30 no rīta. Kura mēness diena? Cehs. Vecs tipogrāfijas cehs, kurā palikuši tikai metāllūžņi un vēl kaut kādas manas mantas, kuras vajadzēja savākt. Kaut kam bija piezvanīts un bija problēmas ar transportu un samaksu. Redzēju sevi sapnī raudam, jo biju saulainā istabā kurā rietēja saule u šī istaba man atgādināja tieši to istabu, kurā dzīvoju pirms 10 gadiem. Bija Sapnī Kārlis Mārtiņš un Ivars, Un sapnī biju kādā pilsētā, zinu, ka dzīvoju kādā daudzstāvu mājā, laikam 18 stāvu mājā uz kuru norādīju , kad man prasīja , kur dzīvoju. Tad arī sapnī biju mazdārziņos, kur viss pārvērties. Vienas kaimiņienes dārzs atgādināja karalauku. Atceros, ka arī pie kādas ēkas , kas atgādināja domi, ārā pie gla stūra bija uzstādīta veļas mašīna, kurai vajadzēja darboties no saules baterijām un ūdenis notecei vajadzēja plūst kādā meliorācijas ākā.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi