Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Vējš sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

silts un lēns- laimīga dzīve
gaudojošs- sliktas ziņas, briesmu tuvums
ātrs, liels- darīšanas ar neapdomīgiem ļaudīm
ar virpuļiem un brāzmām- tuvas briesmas, grūtības, lielas jukas
plīvo mati- nopietni izturēties pret uzticētajiem pienāku¬miem.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-09-07
Spēcīgs vējš laukā, dārzā, kas nesa visu pa gaisu
u_l_d_i_s
2015-07-23
Sapnis uz 30. jūliju. Ļoti labi atceros, ka sapnī biju tramvajā kopā ar mammu , Lauri un Kārli. TUr brauca arī citi cilvēki. Devāmies uz kuģīšu piestātni Bolderājā, no kuras vēlāk gribējām braukt uz jūrmalu. Diemžēl Lauris izkāpa kaut kādā pieturā agrāk, kurai uzraksts bija aizkrāsots un tikai nedaudz atgādināja iespējamo uzrakstu Kuģu piestātne. Braucām garām milzīgiem krāsotiem dzelteniem un sarkaniem krāniem, kuri slējās augstu virs tramvaja, kurā atradāmies mēs un redzējām to visu pa logu. Mamma teica, ka tur, Bolderājā līdzīgi kā Inčukalnā ir pazemes krātuve, bet nevis parastai gāzei, bet inertai gāzei - neonam. Kārlis diemžēl arī sāka gudri spriedelēt par biļeti, par kuru bija samaksājis 1.42Eiro, un izkāpa kādā pieturā. Shematiskā Karte bija ne visai saprotama, bet no citiem cilvēkiem tomēr uzzinājām, ka viss vien ir pareizi un jābrauc līdz galam, kaut kur mežā ir tā piestātne. Tad es izmetu mammai frāzi - ko var darīt, ka mani draugi ir tādi - viens gumijnieks, otrs kirzavnieks. Sapņa 2.rā daļa - Ziema. Snieg sniegs, vējš, Slima kaķenīte. Piesēju to kaķenīti pie priedes pagalmā nepazīstamā vietā, kamēr atgrieztos ar riteni(man bija kaut kur steidzami jābrauc), jo man bija jāiet pēc daktera, lai kaķenīte neaizbēgtu, to pieķēdēju pie tā zara (uz zara augšā.) Diemžēl viņa nebija stabila un brīdi pat gandrīz nokrita no zara... Ļoti cerēju,, ka viņa izturēs manu prombūtnes laiku, kad to novietoju nedaudz aizvējā, tādā kā izlūzuša zara dobumā 2m augstumā virs zemes. Kaķenīte ņaudēja. Turpinājās sniegputenis. Tad kaut kad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-12-30
Nebija patīķams man sapnis šonakt. Braucu mašīnā ar kādiem citiem, un kad braucu no viadukta nogāzes, tad vienā punktā uz tā asfaltētā ceļa visiem kļuva slikti. Tur no zemes nāca kāds slikts starojums. Tas laukums bija aptuveni 2x2 metrus liels... Mēs pārbraucām pāri, bet mūs pārņema slikta sajūta vēderā. Es apjautu, ka iepriekš pa šo ceļu biju gājis kājām šo mazo ceļa gabalu vai braucis pa malu, kur āderu starojums mani iepriekš neskāra, tādēl nezināju neko par to, - Vēl es sapnī redzēji Viesuli - Vētru un virpulis, kas nesa gaisā saputināto sniegu un trieca to sāniski pret vertikālām virsmām.
u_l_d_i_s
2014-12-13
Vējš - gaudojošs- sliktas ziņas, briesmu tuvums ātrs, liels- darīšanas ar neapdomīgiem ļaudīm ar virpuļiem un brāzmām- tuvas briesmas, grūtības, lielas jukas. Neko jau labu spanī neredzēju, biju istabā otrā lielākajā, kur parasti nedzīvoju, taču vējš nāca tik stiprs no āra, ka pakešu logu gandrīz atspieda. SIltumnīca pagalmā sadalījās - tai pārlauza alumīnija profilus un jumts sadalījās vairākās daļā un nokrita tur pat netālu . Viss bija tik reāli, es to skatījos it kā no Smaidas dzīvokļa.
u_l_d_i_s
2013-04-07
Vējš - ātrs, liels- darīšanas ar neapdomīgiem ļaudīm ar virpuļiem un brāzmām- tuvas briesmas, grūtības, lielas jukas braucu vilcienā pāri tiltam un redzēju, kā upe viļņojas vēja ietekmē. Viļņi bija diezgan stipri, kaut gan no augšas neizskatījās lieli. Redzēju arī kā applūst pilsēta viļņi pārklāja krastu un pamazām paisums pārņēma sauszemi. Sākās plūdi.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi