Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Veikals sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

pilns ar skaistām precēm- bagātība,
arī aizceļot,
arī laimests
trauku- jaunai sievietei - laimīga laulība
tukšs- saņemt ziņas, zaudējumi,
arī strīdi
tajā ieiet- cerības uz labu peļņu
tajā iepirkties- zaudējumi naudas lietās, an tikt piekrāp¬tam
veikalu nojaukt- dzīvesvietas maiņa,
arī nepastāvīga laime.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-17
Laura mamma Dace Liepa bija dusmiga uz mani, jo iepriekš biju pie viņas kioskā pircis spēļu konsoli ar kārtridžiem un palicis parādā. Kad ierados veikalā atkārtoti, viņa zem manas bikšu staras atrada ierīci, kas ir uztvērējs un saprata, ka naudu esu iztērējis tajā.
u_l_d_i_s
2017-04-05
Sapnī bijām kopā ar mammu un brālēnu, gājām no kaut kādas stacijas pa nezināmu ielu uz kādu ZOOveikalu, kur pirku filtrācijas materiālus, biolodes, barību. Man bija velosipēds, stutēju kādus žurnāla kaudzi zem sēdekļa, lai mammai nav jānes. Brālēns aizskrēja pirmais uz staciju atpakaļ, es braucu ar riteni, līdz iebraucu kādās smiltīs, kur bija noņemtas trotuāra plāksnītes. Atbraucot pie stacijas brālēns sataisīja skābu ģīmi, ka vilciens aiziet. Patiešām koši zils dīzelis gāja prom. Taču tā tikai izskatījās, patiesībā no līkuma tas nāca ārā. Mamma vēl nebija atnākusi un es uztraucos, vai viņa paspēs, tāpēc pamodos. Otrā daļā biju kādā mājā, kur bija botas un citas drēbes, mēs tur nakšņojām, bet es nevarēju gulēt. vēl kāda epizode - caur kādu nezināmu staciju un tuneli es gāju, gāju, līdz pa kādu ielu ātri skrēju, man azotē bija kaķene. nonākot pie kādiem vārtiem, kuri bija ieauguši ērkšķos, manīju, ka tur sēž cita kaķene un ērkškos mīt 3 kaķēni. piebrauca taksometrs, kurš signalizēja, lai eju pāri un nekavēju satiksmi. Kad taisījos iet pāri mana kaķene no azotes izrāvās, un es pamodos. Baidījos, ka uz maģistrāles to nesabrauc, bet mašīnām bija sarkanā gaisma. Lidmašīnas avārija, kurā visi izdzīvoja, notika kādā angārā, izdzīvojušie pieprasīja no manas zemes kaut kādu daļu dažas vagas, kaut gan tas bija pilnīgi nezināmā vietā, negribēju viņiem tos atdot un ierakstīju to diktofonā, kāds teica, ka tas esot pierādījums un baigais kompromāts.
u_l_d_i_s
2016-09-12
Sapnī biju kādā nezināmā virtuvē, kur bija vannas. tur bija atstāts vaļā ūdenskrāns un ūdens gāžās pāri vannai , smēlu no grīdas ar spaini un lēju blakus esošā tukšā vannā. nosmēlu lielu daļu. Kopā ar Kārli Kraukli sadevušies rokās ieskrējām kādā RD elektronic veikalā, kur pārdeva radio priekš automašīnām. es kaut ko prasīju par to, lai uz ekrāniņa rāda arī Divx ne tikai XVID kodētos failus, Kārlis skatījās vitrīnā. pēc tam vēl bija putnu būrīši, kurus pārdeva Nadīna. Un zupas vietā kaut kāds biezenis no zivīm.
u_l_d_i_s
2016-03-13
sp´id´eja saule, pa t´iru ielu braucu lejaa pa kaadu kalnu ielas malaa, kur atradaas darbnica - veikals, kur bija sakarti visaadi darbariiki un rip´zaagi. Tur stradaaja kaiminiene Maija, kura man kaut ko p´ardeva. pie ieejas durvim jumts bija zems un uz taa bija atstaats ripzaaga disks, kuram vienaa dalaa zobini bija noluuzusi, to ienesu ieksaa un atdevu Maijai uz remontu.
u_l_d_i_s
2015-06-19
Sapnis naktī uz 20. jūniju. Kaut kā savu mūžu piedzīvoju vēlreiz, taču sapņu tulkā Diemžēl Nav tāda vāda Mūzš, Mūžiba, sava dzīve un tml. Mūžība, Nožēla, Māsa, Baznīca, Ticība, Atskaņotāja adata, tante, viņas halāts un neuzmanība, Ivars, Lauris nebija , un nekad nenožēloju tos gadus kad biju kopā. Ceļš, Nožēla, Mācības, Rīga, Pilsēta, Modernas Telpas, Grezni veikali pilsētas Centrā. Pateica man, ka viņa jau jaunībā ir slima ar audzēju un prasīju kur tād UVC dezinfekcijas lampu ņemusi, kas vienlaikus bija gan kā dezinfikātors, gan kā dekorācija un rinķoja (griezās lēni kā bākuguns) pie griestiem. Apkārt telpā "´lēkāja"´ zibsnīja zvaignes, bija telpā ļoti gaišs.
u_l_d_i_s
2015-02-05
Sapnis 6. februāra rītā. Biju kaut kādā nezināmā vietā un uz kaut kāda plaukta ārā sēdēja mana vecā pazudusī kaķene. Kad viņa piecēlās, tad redzēju, ka viņa ir ļoti vāja un sakosta. Viņai bija augoņi vai brūces no suņa kodumiem uz muguras un viena sāna. Tajā vietā arī viņas vilna bija savēlusies. Knapi vilka dzīvību :( un staigāja turpu šurpu. Bet rokās pie manis nedevās. Otrajā sapņa daļā mana mamma vai kāds cits cilvēks teica, ka te tikšot atkal atvērts radiodetaļu veikals tāds kā sen atpakaļ bija uz Tērbatas ielas stūra RCL un es tur būšu galvenais pārdevējs. Ja nebūs citu abu palīgu vai arī ja nebūs neviena cita , kas palīdz, tad veikalā strādāšu viens. Bet te, - es sapnī guļu gultā un viņa gribēja pārklāt gultu un teica, lai pavācos nost, bija paņemusi palagu! Bet te ak vai - man bija nejūtīgs labās rokas vidējais pirksts. Tas ar kaut kādu plāksteri bija pielīmēts pie tā palaga, ko viņa centās izraut. Un tad es pamanīju , ka pirksts pavisam līks uz sāniem un tad sapratu, ka tas ir LAUZTS!!! Tad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-10-07
Naktī uz 7 oktobri - Biju veikalā , tur kaut kādā vecā mikrafonā dziedāja podniece, kura tur sē´dēja un taisīja tos, pati arī aiz letes. Atceros, ka vēl skatījos, kas par vainas translācijas skaļrunim, ka neskan, podi izgatavotie bija dažādi, cilāju un skatījos,
u_l_d_i_s
2014-10-03
divus krāsainos televizorus pirku, tikai kaut kādus vecmodīgus. Pārdevējs izrādījās tai veikalā Raivis F. , kurš ieraudzīja mani, kad tur strādāja un sveicināja mani. Atliktos tv kāds bija salicis čuā vienu virs otra :(, tad tos ieslēgtus pārcilāja. Otro sapņa daļu nemaz neatceros.
labs
2013-05-07
lille111
2012-03-03
svesa17
2011-07-28
Sapņoju,ka gāju pa ielu un visi kioski bbija ciet,kur pārdod cigretes,bet tie veikali kur pārtika tie bija ciet,un es pirku pārtiku un apgāzu veikalu un tad aizgāju uz slimnicu un tur man teica ka esmu apzagusi veikalu,bet sapratu,ka neesmu zagusi neko,tad paskatījos maisiņa ko nopirku un tur bija tada prece,ko nemaz nebiju pirkusi un zagusi ari ne,bet ta partika tur bija un tad es pamodos...
Dzhokonda
2010-12-09
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
trešais ceturksnis

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi