Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Vasara sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

silta un jauka- laba dzīve
lietaina un auksta- grūta dzīve.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-05-12
uz 13. maiju. tālāk iet nevarēju, tālāk laipa, kas atradās ļoti augstu virs zemes, sāka tā konstrukcija šūpoties, tāpēc pagriezos un gāju atpakaļ. Satiku arī savu mammu, viņa bija kāda bērēs, bet viņa mani negaidīja. Vienīgi pateica sveiki. Biju arī pilsētā pirms uzkāpu uz tās laipu konstrukcijas. Satiku dažus no Latvijas Universitātes un teicu, ka neesmu tikai facebookā, esmu arī reāla persona dzīvē.
u_l_d_i_s
2015-02-02
kaut kādā gaitenī, kādā iestādē, skolā v tml. no kaut kāda ķīmijas kabineta sienas apakšas, kur izgāja kādas caurules, metās ārā liesmas. Panikas nebija. Kāds teica, lai izsauc pažarņikus, ārā bija vasara, jo mēs tā dzēsanā nepiedalījāmies, izgājām ārā no ēkas.
u_l_d_i_s
2015-01-05
Gāju pa dubļainu ceļu, ziema nebija, bija drīzāk siltais gadalaiks - jauka vasara. Ceļš bija līkumains, gāju uz pilsētu nezināmu, aimugurē skaļš troksnis - skaots garām traucas mašīna, iekšā pie stūres vadītājs, kas kādreiz bija no manas augstskolas, bet mani pa ceļam nepaņēma, pat nepasveicināja. Otra mašīna izdarīja līdzīgi. Kad biju nonācis pilsētā, citā reizē, tad atceros savu Cube velosipēdu sānskatā. Atceros, ka gāju ciemos pie kādiem mikrobiologiem, un viņiem interesants metāla vagoniņš tika no telpām izlaists pa slīpni uz ielu, lai to mašīna paņemtu un nogādātu autoklāvā, kur strelizētu visas tās infekcijas. un ad es iegāju pie viņiem aiz tām augstajām durvīm, ēkas iekšīenē, dzīļi. Dīvaini, ka nesatiku tur kurus gaidīju - savus līdzgaitniekus, bet pavisam vecus profesorus, kuriem sen jau laiks pensijā, bija veselības problēmas... VIņš mani gribēja vest un kaut ko baigi rādīt, taču es atceros, ka ilgi ar viņu nerunāju un gāju jau uz durvju pusi, Ārā vēl aizkāda telpas stūra bija izliktas arī mēģenes ar meristēmu augiem, kuriem bija infekcijas., tās regulāri arī veda prom, līdzīgi kā to autoklāvejamo vagoniņu, Es atceros, ka pakluso paņēmu 3 mazas mēģenes, kurās izskatījās, ka bija kādas avenes vai kazenes. Tikai pēc tam pamanīju, ka tur rtaču ir uzstādītas nelielas kameras. Kad biju izgājis ārā pa citām durvīm, tad aizgāju uz kādu mācību iestādi, kuras virtuvē bija salāti un aizītes ar siļķi, es negribēju tās, bet kāda mana paziņa gan ēda salātu bļodas. Sēdēju arī ar man pazīstamu čali kaut kur koridorā un bijām apskāvušies. VIrtuvenei teicu, ka tagad atkal mācos skolā. Nosaucu kā Rīgas Valsts Tehnisko Ģimnāziju. Tad ar citu virtuvesi gājām pa taisnu asfaltētu ceļu, es rokās turēju to siļķmaizi, tikai tā bija salocīta kā armēņu Lavašs, un šī rājās, kā tad es to ēdu, ka gabali tiešām krita nost . Nekas es tos noķēru un apēdu, Vēl no sapņa atceros, ka sapņa sākumā braucu ar kādu nezināmu dzēku vilcienā un viņš saskaitīja savas naudas žūksnes kopumā 12000. bet
u_l_d_i_s
2014-04-01
bij´am ar Gati pie manas Tantes Mellu´zos ciemos, bija vasara. Mekl´eju un nevar´eju atrast kur paliku´sas manas botas un peldbikses. Garis Mani gaid´ija ´ar´a un k´luva nepaciet´igs. T´a ar´i neatradu t´as. Atradu kaut k´adas citas. Samierin´ajos ar parast´am biks´em. Mamma pie ´s´k´u´na sau´loj´as, vi´nai bija sarkana mugura jau. paman´iju, ka eskavators pie s´etas bija iek´spus´e izracis nelielu bedri, kuru ar mazo l´apsi´nu es v´el p´ectam paplatin´aju , lai t´a b´utu simetriska.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi