Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Vanna sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tajā mazgāties- laime, pateicoties sievietei
vannu redzēt- iegūt uzticamu sievu vai kalponi
vannu sasist- uzticamas sievietes nāve.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-03-22
Biju savā vecajā dzīvoklī Salacas ielā, Raimonds Hlomovs aizgāja gulēt vectētiņa istabā, pēc tam sapnī biju vannā, kur pēc tam sāku ielaist aukstu ūdeni, trešajā sapņa daļā kopā ar Ivara māsu Anitu braucām pa kaut kādu Jūrmalas ceļu uz manu daču, es braucu ar riteni gandrīz tik pat ātri kā viņa ar mašīnu, kurā sēdēja arī Elza un Emīls.
u_l_d_i_s
2016-09-12
Sapnī biju kādā nezināmā virtuvē, kur bija vannas. tur bija atstāts vaļā ūdenskrāns un ūdens gāžās pāri vannai , smēlu no grīdas ar spaini un lēju blakus esošā tukšā vannā. nosmēlu lielu daļu. Kopā ar Kārli Kraukli sadevušies rokās ieskrējām kādā RD elektronic veikalā, kur pārdeva radio priekš automašīnām. es kaut ko prasīju par to, lai uz ekrāniņa rāda arī Divx ne tikai XVID kodētos failus, Kārlis skatījās vitrīnā. pēc tam vēl bija putnu būrīši, kurus pārdeva Nadīna. Un zupas vietā kaut kāds biezenis no zivīm.
u_l_d_i_s
2016-05-21
mazgājos patukšā vannā, netīrumi bija uz vannas sieniņām, es tos skaloju nost. Dīvaini, bet nebiju pliks, man virsū bija halāts. Atceros , ka griesti arī bija tādi dzelteni notecejuši tai telpā. Vieta bija nezināma.
u_l_d_i_s
2015-04-06
9.apr. Kopā ar Kārli staigājām un iegājām laikam viņa vecajā skolā, Madonas 2vsk. , iegājam kādā no klasēm, kur bija bērni, kārlis bija priecīgs par savu jauno planšetdatoru, tas bija liels, neparasti liels. viņš uzlika to uz galda un ieslēdza to. Kaut kāda sīkā meitene uzkāpa uz galda un tad ar vienu kāju uz planšetnieka, diemžēl tam saplīsa tačskrīns. es sāku filmēt un pirs filmēšanas nofotofrāfēju notikušo ar savu telefonu. Pārējie sīkie brīnijās, ka mums tik daudz ierīču, (laikam vēl kaut ko gribēja saplēst... pa logu bija redzama 1.vsk. ,tad kad izgājām no skolas tur pagalmā, tad mierināju Kārli, ka es caur ebay pasūtīšu viņam jaunu tačskrīnu, ka varbūt nemaz tik dārgi nebūs, kā viņš domā... vēl dažas šis nakts sapņa epizodes - garāžā mākslīgais apgaisojums - pretīgi blāvi zila dienasgaisma, iekšā gandrīz pliki čaļi kaut ko remontē, un otra epizode - kaut kāds komunālais dzīvoklis, kur katrs pietecinājis vannu pilnu,bet labi zin, ka skaitītājs kopējs un jāmaksā būs tik un tā, bet tika un tā cenšas viens otru pārspēt. Negribēju lai ienāk, vairījos stāvēt tā, lai citi redz manu ēnu uz sienas, un ieejai priekšā aizkrita visādi celtniecības mmateriāli.
odb
2014-05-25
Sapņa sākuma draiskojos ar blondīni. Pēc tam Sapnī es iegāju vanasizstaba lai pačurātu, bet tur nebija poda tikai vairākas vannas. Nevarēdams atrast izdomāju pamīzt vannā, pēc tam kad pamodos realitātē nereāli gribējas čurāt.
u_l_d_i_s
2014-04-02
sapnī bija daudz kas, bet beigās mēs kaut kādās tumšās telpās kopā ar Lauri gribējām pačurāt, bet tur kaut kādas balsis, vanna kurā plūda ūdens, bet tā arī neviens nen;āca mazgāties. Tāda sajūta ka tur spokojās,
u_l_d_i_s
2013-12-30
pirku kaut kadas skidraas ziepes , atceros, ka pa t nedaudz vinneju paardeveejas parskatisanas vai kludas del. somaa daudz naudas nebija man tik un taa. tas bija kaut kadaa nepazistamaa tirguu. pirms tam sakars sapnii bija ar vannas istabu nepazistamaa majaa.
Jaukais_Taurenitis
2010-03-19
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi