Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Uzgaidāmā telpa sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tajā atrasties- brīdinājums nebūt tik pašpārliecinātam.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-01-04
Sapnis 5. janvāra rītā. Uz Stacijas perona gaidīju vilcienu, kuram vajadzēja pienākt pēc pl. 20:00. Tas nepienāca. Uz soliņa blakus sēdošā tuklā tante teica, ka vilciens būs 22:00 un pati arī pacietīgi gaidīja. Taču tas 22:00 arī nepienāca. Tad solīja, ka noteikti vilciens būs 23:00, pa to laiku bija saradušies jau vairāk cilvēku, man bija jātiek uz Staciju Dārziņi, lai nakti varētu pārlaist mazdarziņā.
u_l_d_i_s
2015-04-28
sapnis uz 29.aprīli. visam sapnim cauri vijās sliežu tēma. Tikai precīzi atceros dažas pēdējās epizodes. biju kopā ar kādu cilvēku, kurš nebija personificēts ar kādu konkrēti, bet ar bijušo. Viņa galvu greznoja vainags, kurā karājās 9 čakru lodes, pie tam tās bija greznas, ar visādiem iekšējiem ložu dekorējumiem. "Viņa" māte bija akla, viņa sarunājās, staigāja, bet neredzēja ne mani, ne arī lietas. Tad sapnī biju kādā poligrāfistā, kur viss bija mainījies un biju uz grīdas dažās telpās pamanījis savus kristālus, kuri tur bija atstāti:( laikam gan spektrometriskai analīzei. Es nevienam nesakot, savācu tos. Tālāk sapnī biju kādā fuajē, kur ārā bija ekrāns, kurš izšķūca no zemes starp dzelzceļa vai tramvaja sliedem un pieēkas trotuāru, apm. 3m attālumā no ēkas ārsienas. Rādīju caur zilozobu pieslēgumu no telefona, bet no tām dažām tantēm, kas atrādās man blakus tur neviena neskatījās. Tālāk atnāca kaut kāda čigāniete, citā telpā turpat netālu iesprauda savu flešku Maģī, un atskaņoja mūziku. Viena no tām bija uzkāpusi pat uz rakstāmgalda. Viņa krieviski prasīja man un manai tantei, kura bija kļuvusi par ģimenes ārsti, vai tagad pacienti ir daudz vai maz? es pārjautāju arī krieviski, jo viņa īsti nesadzirdēja. Tante atbildēja, po sereģiņe. - vidēji. Brālēni nesaprata, ko tas sereģiņje īsti nozīmē, kuri tur pat bija ienākuši. Jā un ārā bija sniegs. ar kādām divām tantiņām no tās ēkas pa šauru notīrū taciņu gājām uz nākamām durvīm. ZInāju, ka mums jātiek uz nākamo ielu. Bet tur viss bija aizsniedzis. Un tomēr mēs pagriezāmies atpakaļ uz iepriekšējās ielas pa kuru bijām atnākuši. Jā , un priekšā bija ne tikai vienas sliedes, bet kādas 10 sliežu ceļi, bet pāri otrā pusē perons un atkal kāds ekrāns uz kura laida kaut kādu filmu.
u_l_d_i_s
2014-10-26
gājām visi trīs es, māsa un mamma pa kaut kādu pilsētas laeju ar kokiem un mamma pīpēja kaut kādu tievu cigareti ! Dzīvē viņa taču agrāk nepīpēja un sapnī zināju, ka vispirms bija iepriekš pipējusi māsa, tad es. otrā daļā sēž daudz cilvēku kādā garā telpā gar sienām uz gariem soliem tā - viena rinda pretī otrai. ārā veica asinsspiediena pārbaudi izmantojot kādus medikamentus, dzirdēju, ka viena sieviete kliedz, dzirdēju sirdspukstus, kas bija paātrināti. Tajā rindā kur visi sēdēja, mums lika pa diviem dziedāt kaut ko. Kaut kur tālāk sēdēja arī Mārtiņš ar Ivaru. Es smējos ar savām draudzen´;em un draugiem par kaut ko, biju jautrs. Sapņa beigās atceros, ka bijām ar māsu un mammu kaut kur un ka onkulis nezin kāpēc negribēja mūs pa ceļam ar mašīnu paķert līdzi uz mājām, bij atrunas, jo tur bija Lauris.
u_l_d_i_s
2014-06-24
tajā redzēt sevi par alķīmiķi- veltīt daudz spēka tukšai lietai. Kaut kādi seni dažādu skolu klasesbiedri bijām kaut kādās patukšās gaišās telpās. Runa bija par kaļkaino ūdeni, kas tek no krāna. Tad es teicu, ka man ir reversās osmozes filts, es tūlīt ielaidīšu ūdeni un tad salīdzināsim. Aizgāju uz blakus telpu , kur bija laboratorija, tajā strādāja Ramona, viņa man iedeva plastmasas zilganu kolbu, kur uzpildīt reversās osmozes H2O.
u_l_d_i_s
2013-12-14
redzēt citus smejamies- būs jāredz asaras, pārjums smejas- taisnība ir tavā pusē. Mārtiņš kurš kopā ar ivaru sapnī mani noniecināja un smējās pr kaut ko. Garš´gaitenis...
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi