Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Ugunsgrēks sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

nelaime mīlestības dēļ
ugunsgrēku dzēst- draudoša liela nelaime
uz tā kaut ko sadedzināt - atteikties no saviem principiem un tāpēc ciest.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-09-13
Kāda meitene man pie tirgus spīķeriem lika somā cigarešu blokus, par kuriem bija jānorēķinās pēc tam. Mamma paņēma miskastes spaini un aizbrauca ar tramvaju pa Maskavas ielu. Bija dabūjusi kādas lietotas grīdas flīzes, kuras man vajadzēja uzstādīt tantei Rutai Mežaparkā. Man bij šausmīgi daudz somas un maisi, piestāju pie zivju paviljona stūra, tad tirgus teritorijā izslēdza apgaismojumu un iestājās nakts. Bija vēls jau. Sandis M. vienu brīdi bija kopā ar mani jo somu bija daudz. Pēkšņi pie Zivju paviljona netālu pieturā kur bija ļaužu pūlis, auto un tramvaji, pēkšņi uzradās mans melnītis, kuru tik tiko izglābu no tā, ka tam neuzbrauca mašīna. Paņēmu to opā un cieši piespiedu sev klāt. tad pamodos.2.daļa tā kā man bija jātiek uz mežaparku, bet 11 tramvajs vairs negāja pa barona ielu, bet pa Valdemāra ielu, tad gāju uz turieni. Pēkšņi tramvajs pārvērtās par ātrās palīdzības mašīnu un iegriezās kādā iekšpagalmā. Nezin kāpēc cerēju, ka mani tā aizvedīs uz Mežaparku, bet māsiņas sagūstīja mani, mērija īkšķim apkārtmēru ar centimetra mēru, es teicu, labāk būtu kādu vitaminizējošu dzērienu iedevušas nevis te muļķojušās. Nosaucu vienu par zosi. Aizbēgu no viņām.3.daļa Pie Zanītes dārzā bija uzraksts 1m dzīvsudrabs bīstami. ieejot viņas virtuvē, visa virtuve aizbrauca uz dārzu tur kur agrāk bija avenes un tajā bija paredzēts vest malku!!! 4.daļa Ugunsgrēks Salacas32-31 sākas aiz sekcijas, kad māsa kurināja pagales sekcijas nodalījumā, bez dūmvada, bez nekā... Māsa pamanīja zvīļojošu gaismu kontaktu un elektroinstalācijas caurumos, pat griestu urbumā, kas liecināja par ugunsgrēka sākšanos. Aizskrēju uz virtuvi kur no skārienjūtīga telefona izmisīgi centos piezvanīt ugunsdzēsējiem. Bet tas nekādi nesanāca un es pamodos.
kristtinexx
2016-02-13
Es dzīvoju kopā ar savu puisi un vēl vienu pāri. Sapnī mēs visi bijām izgājuši kur nu kurais. Nākot mājās, kas sapnī bija 5. stāvā 3. stāvā satiku 2 itkā pazīstamus puišus, kas vienkārši sēdēja kāpņutelpā. Uzgāju augšā uz dzīvokli, bet kad nācu lejā 3. stāvā bija noticis ugunsgrēks un tie puiši bija apdeguši un ievietoti stikla kastēs, bet man teica, ka viņi ir dzīvi, arī kaimiņu bērni staigāja kā ar melniem apdegušiem punktiņiem noklāti. Visu briesmīgu dara tas, ka es īstenībā dzīvoju 3. stāvā.
u_l_d_i_s
2015-06-25
Atceros, ka aizdedzināju vienu no modernās ēkas augšējiem stāviem. Neviens nevarēja atrast kas to izdarījis, kaut gan arī nemeklēja. Atceros, ka slēpu kaut ko apkures sistēmu, pat zem galda bija kaut kāds siltummainis.
u_l_d_i_s
2015-06-17
Sapņa pirmajā daļā biju kādā istabā, kur bija ievietota čugunka un vilkme bija tika liela, ka pat varēja redzēt liesmu, kura gāja iekšā dūmvada sienā. Vairākas reizes aizdegās blakus dūmvadam esošās avīzes, bet mana mamma tās nodzēsa, nopūta, bet otrajā daļā biju morgā, tas pat var´but nebija morgs, bet moderna kapliča, nevienu īpaši neredzēju vai nesatiku, ārā bija nezināmi cilvēki, jā, un man bija basas kājas bet ziemas jaka. Kaut kas bija noticies ar maniem apaviem... Ārā lija lietus, un bija vēss, man sala kāju pēdas. Man kāds prasīja ko es tā - bez kurpēm, bet teicu, ka aarī šādi varot norūdīties. Ziema jau nebija... Uz galda tai kapličā stāvēja šokolādes tāfelītes bļodā un daudz kas cits. Viss tika filmēts ar videonovērošanu, apkārt dzirdēju darbinieku balsis. Bija arī Radiotehnikas tumbas, no kurām vienai nestrādāja vidējās joslas skaļrunis.
u_l_d_i_s
2015-05-27
Sapnis naktī uz 29.maiju. Biju Jūrmalā, Mellužos, pie tantes. Brālēni bija izauguši. Man pastniece atnesa kaut kādu paciņu, kur bija 0.25W rezistori sapakoti vienotā komplektā tādās kā lādītēs. Rihards nesaprata kas tie ir un diemžēl visus sajauca pēc svītru kodiem un tie bija izbērti uz grīdas. Dusmojos par to, jo tagad tos nāksies šķirot. Antenas vads gāja zem dēļu grīdas, tā bija mazgāta pie sliekšņa sita elektrība no kādas kvēlojošas naglas un kaut kas sāka kūpēt... :(. Sapnī bija arī vēl kaut kas vēl. Bet atnāca draugi, to tāpēc neatceros, jo jau aizmirsu...
u_l_d_i_s
2015-02-09
Mazā burkā bija divas gūpijas. Viena no viņām tēviņš peldēja uz vēdera( knapi peldēja), jo manuprāt bija saindējies ar izdalīto amonjaku, taču citi uzskatīja, ka tas ir no radiācijas un bija beigto izvilkuši no ūdens un palikuši zem mikroskopa. Teicu lai neskaros klāt un neskatos ilgi caur to mikroskopā , jo starojuma aktivitāte. Kaut kur tur pat blakus stāvēja arī žurkas vai putna galvaskauss, no kura acīm patiešām izstaroja radiāciju. Jā un orā sapņa daļā biju kādā lielā asfaltētā laukumā, kura otrā galā bija metāla angārs aiz kura stūra bija redzams ugunsgrēks, kas kļuva lielāks. Arī tur kur stāvēju es bija ugunsliesmas un manam velosipēdam diemžēl no tā bija cietušas riepas - tās bija sakusušas un izlaidušas gaisu.
u_l_d_i_s
2015-02-02
kaut kādā gaitenī, kādā iestādē, skolā v tml. no kaut kāda ķīmijas kabineta sienas apakšas, kur izgāja kādas caurules, metās ārā liesmas. Panikas nebija. Kāds teica, lai izsauc pažarņikus, ārā bija vasara, jo mēs tā dzēsanā nepiedalījāmies, izgājām ārā no ēkas.
u_l_d_i_s
2014-10-13
Sapnis šonakt, 14. okt. - sapnī gāju uz privātmāju, kura atradās aiz žoga stūra un atceros, ka tajā dzīvoju viens, kad nācu pa ielu mājās un uztraucos, ka tajā nav izcēlies ugunsgrēks, taču nekas tāds nebija. Atceros, ka tajā mājā dzīvoju un nevarēju izvēlēties kurā vietā lai ieliek jumta logu. Jumta logs man bija viens kaut kāds un vēlējos to kaut kur ievietot. Un tad vēl biju arī kādā svešā mājā, bez jumta logiem un tur plašos bēniņos ar mākslīgo apgaismojumu bija radiem iekārtots veikals, kurā pārdeva humpalas.
u_l_d_i_s
2013-04-11
Ugunsgrēks nelaime mīlestības dēļ ugunsgrēku dzēst- draudoša liela nelaime . Skaitās, ka pirmās mēness dienas sapņi ir pravietiski, taču prasa pareizu izskaidrojumu. Negatīvie sapņi jālaiž prom, bet pozitīvajiem jāpievērš uzmanība. Jebkurā gadījumā viss, ko nosapņojat, ir tikai tēli, kuros varat ieklausīties un varat arī palaist garām. Ja jūs nosapņojat kaut ko negatīvu, sliktu un pieķeraties šim stāvoklim, tad tas nekavēsies jūsu dzīvē arī izpausties. Tas pats attiecas arī uz patīkamiem sapņiem – pret tiem jāattiecas kā pret patīkamu zīmi, kas sola tikai labo. nlp.lv Pastāv uzskats, ka sapņi otrajā mēness dienā ir tukši un mānīgi, tādēļ uzmanību nepiesaista. Ja kaut ko sapņojat, tad šī sapņa izskaidrošanai labāk vērsties pie speciālista. nlp.lv Šonakt redzēju, ka aiz sienas reģipša virtuvē sākās ugunsgrēks sākumā mazs, bet ar dūmiem, Lauris centās to apdzēst ar ūdens šprici no artēmijām, laižot tur augšā aiz reģipša ūdeni, taču drīz vien tik un tā parādījās liesmas.
liene124
2012-01-01
Jaukais_Taurenitis
2010-03-16
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi