Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Ūdensvads sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

darīšanas ar nodokļu piedzinēju vai finanšu iestādēm
tīrs un kārtīgs- ērta dzīve
netīrs, aizsērējis- nekārtīga dzīve.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-07-31
vispār kaut kāds juceklis ne sapnis. baseins arī tur bija un liela liela telpa augstiem grieztiem, mamma un māsa gribēja piedabūt mani kaut ko darīt, lai es būtu normāls,, nevis izpaustos mana šizofrēnija. Slēpos no viņām, kā arī dabūju ūdens šalti sev virsū.
u_l_d_i_s
2016-09-12
Sapnī biju kādā nezināmā virtuvē, kur bija vannas. tur bija atstāts vaļā ūdenskrāns un ūdens gāžās pāri vannai , smēlu no grīdas ar spaini un lēju blakus esošā tukšā vannā. nosmēlu lielu daļu. Kopā ar Kārli Kraukli sadevušies rokās ieskrējām kādā RD elektronic veikalā, kur pārdeva radio priekš automašīnām. es kaut ko prasīju par to, lai uz ekrāniņa rāda arī Divx ne tikai XVID kodētos failus, Kārlis skatījās vitrīnā. pēc tam vēl bija putnu būrīši, kurus pārdeva Nadīna. Un zupas vietā kaut kāds biezenis no zivīm.
u_l_d_i_s
2015-01-20
Sapnis uz 21. janvāri. ļoti komplicēts un neviendabīgs. Biju kādās lielās kopmītnēs, kur atceros, ka gribēju nakšņot kopā ar kādiem citiem nezināmiem cilvēkiem. Istabas bija ļoti lielas, bez man kā nelielas zāles un nelielās gultiņas atradās tālu cita no citas. Virs manas gultas bija kaut kāds gāzes pievads un tur kāda tante ik pēc laika skatījās, lai tur nenodziest kāds no degļiem, kas bija izveidoti, jo gāzes vads bija caurs savienojuma vietā un laida gāzi. Nesadegusi tā būtu mūs noindējusi. Tad centās kāds to vadu salabot, taču viss kļuva vēl trakāk. Baigais spiediens... Sprādziena nebija, taču pilnīgi sapnī sajutu tās specifisko smaku. Pa kopmītnēm gāju ar kādu paresnu dāmu, uz attālākām istabām, kuras arī bija lielas , taču tur bija drusku cauras sienas un tās atradās ēkas galā. Netīrība un nolaistums... neviens tajās negribētu mitināties. tur stāvēja tikai kādas mantas kā noliktavā, laikam kādas drēbes un kastes. Tad viņa skrēja atpakaļ un es viņai pakaļ. Nonācām kādā kolektīvā pirtī, kur uz lāvām citi citiem pretī sēdējām mēs dažādi jaunieši, arī es. Man pat likās, ka viņu kompānijā esmu kādus 5-10 gadus jaunāks. Bijām pliki, bez drēbēm un atceros, ka runāju ar kādu tievu meitieni, kura pēc ārējā izskata bija perfekta ar grimu, ļoti tieva, tumšiem matiem, taču kad atvēra muti, tad sapratu, ka viņa no Latgales, un tā kā viņa atbildēja uz jautājumu visai pastulbi, manas ilūzijas par viņu pagaisa... tā vai citādi, bet turpināju ar viņu draudzēties, zvanīju citiem uzliku skaņu, lai citi pastāsta, ko domā par šo meitieni un viņa klausījās. Neko sliktu jau citi neteica telefona klausulē. Smējāmies, Atceros, ka viņas bija vairākas vismaz divas, un tā otra nebija perfektums, bet kaut kas tai sapnī bija, ko neatceros. Jā, un sapņa beigās kopā ar māsu , mammu un es - iekāpām kādā nelielā pilnā mikroautobusā, kura šoferītim lūdzām aizvest līdz putnufabrikai Jaunlazdonā, es gan teicu, ka var taču izlaist ārā tur pat uz apļa, bet šoferīts bija vēlīgs un teica, ka tad la
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi