Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Teātris sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tajā atrasties- ieklausīties labos padomos, ari panākumi visās lietās, ari nemiers
tajā uzstāties - nebūt pārāk lielam taisnības mīļotājam, aktieriem- izdevīgs līgums, laba loma

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-01-22
Sapnis no rīta 23. janvārī. Sapnī biju mācījies savu lomu, kurā kādā brīvdabas izrādē man vajadzēja tēlot sargu. Mugurā bija drēbes ar krāsainiem rombiem, tā kā ākstam. Līdz skatuvei bija jāiet pa tādu kā tuneli, kurš bija spoži apgaismots ar dienasgaismas spuldzēm, krāsots dzeltens. Biju aizmirsis gadu, un kaut gan biju spēlējis jau šo lomu, mamma man tuneļa sākumā atgādināja gadu 19.. kas man jānosauc izrādē, kad parādos. Daudz man jārunā nebija. Skatuve veidota kā brīvdabas uzkalns - skmeņu dārzs, taču tajā bija ne tikai šie te amatieru aktieri, bet arī sēdēja skatītāji - daudz jauniešu. Kādā zāles pļāvējā meitenes bija ielējušas 98 benzīnu 95 vietā un garām ejot tas nejauši iedarbojās. to nevarēja noslāpēt tika viegli.pēc izrādes vajadzēja doties uz kādu semināru, tur pat otrpus kalna, kuru vadīja Astra Ceruka. Atceros, ka biju tur tais drēbēs. Kaut ko runāja par mani, ka tas plāvējs jau nepļauj, bet braukā pa tukšo tas, kurā ieliets tas 98 benzīns. Atceros, kā jaunieši no tā izrādes kalna kāpa lejā pa nogāzi ,kuru pļāvu, lai dotos uz to lekciju. Taču sapņa beigas īsti tā arī neatceros. Sieciņa Ilga bija citā epizodē, un tur bijām kādā no viņas daudzo īpašumu pagrabiem zem kādas mājas - kuģī, kurā sen atpakaļ neviens nebija bijis, taču tur visus šos gadus bija atstāta degam kvēlspuldze un ieslēgts televizors.
u_l_d_i_s
2014-11-23
māsa bija slima, teica, ka jāiet pie ārsta. Bija noraizējusies par kaut kādu dzimumzīmi, es teicu, ka tas nav nekas traks, ka ma tāda pati ir man savukārt ārsti bija teikuši, ka tā ir papiloma un neizraisa nekādas komplikācijas. Vēl sapnī ar mammu un māsu sēdējām kādā teātra izrādē, kur temetika bija atbilstoša - cilvēks ir niecība saistībā ar šīs planētas (Pasaules) varenību, bet es aizgāju uz kaut kādu kafeinīcu, kur izrādes skaņu skaļruņos dzirdēt nevarēja un es čortojos par tp, jo tomēr gribēju to dzirdēt. Tā vietā skaļruņos skanēja kāda mūzika.
u_l_d_i_s
2014-01-17
kaut kāda nepazīstama privātmāja, izstabā izsists logs pa to ir ielēkuši divi cirka kaķēni, kuri sāka uzturēties kopā ar maniem kaķiem, kad pārnācu mājās, tad pamanīju vi;ņiem uz sāniem to zīmogu. SApņa nobeigumā biju kāda neziņāma teātra(priekškars ciet) zālē, balkonā 1. rindā sēdēju un strīdējos ar mammu, ka pilsonību NAv obligāti jāpieņem kā latvijas, jo uzskatīju, ka tā ir katra brīva izvēle, jo viņa uzskatīja un pārmeta vienam manam studiju biedram, kas atradās teātra lejas zālē, par to, ka viņam nav latvijas pilsonības. Lai brauktu uz Krieviņu izdevīgāk ir nepilsoņa pase.
u_l_d_i_s
2013-09-04
9. datumā, septembrī, Kaut kāda skola, dziedāšanas skolotāja bija sociālā darbiniece, es spēlēju zālē uz pianīno, kas bija tīri uzskaņots kaut kādas populāras R.Paula dziesmas un arī N.Jakušonoku un D.Petkēviču. Sapnī biju it kā bērns. Tad no Zālēs pa lielajām trepēm dziedot Mirdzošais gliemežvāks"R.Pauls, skrējām ar laut kādām manām klasesbiedrenēm lejā pa trepēm uz 1. stāvu. Nākamā stunda bija angļu valoda. SKola man neizraisīja riebumu :) Otrā epizode Kaut kādā lupatu bodē uzvedām teātri, cilvēku bija daudz, daudz arī drēbju, atceros tikai to, ka dzīvoju pilsētā un zeļas no rīt pamostoties vlku uz brauktuves un ietves malas sēžot. Vajadzēja sameklēt vienādas zeķes un tas arī nebūt nebija tik viegli. Hmm...
u_l_d_i_s
2013-07-06
kaut kāds pasākums tēātrī vai kultūras namā, kādā nezināmā zālē, kur uzstājās mūziķi, tai sk. R.Kaupers, kaut kādas modes lietas kādus glāzi vai ko - nesaprotamu stikla priekšmetu no skatuves nozagu un iznesu ārā , ; arā bija ziema un sniega kupenas.
Brunetee
2012-02-02
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi