Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Tapetes sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

atklāt noslēpumu
pirkt- pazaudēt naudu, ari dzīvesvietas maiņa
gaišas- romantiska tikšanās
līmēt- nespēt ilgstoši palikt uz vietas
noplēst- gribēt skaidrību par lietām, kurās pats esi iejaukts, ari vēlme mainīt dzīvi

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-08-22
Biju un gulēju Raiņa ielas 27A dzīvokļa mazās istabas gultā. Gaišās tapetes bij katastrofāli nodzeltējušas. Jutos tur ārkārtīgi nelaimīgs un ātrāk vēlējos tikt projām. Ar kādu minibusu, kas mazāks par parasto, braucām iekšā krasta masīvā no tramvaja pieturas kopā ar kārli un Rùsiņu. Mašīnu bij daudz un buss brauca pa pagalmiem neieverojot sniega kupenas un ceļus. Daudz kur bija uzlikts jauns asfalts. Teicu, ka jāvāc bija iedzīvotāju paraksti, lai tas notiktu. Teicu, ka man gar daču arī asfaltu klās ap 2020. Gadu. Aina Dreimane stradaja nepazistamā vietā, un varēja izrakstīt uz sarkanās receptes puķu sēklu izsējamo substrātu. Slimnīcā tai laikā bija daudz dažādu vajadzīgu un nevajadzīgu agregātu, viens no tiem bija neona sarkanu burtu izkārtnes, kas tikušas novāktas un kopā ar citām tā laika mantām tika pārdotas kādam bagātniekam, kurš vēl piedevām tai dienā ticis pie vēl labāka auto par 10000. Es pārdzīvoju par to, ka es neko nebiju no tā dabūjis, ka nebija informācijas, bet medmāsa teica, ka visa informācija tikusi piesprausta. Tikai jautājums cik augstu? Lai to saredz normāla auguma cilvēks. Beigās mēs ar karli kaut kur devāmies, pilnīgi svešā vietā, pa kādām ielām. Viņš kāpa pa trepēm uz augšu.
u_l_d_i_s
2015-07-21
noplēstas (sāktas plēst ) tapetes dzīvoklī rīgā, tikai citā ne manā, no kura taisījos vēlā vakarā pārbraukt uz citu dzīvokli, lai pārgulētu nakti, bet zināju, ka no rīta tik un tā tur būs jāatgriežas, līdz ar to apsvēru domu par palikšanu uz kušetes. DOmāju, ka nākamā dienā iešu pameklēt kādu fototapetes rulli, ar ko ļoti vienkārši pārlīmēt šo dzīvokļa ārsienu.
u_l_d_i_s
2013-12-03
gaišas- romantiska tikšanās, bet es redzeeju pie sienas taas taču nevis gaišas bet gan reljefas un košas aprikožu krāsā
u_l_d_i_s
2013-03-14
Tapetes noplēst- gribēt skaidrību par lietām, kurās pats esi iejaukts, ari vēlme mainīt dzīvi! svešā dzīvoklī ko meklēt un neatrast - darīšanas ar blēdīgiem cilvēkiem. Trešās mēness dienas sapņi var saturēt arī grūtu uzdevumu atrisinājumus. Piemēram, ja jūs sapņojat nepatīkamus un smagus sapņus, tad jums nepietiek iekšējo spēku, lai harmoniski sadarbotos ar ārējiem apstākļiem. Koment´ars: Kaut kaads nepazistams mikrorajons, varetu but tas pats Ziepniekkalns, , bet dzivoklis kaadaa 7 stavaa, nepazistams, bet119.serija. Kautkadi cilveki liek pakesu logus lielajaa istabaa, bet tadus mazakus,jo neiznema vecaa koka loga rami. Dzivokli kosmetiskais remonts labs, tapetes lielakoties tumsas, es kaut ko mekleju, pat noplesu dalu no tam gala istabaas. Dzivokli nezin kapec iree mana mamma ar masu un vel arii Ivars. Es tur nedzivoju, biju atnacis sajaa nepazistamajaa dzivokli. Arii skats pa logu nepazistams.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi