Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Tālrunis sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

pa tālruni runāt- iesaistīties mīlas attiecībās,
arī pārmaiņas dzīvē

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-12-06
lai dabūtu latviešu valodā 5, bija jāsamaksā 50euro skolotājai. pie tam polikarbonāts viņai nebija vajadzīgs. domāju ka kaut kādā veidā to atpelnīšu slepus paņemot kādu mobīlo, kam nebija baterijas un sim kartes vietā bija dziesmu saraksts, kas atrodas telefonā.
u_l_d_i_s
2017-10-14
Biju tirgū, kur daudzi pārdeva drēbes un dziju, kādā vietā pārdeva mūzikas instrumentus un es uzdāvināju tādu vijoli, kura ir platāka nekā parasta vijole. es vienīgais biju tas, kas kaut ko dāvināja pārdedvējiem, lai tie preci pārdotu pircējiem. Maksims Fiļipovičs vēl ilgu laiku pirms ziemassvētkiem tur bija paņēmis dažādas spēles riču raču un citas tirgošanai no rokas. Man bija izslēdzies telefons un tas prasīja ievadīt pin kodu. tastatūra bija kā melnais caurums, kas visu sūca iekšā. kāds draugs man gribēja palīdzēt un aizņēmās no tirgotājiem tādu pašu telefonu, cerot ka tam būs tāds pats pin kods bet nebija tam bija 1574, un tas man nepalīdzēja. atcerējos, ka pin kodu esu pierakstījis uz kādas lapiņas kura atradās mugursomā. taču nebija vietas kur apsēsties tirgus, kāpnes bet neviena soliņa kur piesēst. Bija arī kāds būdīgs gangsteris, kurš sita visus, un mūsu mašīnu bija nobloķējis ar magnētisko bloķētāju, kurš pats ir tik pat liels kā mašīna. lai no tā atbrīvotos, ar tālvadības pulti mašīnu iemetām kanālā, cerot ka bloķētājs metīsies tai pakaļ un noslīks. bet tā nenotika bet mašīna izpeldēja sēklī. sapņa pirmajā daļā mācījos, bet kādā pasākumā man bija ļauts kļūt par karuseļu operātoru, kurš ieslēdz karuseli.
u_l_d_i_s
2017-04-24
Meklēju savu telefonu, līdz beidzot to atradu kādā atvilknē starp piezīmjlapiņām. Sandis M. manā vecajā dzīvokļu mājā pie paskastītēm gribēja iziet uz balkona, bet to nedarīja, jo tur bija kamera. Kāds bija manā rūterī ielauzies un nomainijis IP adresi uz 192.168.3.4 un tāpēc man ilgu laiku nestrādāja i-nets.
u_l_d_i_s
2015-03-23
lādēju mobīlā telefona bateriju kādu
u_l_d_i_s
2015-03-02
Kopā ar Koskēviču Guntu bijām aizbraukuši uz Valmieru, uz kādu Vidzemes lielāko skolu. Skola bija ārkārtīgi liela, plašiem gaiteņiem un vienīgais cilvēks kuru pazinu bija Gunta Koskēviča. Viņai bija jātiekas ar direktoru. Gājām caur plašiem gaiteņiem, bija pakarinātas drēbes, daudz bērnu, skaļas skaņas, saucieni, klaigas. Es stiepu politelēna maisiņus un savu jaku. Viņa nonāca lielā zālē, kur pie galda sēdēja direktors un ģenerāldirektors. Viņi bija kā divreiz lielāki par pārējiem cilvēkiem un no attāluma izskatījās kā 3D. Gunta aizgāja pie viņiem runāties otrā zāles galā viņu neredzēju, dzirdēju vēl brīdi tikai viņas balsi. Tad es kādā no plašajiem gaiteņiem kopā ar citiem skolniekiem apsēdos uz pianīno vāka, kājas bija uz aiztaisītā taustiņu vāka. Man bija garie šorti un kapuce jaciņai izskatījos pēc kāda vecāko klašu skolēna. Man bija sudrabainā nokija tāda kā man pirms 10 gadiem bija un biju beidzis runāt pa telefonu un turēju to rokā, tad kaut kā novērsu uzmanību un man tā nokija izslīdēja no rokas un to nozaga kāds vecāko klašu skolēns. Viņu apvainoju un teicu, ka šis man nozadzis telefonu, tā kā viņš neatzinās, saucu citiem, lai zvana mentiem, jo neuzticējos, jo viņš gribēja iet uz gardrobi, lai tur pārkiktu to citā kabatā. mentus nesagaidīju, bet pēc tam atklāju, ka telefons man ir ieslīdināts atpakaļ manā caurspīdīgajā plastmasas maisiņā. (vienā no tiem), bet man bija vienalga par viņa turpmāko likteni. Atceros, ka izgājām no skolas un ārā bija agrs pavasaris.
u_l_d_i_s
2015-02-27
Kopā ar Kārli staigājam kaut kādā nezināmā pilsētā. Es biju ieslēdzis Androīdu uz visu skaļumu un klausījāmies dziesmas. Piegājām pie kāda vaļēja tipa cietuma,(drīzāk to varēja nosaukt par nabagmāju) un paskatījāmies iekšā pa logu(tie bija ar stikliem un bez stikliem). Redzējām iekšā tur daudzus zupas virtuves klientus un tml. kadrus. Viņi varēja brīvi ixkļūt ārā, bet negribēja, kaut arī durvis nebija aizslēgtas. :ar;a jauks laiks, laikam pavasaris, piesaulītē jauki, silti, tad pagriezāmies ar Kārli un sākām dziedāt līdzi vienai dziesmai M.Džeksona dziesmai, kura skanēja man androīdā. Ceļš pa kuru gājām likās jauks un biju pārsteigts cik labi es un viņš dzied līdzi šai dziesmai. Tad sākām iet pa kādu mazāku ceļu, kur bijām sadevušies un tas ieveda kādā bērnudārzā pie kādas nojumes. Laiks apmācās. Zem nojumes bija kaut kādi nezināmi ne visai labvēlīgi cilvēki, viņi pazina Kārli, ne mani un sāka viņam piesieties privjazovatsa(kr.) gan ar uzbraucieniem, gan pat fiziski turēja un negribēja laist tālāk. It kā Kārlis sen atpakaļ skolā iesitis kādai meitenei un viņi prasīja tam paskaidrojumu, beigās iejaucos es un uzdevu jautājumu-vai tad viņa ziņoja par notikušo policijai? viņa Atbilde bija Nē. Tad es teicu, ka nav vajadzības tagad kaut ko vēl pārmest un pārmetu galvenajam liela auguma dīdītājam krustu. Viņš palika bezspēcīgs un pārējie arī nomierinājās,- Vēlāk biju pie MikiMiki mājas uz Raiņa ielas un man kādā citā tel. pazvanīja Kārlis un jautāja kur esi. Teicu, ka netālu no viņa mājas un pienākšu. Bet tad pamanīju, ka eju pie viņa čībās!, un skrēju atpakaļ uz to vietu apģērbt botas. Pa ceļam gandrīz iekāpu vēl citos svešos atstātos apavos. Raiņa iela bija stāvāka un ar pakāpieniem (vietām).
u_l_d_i_s
2015-01-08
Sapnis svētdienas vakarā, kad biju aizmidzis 11. janv. Kaut kādām sievietēm kādā medpunktā pārbaudīja, vai tās nav saslimušas ar vēzi, ādas vēzi. Vīriešus nepārbaudīja, sačukstējās, ka nevar to ļaut, jo tas izmaksā pārāk dārgi budžetam. Manai kaimiņienei kāds pazvanīja, un tas bija mans iepriekšējais darba devējs, nevis tas, pie kā strādāju un pasniedzu lekcijas, bet tas, no kua beigās pirku elektroniku. Teica, lai steidzami eju uz karuseļiem , neskatoties ka ārā ziema, jo svēkos tāpat visi gribēs vizināties. Tad arī gājām. Mana mamma ar mani gājām uz turieni. Mamma brauca ar saliekamo velosipēdu un kad bijām no uzkalna nogājuši lejā līdz karuseļu sētai, aiz sētas tie sta´vēja. Gribēju mammu nobildēt, kad tā braukāja ar riteni pa sniegoto ielu pie karuseļu metāla krāsainās sētas, taču nekādīgi nesanāca normāla bilde. Viņa jautāja, pie kura tad es strādāju, es teicu, ka pie ķežu karuseļa, bet protu ieslēgt visus. VIss , ko atceros.
u_l_d_i_s
2014-09-28
Sapnis 28. septembra rītā. Sākumā redzēju māsu un tad viņa bija pasūtījusi caur mani ebay vai citur kur jaunu sarkanu telefonu ar podziņām. Tas bija domāts viņas draudzenei, bet ne pārāk labi zināmai. Atceros, ka kaut ko nomuhļīju un atradu mājās iepriekš iegādātu, bet tam baterija bija mēsls. Atradu arī mājās mazlietotu bateriju no sony Ericsona un ātri apmainīju. Tad atceros, ka māsa deva to draudzenei, teica, lai uzlādē, jo jauns un nav lēdēts acīmredzot. Pēc laika, mēs abi ar māsu gājām pa aleju un pazvanīja tā persona, kurai telefons ticis un teica māsai , ka sūdzēs mani tiesā. Abi ar māsu tikai nosmīkņājām par to. Tālāk biju it kā Rīgas dzīvokli, taču tur bija nodilis lamināta parkets, ne jau pārāk, bet vietām varēja redzēt tādas kā švīkas. Atceros, ka staigāju pa to un arī vietām pie durvīm bija tādi kā pacēlumi un nolaidumi - nebija vairs līdzens. Tālāk sapnī biju nezināmā sireālā vietā un cēlu no kaut kāda polikarbonāta plaknēm sev dārza mājiņu - ātro variantu. Tur tālāk kādā šķūnītī, kuram bija iztaisīts sānos logs, pa kuru varēja daudz ko padot, , tur Reinis krāsoja kaut kādas detaļas baltas, bet Maija pukojās, ka uz malas atstāta viena tablete pret galvassāpēm. Mana mamma teica, ka var jau to appēst, vienu jau neatstās. Es teicu, ka man nepatīk gatavot ēst, tāpēc es esu slaids, vot tiem kam tas patīk - tie daudzi apaļigi.
u_l_d_i_s
2014-03-07
sapnī runāju pa telefonu un kliedzu uz māsu, kas traucēja man runāt ar kāda televizora pārdevēju, kurš man gribēja to pārdot. Kad saruna pārtrūka, tad arī kaut kāda platforma uz lielu staciju atvilka vagonu sastāvs un klāt bija arī kāds "mājdzīvnieks"ar bruņām, kuram bija divi bērni un vēl trīs mazi bruņu bērni paslēpušies zem tā.
u_l_d_i_s
2014-01-24
daudz un dikti runaaju ar kaut kadu darba deveju pa mobilo talruni
u_l_d_i_s
2013-06-20
Sapni redzēju svešā pilsētā, nedaudz atgādināja Purvciemu Rīgā. Braucu ciemos pie nepazīstamiem brāļiem , kuri dzīvoja kaut kādā piecstāvenē , biju atbraucis ar savu velosipēdu Cube, kuru pieslēdzu ārā , lejā pie mājas. Kaut kāds knariņš man nesaprotamā valodā kāpņu telpā kaut ko runā vienā runāšanā, draud, es atbildu, ka neko nesaprotu, šis noskrien lejā, teikdams, ka tad es to nožēlošot. Ciemojos pie brāļiem, kuri novērš manu uzmanību no velosipēda, un uzskatu, ka dēļ viņiem pazaudēju tik dārgo velosipēdu. Zvanu policijai, taču netālu deg daudzdzīvoklu māja jo policisti visi aizņemti ar evakuāciju, manas problēmas pat dzirdēt negrib. izeju no mājas iesēžos kaut kādā melnā garenā mikriņā, kuram kā izrādās vajag biļeti, man atsūta biļeti, kaut gan iekpjot pa aizmurgurējām durvīm, nebiju par to samaksājis. Atceros, ka man vnk vajadzeja tikt projām no tās mājas kur izteica draudus. mikriņš pagriežas, es atdodu savu biļeti kādai tantiņai, kurai kā izrādās pietrūka tieši mana biļete, es izkāpju pieturā, Domāju tagad iešu atpakaļ. Ceļš iet caur 9 stāvenēm un kaut kādu arī iežogotu teritoriju, kurā ir kāds krāmu tirgus, taču tas ir tāds diezgan patukšs, mantu ļoti maz, galdi patukši. Cilvēki gan daudz - biezs ka jūrā. Intuitīvi jūtu, ka deviņstāvenēs daudz narkomānu dzīvo. Nejūtos droši. Zaļumu ļoti maz, kā jau pilsētā, viss asfaltēts. Dīvaini, ka tai milzīgajā hektāriem lielajā tirgus placī tās deviņstāvenes kvadrātos ieceltas pa vidu... bez pagalmiem, pagalms viens liels tirgus placis ar vaļējiem galdiem, kā arī galdiem, kas zem nojumēm. Meklēt kaut ko un neatrast. Atceroos, ka sapnī savu velosipēdu tā arī neatradu. Bet kad vēl gulēju, sapnī - stāstīju savu sapni māsai Anitai un mammai. Tas bija diezgan reāli un tikai tad pamodos... vēlvienā sapņa epizodē atceros, ka gulēju vecajā dzīvoklī sevi redzēju it kā no malas. Gulēju uz sāna, biju apķēris garenu spilvenu. no nlp.lv :Sapņi. Diena paiet zem Riteņa simbola, kas nozīmē iešanu pa apli. Visa uzkrātā pieredze pi
Laurica
2010-11-27
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi