Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Suns sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

Uzticīgs draugs, iepazīties ar labu cilvēku, ari laimests, dažiem - slimība vai kāds miršanas gadījums
liels un labsirdīgs - satikt kādu pieklājīgu cilvēku vai iemantot draugu ar augstu stāvokli
balts un mierīgs - patīkama iepazīšanās, lieli panākumi mīlestībā, uzticīgs draugs
dzeltens - uzticīgs draugs vai līgavainis
sarkans - izjuks kāds nodoms, tikties ar viltīgu, ļaunu draugu vai ienaidnieku
raibs - nikns ienaidnieks
melns - kādi nepatīkami jaunumi, neizdosies nodoms,
arī slikts draugs vai slepens ienaidnieks
pinkains - bagātība
mazs - prieki, dažiem - nesaskaņas un ķildas
retas šķirnes - vieglprātīgs pielūdzējs
draudzīgs - panākumi,
arī uzticīgs draugs
skaists un mīlīgs - labs draugs vai bagāts precinieks
netīrs un novājējis - neveiksmes vai slimības
nikns - neveiksmes, kāds slikts draugs vai viltīgs ienaidnieks,
arī darīšanas tiesā
traks - briesmas un bēdas
piesiets - kāds tuvinieks piedzīvos lielu nelaimi
beigts - kaut kas zudīs
rej - sliktas ziņas, nepatikšanas
gaudo - bēdas, nabadzība, rūpes, tenkas
suni pirkt - nodrošināt sev labu stāvokli
suni glaudīt - laime, saticība,
arī izlīgt ar kādu ienaidnieku, dažiem - kļūdīties
suni kaitināt - zaudēt drauga mīlestību
suni pārmācīt - gūt uzvaru
baltu pielabināt - laime un sirdsmiers
pieglaužas - kāds viltīgs cilvēks
ar suni rotaļāties - prieks,
arī kāda patīkama saruna
suni noslīcināt - zaudēt uzticīgu draugu
uzbrūk - nākt sakaros ar ļaunu cilvēku, dažiem - draugs aizsargās
no tā baidīties - kāds draud uzbrukt
suni žņaugt - draugu tiesā iesūdzēt
suni nosist - atsvabināties no briesmām un uzvarēt kādu ienaidnieku
suni redzēt iekožam - ķilda, pārestība, apvainojums, kāds mēģina atriebties, arī slimība, dažiem - saņemt bildinājumu
iekož- neveiksmes dzīvē, nelaime, ķildas,
arī grūta slimība
iekož un tiek nosists - nelaime aizies garām un viss labi beigsies
bars - labvēlīgi noskaņoti cilvēki
plūcas - nepatikšanas, ķildas,
arī nepatikšanas un raizes sirdslietās
buldogs - iegūt labsirdīgu un uzticamu draugu,
arī neļaut iebaidīties
dogs - pārvarēt dzīves grūtības
klēpja sunītis {arī balts) - grūtā brīdī saņemt palīdzību no draugiem
medību suns - panākumi darbā un labvēlīgi apstākļi darīšanu kārtošanai
mopsis - katra lieta, pirms to sāk, vispirms labi jāpārdomā,
arī dažādas rūpes
pūdelis, balts-prieks, uzticams draugs
pūdelis, melns - nepatikšanas
špics - uzticīgs draugs.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-03-30
Sapnī iegāju no vienas telpas citās caurstaigājamās tumšās telpās tādas, kur bija jādedzina lukturītis, lai kaut ko redzētu. Logus neredzēju, kad pagriezos atpakaļ, pretī man skrēja vilku suns, tam iespīdināju acīs luktura gaismu, tas apžilba. Vēl es biju kaut kādā tirgū, kur no kāda kioska pārdevējam atsavināju atskaņotāja komplektu.
u_l_d_i_s
2015-12-27
gāju pēc kaut kā un tikai tad pamanīju, ka suņabūda un aizmidzis suns, suns, kurš bija melns liels un pinkains, pamodās, bet par cik, es nebēgu un neizbijos, viņš man nemetās virsū. Bet zināju, ka, ja bēgšu, tad būs traki, tāpēc it kā labprātīgi apgūlos viņam blakus un viņš uzlika man virsū ķepu. Blakus bija kaut kāda suņa kaka.
u_l_d_i_s
2015-07-07
Sapnī bija daudz kas, bet arī suns, kurš gulēja kādā telpā zem galda. Suns bija liels un gaišs, nevis melns. Un vins laizīja savu atmirušo paka´´lējo ķepu tā no ķepas - līdz potītei, jo tā nevija daktereta savlaicīgi. Vēl sapnī bija daudz visādu notikumu, apakšbikses unisex, bet visu jau nevar atcerēties.
u_l_d_i_s
2015-06-28
Liels melns,tumšs raibs, rūsgani sarkans suns rēja aiz mana guļamistabas loga; ārā zālājā stāvēja atvērts mans portatīvais dators un man bija bail, ka tas suns tam neuzklumpurē virsū un nesalauž to savā debīlismā. Talāk bija uzsliets zaļš jauns metāla stiepļu žogs. Dabā tā žoga tur nav. Es aizvēru logu , jo man bija bail no suņa, kā arī tas rēja uz mani- uz savu saimnieku, un es nolēmu, ka turpmāk - ja tā - tad es viņu vairs nebarošu. Lai iet kur grib. Suns pagriezās, redzēju kažoka krāsu, vēl atradās teritorijā iekšpus žoga, bet vairs nerēja. Bet sēta gan vietām bija ielocīta no viņa... Sapņa pirmajā daļā biju nepazīstamā vietā, un man bija dzīvs tēvs. Māte man arī bija cita. Tēvs vēl bija diezgan izskatīgs, bet viņa veselība bija švaka, viņam bija jāpalīdz gultā novietot kāju. Ar māti bija man sliktas attiecības - viņai nepatika, ka es eju pie kaut kāda drauga, kur es taisījos iet., vai arī nepatika tas, ka šis draugs nāk pie manis ciemos, tāpēc es gribēju bēgt vai aizlavīties , tā lai to nepamana.
u_l_d_i_s
2015-06-02
Sapnis uz 2. jūniju. Sapnis sākās ar to, ka pa dzīvokļa durvīm ienāca kāds nezināms čalis (viesis), pats pavēra durvis. Otrā sapņa daļā biju pats ciemos pie kāda čaļa, kur nebija kur gulēt un mums vajadzēja iekārtoties uz dusu vienā lielā gultā un es gulēju vidū. Tam pie kura biju, viņam piederēja kucīte, kurai bija nobrāzts zods, - es to izdomāju ņemt pie sevis tāpat kā kaķeni, kuru viņš un viņa nežēlīgā vecmamma bija izmetuši ārā, jo tagad ir mājās (dzīvoklī ) kucīte. Kucīte bija īsu spalvu, iegarenu žokli, tumša, bet ne melna. Es viņu ņēmu klēpī. Par nežēlīgu un nolaidīgu attieksmi gāju zvanīt policijai, neskatoties uz to, ka viņi it kā ir mani paziņas. Braucu prom, no tuvējās autobusa pieturas varēja redzēt šīs jaunuzceltās daudzstāvu mājas, kur fasādes vēl nebija pabeigtas un daudzi dzīvokļi bija bez logiem. Fasādes tumšas - tumši brūnas, pelēkas, melnas, - kā jau arī teicu - lija lietus.
u_l_d_i_s
2015-02-15
Biju istabā, tad pēkšņi pamanīju svešu kaķi istabā, vēl divi svešinieki bija uz balkona. :( tur tie bija apgāzuši skaistu māla puķupodu, kurš bija saplīsis uz grīdas, podā bija sarkana ziedoša begonija. Biju dusmīgs uz kaķiem, gribēju tos nomest lejā, bet tomēr nedarīju tā. Tie kopā ar kādu kucīti sanāca visi istabā un es domāju, ka jāzvana uz patversmi :(. Biju tuneslī, kur pa vidu gāja cauri sabiedriskais transports, taču malas bija norobežotas. Tur ieraudzīju, ka maza meitene čurāja pie mana kioska sienas. Aizrādīju, ka tā nevar un tad māte viņu aizveda nokārtoties o´trā galā, kur bija iespēja pavērt manas durvis un nokārtoties podā, taču diemžēl meitenīte neprata nolaist ūdeni un bija noskalojusi savu veikumu ar 5 litriem degvielas , no kanniņas, kura atradās turpat blakus. Un atlikušajā daudzumā bija vel sadrupinājusi putuplasta bumbiņas, par ko biju dusmīgs :(. Tur tā meitenītes māte bija atstājusi nelielu portatīvo DVB TV uztvērēju apmēram 7 coolas un tas rādīja tv7. Sapnī tālāk vienās zeķēs un apenēs skrēju kaut kur caur tirgu, pa malām bija izkārtoti pārdevēji ar savām nojumēm, cilvēku bija pamaz, bet es kā lidoju tam cauri. Man neko nevajadzēja no tām drēbēm.
u_l_d_i_s
2014-10-19
Sapnis 19. oktobra rītā . Pirmajā daļā sapņī biju kādā auditorijā, kurā uzstājās lektori, tur bija arī mani klases biedri , taču apsēdos starp viņiem ne savā vietā. Tālākā sapaņa daļā atklāju, ka no abām tehniskā spirta pudelēm lēnām pazūd spirts. Domāju, ka spirtu pa kluso un pa bišķim dzer Gatis. Ēdu Riekstus Jāņavārtu stacijā. Riesti nebija pirkti, bet atrasti un sabērti lielā kastē. Tos ēdu kopā ar Ivaru. Riesti bija izcilas kvalitātes, iegareni ar čaumalām. Tos vajadzēja pārkost. To bija izdarīt viegli. Lauris ēda tos saberot mutē ar bēršanu. Dzinu Lauri prom, jo teicu, lai taču atstāj kaut ko vēlākam laikam, jo kastei jau rau - dibens redzams... Sapņa beigās bijām ciemos pie māsas kādā dzīvoklī svešā, kur sēdējām pie galda, tur bija arī maltīte un māsai bija liels suns, bet miermīlīgas dabas.
viesiss
2014-08-13
tritons_66
2013-11-23
ŠONAKT REDZĒJU SAPNI , STĀVĒJU UZ IELAS AR DRAUGIEM UN VIŅU SUŅI SAVĀ STARPĀ GRIBĒJA IZMEST VILLU .
u_l_d_i_s
2013-08-29
melns- kādi nepatīkami jaunumi, neizdosies nodoms, arī slikts draugs vai slepens ienaidnieks, nikns - neveiksmes, kāds slikts draugs vai viltīgs ienaidnieks,uzbrūk- nākt sakaros ar ļaunu cilvēku, dažiem - draugs aizsargās no tā baidīties- kāds draud uzbrukt arī darīšanas tiesā, iekož- neveiksmes dzīvē, nelaime, ķildas, arī grūta slimība. Naktī redzēju, ka pilsētā man kaut ādā sabiedriskā transporta pieturā uzbruka suns. Suns bija mierīgs, tācu iekodās man rokā un nelaida valā. Suns nerēja. TIkai vēlāk atceros, kad sēdēju lekcijās, tad atceros, ka saskrāpēta bija kāja un pārplēstas garās bikses - viena starā. trīs kaut kādas nezināmas kursabiedrenes deva savus telefonus, ja tās vajadzēs nopratīnāt par suņa uzbrukumu, jo bija redzējušas,
lellde25
2013-08-23
Liels, melns, draudzīgs
u_l_d_i_s
2013-06-25
Šonakt redzēju ļoti dīvainu sapni. Izjūtas ne visai patīkamas, uztraukums un steiga – biju nejauši podā ielējis to akvārija izlejamo spaini, kurā man bija izņemtas no akvārija zivis. Kāpēc tās bija izņemtas spainī, īsti nezinu, jo parasti tā nedaru. Sapnī pēkļī pamanīju uz tualetes grīdas kādu mazu samiņu un atjēdzos ko esmu izdarījis. Daļu no zivīm centos saglābt, tās pašas leca spainī, kad tuvināju to. Vienu sarkano akvārija zivtiņu nokoda kāds liels melns, svešs suns. Vairāk neko neatceros. Bija gan vēl daudz kas pirmstam.
lellde25
2013-02-25
Satikt kādu pieklājīgu cilvēku
agnesekrastina
2012-08-06
agnesekrastina
2012-08-05
difenbahija
2012-04-04
savu suni vedu saitē
Brunetee
2012-02-10
viesiss
2011-01-14
Upē liels vilnis, likās, ka ar rokām noķēru lielu līdaku, pēc brīža izmetu krastā, skatos vācu aitu suns, knapi dzīvs, gandrīz noslīcis, skatās manī pateicīgām acīm!
Anna1954
2010-10-27
Mierīgs liels balts suns, izturējās draudzīgi, sapni redzēju īsu brīdi
rembo11
2010-09-03
http://murl.kz/V4o
seatbelt
2010-04-19
paglaudiiju vācu aitu, bija smuks, saakumaa gan negribeeja ljauties glaudiit, bet peecaak kljuva ljoti draudzīgs un nomierinaajaas, abi divi kkur braucaam opel calibraa, gandriiz avareejaam, es pamodos!
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
trešais ceturksnis

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi