Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Saule sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

skaidra un mirdzoša, laikā lecoša un rietoša -svētība visās lietās, zagļiem un blēžiem - slikta zīme
vakaros uzlecoša - smagiem slimniekiem - veselība
trimdiniekiem - atgriešanās dzimtenē, pārējiem - neveiksmes
asiņaina- bēdas, nemieri, slimības un briesmas
ar plankumiem - nemierīga dzīve
pa zemi staigājoša- ugunsgrēks
deformēta- slikta zīme
aptumšota -bēdas un ciešanas
tajā atrasties- labs amats
ūdenī- vilšanās mīlestībā
tās vairākas- gods un prieks.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-11
Kopā ar Sandi D. atrados kādā mazā pažobelē, kas būvēta no koka kur caur šķirbām varēja redzēt apkārtējo pilsētu. Mazais lodziņš bija atvērts un pa to spilgti iekšā spīdēja saule, kas krita uz viņa atsegtajām kājām. Skolā mani kāda meitene, kura vāca naudu prasīja kļūdas dēļ lai maksāju par braukšanas biļeti vēlreiz, jo nebija pierakstījusi, ka es jau samaksājis. Viņa to atcerējās un atcēla prasību. Tad bija kaut kas visiem jānopērk ēst un man vienīgajam bija nauda. es paņēmu un sniedzu viņai desmitnieku. viņa atnesa no veikala kaut ko ēdamu, bet ne jau daudz. Tad atceros, ka biju atrakcijās un pusdienlaikā kļuva karsti un es biju garajās biksēs un gāju uz māju Rīgā pārģērbties šortos, lai ar velosipēdu brauktu atpakaļ uz tām atrakcijām, kur dienvidū bija daudz cilvēku.
u_l_d_i_s
2015-11-08
Sapnis 11. novembrī, Lācplēša dienā, sapņa pirmajā daļā kāpu kaut kādā skolā augstāk pa trepēm, Jūlija man apmaiņā pret kaut kādu citu labumu bija atdevusi divus garākus metāllūžņu stieņus, no kuriem viens man diemžēl izkrita uz tām trepēm, labi , ka nevienu nenosita, tikai sabiedēja. Sapnī vēl bija kāda stunda, kur minējām multfilmas un tā iela platā, kur spīdēja spoži saule, kur bija ūdensvada sļūtene ar kuru laidu ūdeni uz ielas un uz mums visiem skolotājiem,kuri atradās turpat. Uzsmidzinātais ūdens atvēsināja no siltās saules, bet tualetēs bija jātaisa tas, lai netecētu ūdens bačokos pa tukšo (tas ir cauri ) , jo skolotāji sūdzējās par patēriņu, skola atradās nezināmā vietā, pie tās platās ielas, uz platās ielas nebija cilvēku, visi stāvēja malā un it kā kaut ko gaidīja.
u_l_d_i_s
2015-09-21
Nav teikts, ka sapņos nevaram ceļot laikā. Biju nākotnē. Bet man bija 18 gadi. Dzelzsceļa sliedes daudz, tā kā pie Slāvu tilta. Otrpus tām bija mana istaba, sireāla, kas aizņēma daudz vietas, tur kur ir trolejbusa pietura, un tā uz metriem 50 reiz 50. Brālēnus vajadzēja tām pārvest pāri, preču vilciena vagoni tuvojās ļoti lēnām, bet zināju, ka nekas ļauns nenotiks, jo tie nebija bīstami kā īstenībā, bet tādi kā spēļu vagoni. Zīdaiņi - ģenētiski modificēti embriji bija radīti, lai inicētu noteiktu uzdevumu un pēc tam ietu bojā. Tas neizdevās. TIe tika izmesti ārā pirms tas notika. Vēl sapnī bija arī logi. nezināmai mājai, kura bija uzcelta Blaumaņa ielas 25 Madonā dārzā un tos apgaismoja vakara saule, kura spīdēja no Austrumiem. TUr es pretī tiem iedēstīju vienu vienīgu zemenes stādu, pārējais dārzs bija diezgan aizaudzēts un nolaists. Pati ēka arī veca, līdzīga manai tagadējai. Logi bija šaurāki.
u_l_d_i_s
2014-11-17
24.nov. kaut kāds eksāmens bija man jākārto uz kuru man bija jāiet. Biju uz kādas platformas, no kuras lejā lūkojoties, redzēju ka Saule apspīd kaktusus, kuri bija ievietoti lielā skatlogā kādā gaitenī.
u_l_d_i_s
2013-12-25
saulojos kaut kaadaa veidaa kaadaa istabaa, tacu saule bija tumsaaka nekaa parasti. Apkaart cilveeki, atceros veel tanti durvis sienu un smiltis.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi