Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Saukt sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

pašam kādu- iegūt ienaidniekus

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-03
Interesants sapnis. Biju iegājis cietumā, kur viss izskatījās it kā miljonāru pagalmā, košs zālājs, peldbaseins, atpūtas krēsli, zināju, ka tas ir cietums. Divi no ieslodzītajiem, pārmeta man, ka manis dēļ ka es te atrodos ienācis ciemos būs lielas problēmas, kas vērstas no citiem ieslodzītajiem. Kāpēc tā nezinu, acīmredzot kādi "cietuma likumi". Atceros tad, pēc tam izgājām no cietuma vārtiem un gājām pa ceļu kurš bija remontā un kaut ko skaļi saucām.
u_l_d_i_s
2016-05-22
ar friziera šķērēm kāds agresivi noskaņots tēvainis man iedūra plaukstai ap vidu. Pie savām kursabiedrenēm vaicāju vai ir iespēja dab;ut kaut kādu morālo kompensāciju par šādu viņa agresiju, jo viņš nebija apmierināts ar izgatavoto mākslas darba šedevru. VIņas teica, ka jāiepērkas veikalos tās preces, par kurām tiek dotas bumbiņas, tad bumbiņas jāapmaina pret kuponiem un tikai tā var dabūt kaut ko no Valsts. Prasīju, vai tad vienkāršam cilvēkam, ja viņam nav vajadzīgas šis preces nav nekādu iespēju? Sapņa beigās mēs atkal bijām studenti un es aicināju pie sevis pulcēties uz ielām tos, kuriem lekciju apmeklēšanas apgabali sakrīt ar manējiem tas ir - 3 4 5 daļu. VIņi arī nāca. Vesels pūlis.
u_l_d_i_s
2015-07-16
1. GUlēju sausās siltumnīcas smiltīs uz vēdera. 2. Saucu uz ceļa četru jauniešu baru, lai tie atnāk atpakaļ un apskatās/nopērk tās botas, kuras gribēja, un kuri paši tās prasīja man pirms tam. 3. Lamājos : es ar tiem 20 eiro varu uz tualeti aiziet un dirsiņu noslaucīt, ko Jūs man lombardā piedāvājat par šo skārienjūtīgo telefonu, - teicu, ka ekrāns vien jau maksā 40... 4. Kāds jauns latviešu dziedātājs un grupas dalībnieks iegāja tunelī, tramsporta tunelī un slēdza gājēju kustību aizverot durvis, tur viņš´dziedāja, un tur bija sapulcējušies tikai nedaudzi klausītāji. Mani iekšā nelaida, es skatījos no āra.
u_l_d_i_s
2015-05-25
Sapnis uz 2. jūniju. Sapnis sākās ar to, ka pa dzīvokļa durvīm ienāca kāds nezināms čalis (viesis), pats pavēra durvis. Otrā sapņa daļā biju pats ciemos pie kāda čaļa, kur nebija kur gulēt un mums vajadzēja iekārtoties uz dusu vienā lielā gultā un es gulēju vidū. Tam pie kura biju, viņam piederēja kucīte, kurai bija nobrāzts zods, - es to izdomāju ņemt pie sevis tāpat kā kaķeni, kuru viņš un viņa nežēlīgā vecmamma bija izmetuši ārā, jo tagad ir mājās (dzīvoklī ) kucīte. Kucīte bija īsu spalvu, iegarenu žokli, tumša, bet ne melna. Es viņu ņēmu klēpī. Par nežēlīgu un nolaidīgu attieksmi gāju zvanīt policijai, neskatoties uz to, ka viņi it kā ir mani paziņas. Braucu prom, no tuvējās autobusa pieturas varēja redzēt šīs jaunuzceltās daudzstāvu mājas, kur fasādes vēl nebija pabeigtas un daudzi dzīvokļi bija bez logiem. Fasādes tumšas - tumši brūnas, pelēkas, melnas, - kā jau arī teicu - lija lietus.
virbams
2013-05-07
Saucu pats vienu cilvēku skaļā balsī -
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi