Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Sargs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

to redzēt- būt piesardzīgam
par sargu būt- nepatikšanas,
arī pārāk daudz un saspringti strādāt, kas var izraisīt veselības traucējumus
būt par sargu pie dzelzceļa pārbrauktuves - šaubīties par jauno darba piedāvājumu

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-12
Botaniska darza teritorija gaju pakal divam sievietem. Kad izgaju no ta,devos talak un musu bija jau piecas. Citi brinijas ka mes tik dazadas esam apvienojusas. Viena no vinam radija man savus lakotos nagus ar caurspidigo laku,es teicu,ka man pec remonta ar bija janolako nagi,jo bija cietuši. Un tad es iegaju kada saura gara telpa tur uz gultam guleja paris Kinoaktieri,kuriem vajadzeja notelot erekciju.tacu es pacelu segu abiem un izradijas ka tur bija aizverti lietussargi.Tad Kaspars Šm. Uzradas blakus un viņam stāvēja. Es gribēju to iebāzst savā mutē bet naca režisori un vins izbijās. Mes izskrejam no telpas pludmale,un vins tagad bazijas la vinam par lomu vispar neko nesamaksas. Tad es kaut kur dabuju savu riteni un valeju pa smiltim. Lidz nonacu kada liela eka. Kur gribeju aiziet uz dušu. Bet kapnes sedeja dusmiga sieviete un teica ka nevar te nakt,kaut gan nacu jau otreiz.sievieti centos sist pa galvu ar koka amuru,bet vina parvertas par virieti baisu taadu. Un kad biju ticis tomer vinai garam pils otrā stava, es ar serkociniem saku dedzinat aizkarus,bet vina vins man dzenas pakal. Izcelas ugunsgreks un es domaju,ka pat ja pili aplenks un vaktes mano,tad es kaut kur nolidisu pilii,kur mani neatradīs
u_l_d_i_s
2018-03-08
Salacas ielā 32, kāpņu telpā 1. stāvā meklēju patronas un abažūrus kāpņu telpas spuldzēm. otrajā dzīvoklī bija dežurants sargs, par kuru atklāti izteicu pretenzijas, jo uzskatiju, ka katram dzīvoklim pašam sevi jāsargā un sargs kā tāds nav nepieciešams. Mana tante skatījās uz mani kā jukušu. Tad biju kaut kādā vietā kur uz uzklātas plēves bija izbērtas jaungada eglīšu mantiņas un 4 šampanieša pudeles, kuras visas šīs lietas bija paredzēts upurēt (izmest) un man negribējās tam piekrist. bet tā notika. Bija arī vairākas skandas bez skaļruņiem, kas gāzdamās uzkāpjot uz vada uzgāzās kādam apskāvušam pārim.
u_l_d_i_s
2018-02-05
Biju Salacas ielā un pretējā mājā biju ar kādu draugu. Patiesibā gājām uz jumta sauļoties bet tur bija iekartotas tirdzniecibas telpas dzivoklos un es it kā nozagu pāris led prožektorus. Tāpēc, kad nākošreiz tur gäjām man bija apsiets ap galvu käds balts materials un iegāju telpā kurā videokameras kustējās. Dzirdēju apsardzi, ka viņi pa trepēm augšup jau nāk. Tie nepārmeklēja mani, jo tai reizē es neko nebiju nodarījis.
u_l_d_i_s
2015-03-04
trepes
u_l_d_i_s
2015-01-23
Sapnis no rīta 23. janvārī. Sapnī biju mācījies savu lomu, kurā kādā brīvdabas izrādē man vajadzēja tēlot sargu. Mugurā bija drēbes ar krāsainiem rombiem, tā kā ākstam. Līdz skatuvei bija jāiet pa tādu kā tuneli, kurš bija spoži apgaismots ar dienasgaismas spuldzēm, krāsots dzeltens. Biju aizmirsis gadu, un kaut gan biju spēlējis jau šo lomu, mamma man tuneļa sākumā atgādināja gadu 19.. kas man jānosauc izrādē, kad parādos. Daudz man jārunā nebija. Skatuve veidota kā brīvdabas uzkalns - skmeņu dārzs, taču tajā bija ne tikai šie te amatieru aktieri, bet arī sēdēja skatītāji - daudz jauniešu. Kādā zāles pļāvējā meitenes bija ielējušas 98 benzīnu 95 vietā un garām ejot tas nejauši iedarbojās. to nevarēja noslāpēt tika viegli.pēc izrādes vajadzēja doties uz kādu semināru, tur pat otrpus kalna, kuru vadīja Astra Ceruka. Atceros, ka biju tur tais drēbēs. Kaut ko runāja par mani, ka tas plāvējs jau nepļauj, bet braukā pa tukšo tas, kurā ieliets tas 98 benzīns. Atceros, kā jaunieši no tā izrādes kalna kāpa lejā pa nogāzi ,kuru pļāvu, lai dotos uz to lekciju. Taču sapņa beigas īsti tā arī neatceros. Sieciņa Ilga bija citā epizodē, un tur bijām kādā no viņas daudzo īpašumu pagrabiem zem kādas mājas - kuģī, kurā sen atpakaļ neviens nebija bijis, taču tur visus šos gadus bija atstāta degam kvēlspuldze un ieslēgts televizors.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi