Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Saplēst vai sasist kaut ko sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

censties kaut ko iegūt ar neapdomīgu rīcību

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-23
Dzīvoklī, kas bija novietots citā vietā pie tilta, bija Anitas istaba, kurai cauri tecēja Daugavas straume. ūdens līmenis bija tieši līdz ar grīdu. Kad tur uzlika paklāju, tad pa to varēja staigāt un negrimt ūdenī, taču paklājs kļuva mitrs kā lupata. Andrejs Krauklis kārtoja blakus istabā mūzikas centru ar 5 tumbām, viss bija tīrs un glīts. Mana mazā picīte arī tur bija un viņu aiznesa straume, kas no Anitas iztabas pa durvīm aizplūda kaut kādā elektroapgaismotā koridorā tālumā, bet par laimi viņai izdevās atgriezties. Tad arī sapņa epizodē liecos ārā pa kādu logu, lai izliktu kaktusus gaismā, taču nogāzās viens iekaramais pods kurš saplīsa, par ko vainoju kādus citus cilvēkus.
u_l_d_i_s
2017-01-29
biju pludmalē, kur atradās kāda milzīga ovālas formas skola vai kosmosa kuģis nolaidies. TUr man vajadzēja tāpat kā vakar piedalīties uz kāda spārna spēlēt bumbu komaandas spēlē. Zeķes bija slapjas un es negribēju tās vilkt. Velta spieda spēlēt, bet viņas meita Zane teica, ka nemaksāšot tos 10 eiro, ja nepiedalīšos spēlē, bet es atteicu un nepiedalījos. TEicu, ka man tie 10 eiro neko nemaina. saģērbos sporta tērpā dzelteni balti pelēki melnā un krāsainās botās un vēroju spēli no augšas. Tad kādā istabā kāds uzsēdās matētiem akvāriju stikliem, kuri saplīsa. no dusmām izmetu vēl arī citas dažās lietas, ne tikai tos tonētos stiklus.
u_l_d_i_s
2016-03-03
Austra J. piedalijaas izrādē uz skatuves saplēsa kaut kādu sekciju stiklu, Vasīlijs lika man rīkot šo izrādi. Tā ir tikai viena epizode, kuru atceros no šīs nakts murga, pamodos naktī atkal un miegs bija iztraucēts.
u_l_d_i_s
2015-04-09
9.apr. Kopā ar Kārli staigājām un iegājām laikam viņa vecajā skolā, Madonas 2vsk. , iegājam kādā no klasēm, kur bija bērni, kārlis bija priecīgs par savu jauno planšetdatoru, tas bija liels, neparasti liels. viņš uzlika to uz galda un ieslēdza to. Kaut kāda sīkā meitene uzkāpa uz galda un tad ar vienu kāju uz planšetnieka, diemžēl tam saplīsa tačskrīns. es sāku filmēt un pirs filmēšanas nofotofrāfēju notikušo ar savu telefonu. Pārējie sīkie brīnijās, ka mums tik daudz ierīču, (laikam vēl kaut ko gribēja saplēst... pa logu bija redzama 1.vsk. ,tad kad izgājām no skolas tur pagalmā, tad mierināju Kārli, ka es caur ebay pasūtīšu viņam jaunu tačskrīnu, ka varbūt nemaz tik dārgi nebūs, kā viņš domā... vēl dažas šis nakts sapņa epizodes - garāžā mākslīgais apgaisojums - pretīgi blāvi zila dienasgaisma, iekšā gandrīz pliki čaļi kaut ko remontē, un otra epizode - kaut kāds komunālais dzīvoklis, kur katrs pietecinājis vannu pilnu,bet labi zin, ka skaitītājs kopējs un jāmaksā būs tik un tā, bet tika un tā cenšas viens otru pārspēt. Negribēju lai ienāk, vairījos stāvēt tā, lai citi redz manu ēnu uz sienas, un ieejai priekšā aizkrita visādi celtniecības mmateriāli.
u_l_d_i_s
2015-04-02
kaut kādas tulpes un citass ziedošas puķes dobēs it sevišķi tais vietās, kur mani radi sēdēja. Tās gribēju bildēt, bet mamma tās plūca, - līdz ar to nepaspēju. Tas mani aizkaitināja un es sviežot savu telefonu uz galda malas sasitu nejauši mammas telefonu, uram pēc tam nestrādāja radio gaidīšanas režīmā. Uzreiz arī piedāvāju Mammai jaunu citu. Un Otrajā sapņa daļā biju kādā mājā, kur liku disku, māsa gan teica, ka tā švaki skan, bet tomēr OK> Kad izgājām ārā, tad tur bija izzāgēts dārzs, ārī gar ielu, visas egles arī, tā līdz pusei. Kad lamāju to strādnieku, kurš bija ieradies mums nezinot un tā visu izdarījis, tad vaicāju viņam vai tad viņš nezinot, ka egles neataug un ka pieaugušos kokus šādi neapzāģē? Uz to viņš kļuva nikns un taisījās aiziet bez samaksas. (aizbraukt ar savu traktoru)
u_l_d_i_s
2014-09-19
klasē un gaiteņos visādi koka soli. Nebija vietas kur apsēsties, visur centās mani izēst. viendien sēdēju gaiteni, bet visi bija saspiesti.
u_l_d_i_s
2014-09-16
Sapnī redzēju, ka Gata sīkais bralis iedauzijis manam pastisprinātājam skrejošo skaņas līmeņu indikātoru logu. Un vēl mēģināja izlikties, ka tas nav nekas nopietns.
u_l_d_i_s
2013-08-16
nejauši ieripinot telpā kādu priekšmetu, saplēsu dažus milzīgus šķīvjus, kuri bija novietoti manas tantes pagrabā un "gaidīja" laikam viņas kažas vai sudrabkāzas vai tml. Šķīvji manuprāt, tāpat bija ļoti šausmīgi... tādi vecmodīgi un apdzeltējuši.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi