Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Sabraukt sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

pašam būt sabrauktam - tikt pasargātam no briesmām
kādu sabraukt- jābūt vērīgākam pret apkārtējiem.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-02-02
Tramvaji sabrauca manu melno kaki,kamer es stridejos ar kadu tramvaja vaditaju.lai vina nobremzee. Mes braucaam.kakis centaas muus izsekot lidz uz sliedeem notika smaga nelaime un kad es ieraudziju sausminosu skatu,es pamodos04:00
u_l_d_i_s
2016-01-11
sapnis 11. janvāra rītā. Sapnī biju skolā kādā klasē, kur bija jauni studenti un es, un Z.Vērdiņa no pamatskolas. klasē palika citi jaunie, es izgāju ārā. Tā bija kāda pilsēta, kur devos. Braucu ar vecu tramvaju pa šī pilsētas apbūvētajām ielām, pamanīju vagonā K.Šmauksteli no skolas, kurš likās, ka kāps ārā pa pirmajām durvīm tai pašā pieturā taču nē, viņš bija palicis vagonā. Tramvaja sliedes nogriezās strauji tā kā no Miera ielas no mežparka puses uz Brīvības ielu uz teikas pusi šaurā lenķī. es biju izkāpis. taču tas krustojums nebija tāds. Tajā bija daudz vairāk ielu, kuras sagāja kopā. Luksofori bija, un man vajadzēja tikt uz Brivības ielu, kur nogriezās pirmīt tramvajs. Kaut kādi ielas āksti naglīgi pārdevēji centās pārdot uz ielas saliktas mantas tai vietā, kad pārgāju pirmajai ielai. Man ielas bija jāš´´kērso nevis pārejot vienai bet it kā pa apli. Un tad man bija jāsargā telefons no tiem tirgotājiem. Kad taisījos pāriet otrai ielai, viens no viņiem bija ar kaut kādām riepām izgājis uz brauktuves un viņu notrieca. Cilvēki iebļāvās. Tāpēc gāju pāri un uz Brīvibas ielas bija trepes, kas veda lejup. Tikai tā varēja tikt tālāk. Kad kāpu lejā pa šaurajām trepēm, tad labās pusēs ēkā kāds uz sintezātora (kāda draudzē) spelēja ziemas svētku garīgo dziesmu. visiem labi zināmu, un kad biju nokāpis, tad ieraudzīju, ka trepju lejā strupceļš. tur vairs nebija kur iet. Beznosacījuma mīlestība, zinot, ka par to nekas nebūs, tik un tā - uzticēšanās un piedošana.
u_l_d_i_s
2015-01-07
vecais tēvs nesa tādu kā polikarbonāta siltumnīcu kaut kur pa rīgas centru. vai stūma to ratos. Kaut ko teica par to, ka nevar apbūvēt, taču var nolikt. Sapņa beigās biju uz kāda trolejbusa priekšā zem vadītāja izbūvētas ārējas platformas, kur atradās daudz cilvēku. Trolejbuss apstājās un sabrauca ar lielu priekšējo riteni kaķīti ielas malā, Tas ritenis atradās ļoti tuvu un tam no platformas puses bija jāuzmanās pieskarties, kad tas griezās, taču vientas tur cilvēkiem un man bija maz. Tas ritenis riepa bija lielāka nekā parasti...
u_l_d_i_s
2014-11-22
autobuss ar pasažieriem, no kuriem viens priekšā biju es. Tajā bija arī kāds mazs puisītis . Kādā pieturā puisītis viens pats izkāpa ārā, jo gribēja pačurāt, bet šoferis bija nikns. brauca prom, puisītis dīvainā kārtā autiņu panāca un ielēca vēl pa atvērtajām durvīm. Tante teica, ka ja mēs būtu ASV šoferis zaudētu cilvēktiesību tiesā. Atceros, ka braucām uz kaut kādiem Rucavas Kapiem, kas atrodas 16km attālumā no kādas pilsētas. Nezinu vai tāda vieta dabā vispār eksistē. Bija arī vēl kaut kas bet neatceros.
u_l_d_i_s
2014-09-23
26.septembrī, no rīta, pl. 5-6 - pirmā sapņa daļa bija interesanta biju viens uz kaut kādas šosejas (asfaltēta ceļa), kur gar malu bija metāla stiepļu žogs. Gan iekšpusē bija melna zeme (uzirdināta, izravēta), gan arī ārpusē kādu metru vai divus no tās. Acīmredzot īpašnieks negribēja, lai viņa īpašumā sāk augt nezāles no citurienes , kas nāca iekšā. Turpat uz ceļmalas, bija asfalta trotuārā ar fleksi izzāģēti taisnstūri - tādas 10-25cm bedrītes apmēram 15cm dziļas, kur iekšā atradās vīr. dz.l. Šausmas - nodomāju, kādam to nogriezuši, bet tad pamanīju tikai otru bedrīti, kas atradās 5 m attālumā. tur ar tas pats. Nezinu no kurienes, bet man kļuva skaidrs, ka tas ir viņa drauga bijušā drauga dz.loceklis. tas viss pie tās sētas, kur ravēja nezāles un ievēroja perfektu tīrību, kārtību, nevis mākslas skaistumu. Zālāja tai sētā nebija, bet ja bija tas nebija sētais, bet kaut kāds... Tā vieta, kur atradās bedrītes, tās bija novietotas vietā , apmēram tā - pēc enerģētikas - ļoti sliktā vietā - žoga stūris tieši iepretim... Otrā sapņa daļā biju kādā nezināmā vietā., mana mamma vadīja mašīnu, tas bija ziemā, jo bija sniegs. braucām starp daudzdzīvokļu mājām un ceļi bija slideni, biņa vēl piedevām sajauca pedāļus un gandrīz iebuksēja viena balkona lodžijā, bet par laimi tikai piebrauca tuvu, bet neiebuksēja. Tad piesēdos pie stūres es, bet es nenovaldīju mašīnu, jo vajadzēja izgriezt strauju līkumu un ceļš apledojis,tad aizmuguri man aizvesa caur mājām - pārejas tunelī visu mašīnu atpakaļgaitā noslīdēju no kalna pa iebrauktajām sliecēm asfaltā lejā, līdz beidzot lejā gandrīz ietriecos kādā transformātora ķieģeļu sienā, bet to neatceros, jo pamodos.
u_l_d_i_s
2014-03-21
šonakt sapnītī bija daudz kas interesants. Pirmā daļa bija saistīta ar kaut kādu agrofirmu un tās vadītāju kura bija miesās līdzīga Uljanai Semjonovai, agrofirma importēja ziedus telpaugus un citas ietas no Holandes. Vadītrāja teica, ka viņa pati jau šis piegādes jeb olas nedējot, bet gan tas esot daudzu citu cilvēku nopelns. Iegāju tualetē, aiz manis uzmanīja, lai izslēdzu gaismu. Tad bvijām kādā klasē, tur prasīja vai esmu pagaišogadu stadījis kartupeļus, teicu ka ne, taču samelojos, kopā ar mammu tos taču iestādīju. REdzēju uz lauka ceļmalā to asnus nākamā brīdī. T"apat arī vienā brīdī braucu trolejbusā kur vienai melnai nelielai kaķenei bija iedzimuši divi mazi kaķēni, viens no tiem ruds. Man bija barība somā un taisījos to barot tur pat trolejbusā. Atgriežoties ie agrofirmas vadītājas - viņa aicināja izmantot kaut kādu aizvēsturisku kinoteātri par EURO 3.25. Kinoteātris tiešām bija ļoti stāvu grīdu, kādas tikai 6 vai 7 rindas, samērā nevarēja saprast vai tā telpa ir maza vai liela... izskatījās, ka remonts nav bijis kopš 20.g.s. 30. gadiem vai pat agrāk. Prieksā kur nolaižams ekrāns, tur stāvēja liela, milzīga metāla mucveidīga krāsns. uz augšā tā bija tievāka. lejā kurtuvē platāka. tā it kā iebūvēta sienā kā daudzviet redzēts, ienas ar zirnekļu tīkliem. saejam visa grupa tur un tur ir dīvaina atrakcija - spēlēsim videospēli - brauksim ar mašīnu pārmaiņus - no stūre katrā ridā to pārmaiņus vadīs kāds no skatītājiem. jā un tur ir tādi galdi kā mācītājam, tacu daudz platāki. pa vidu stūrē, apakšā veci klavieru pedāļi,. kas jāspiež uz gāzi vai bremzi. es biju otrais spēlētājs, kad man bija jāspēlē, sajutu ka stūre tiek nosprieguta. mašīnu uz ekrāna it kā rāda no augšas, ar stūres izvilkumu to skatu uz ekrāna tuvumu un tālumu var regulēt. bet to ļoti grūti novaldīt, es spēcīgi gāzēju. ceļā kaut kādi spaiņi kuros ietriecos. mamma kura sēž tur pat blakus pēdējā rindā, klēpī tur kaut kādu mazu baltu kucīti, kur sāk draudzēties ar kāda vīrieša kaķenīti.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi