Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Rakstīt sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

rakstīu darīt pašam- drošība nākotnē
rakstīu dara citi- saņemt rēķinus
rakstīu mācīties darīt- bezdarbs, bailes un raizes, analfabētiem - laba zīme
raiti- labs darbs, patīkams darbs

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-04-06
kopā ar Kārli Kraukli biju pie kaut kādām divām medmāsām, kuras slikti runāja latviski un diktēja man teikumus, kurus pierakstīju uz ķieģeļa, ka esmu informēts par to, ka var būt komplikācijas pēc šīm 3 potēm, kuras ar Kārli saņēmām. Rakstāmais brīžam nerakstīja. Sakāvos ar tām medmāsām. Vēl es lecu no otrā stāva pa kādu caurumu uz pirmo, bet tur bija sakrauts siens, tāpēc piezemēšanās bija normāla...
u_l_d_i_s
2015-08-13
Mācījos un dzīvoju dienesta viesnīcā, kaut kādā gala istabā pa pusei caurstaigājamā, kur bieži gāja cauri divas nepazīstamas jaunas sievietes. Blakus dzīvoja ēdājs jeb Imants K., kurš bija sapircis solārās plāksnes, taču jau iekapsulētās un tādā interesantā veidā novietotas tai kapsulā, kādas nebiju redzējis līdz šim pasaule´. Viņš bija samontējis nelielu paneli līdzīgi kā grāmatu. pie viņa apsēdos un sāku stāstīt par slēgumu, kas ir nepareizi. Mana dzīvojamā istaba bija jauka, gaiša ar lielu paklāju, bet Otrā viesnīcas galā dzīvoja Anita Biķerniece, viņai logi bija uz DA, man uz DR, pie viņas bija arī mana mamma, par kaut ko gribēju stāstīt, bet mana pildspalva nerakstīja uz kādas plēves, lai viņai ko apskaidrotu, bet ne īpaši manī viņa klausījās, tāpēc atstāju apartamentus un gāju uz saviem.
u_l_d_i_s
2014-02-21
uz atskaņotāja nezināmā kādā lielā telpā, kura bija gana pierkrāmēta ar mēbelēm, dzirdēju dziesmu , sākumā skaņuplatē runāja, kā vēlāk uzzināju no radiem tas bija raimonds pauls, dziesma kas skanēja pēc tam bija nepazīstama un izklausījās pēc kādas ārzemju dziesmas. Vēlāk sēdēju kaādā klasē kur bija jāpilda tests, man sāka nerakstīt pildsplava vienā brīdi un es centos uzrakstīt jautājumus ar ievilkšanu uz baltas sašvīkotas lapas. 3. jautājums - kā labāk uzņemt minerālvielas , vitamīnus 1. var. pievienojot tos ēdienam ēdienreizē, 2. var. vārot dārzeņus īpašā šķ. 3. var. mēslot augu jau augšanas stadijā.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi