Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Radio sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

negaidiet fizisku sakaru, ja nu vienīgi jūsu draudzīgās jūtas pāraugs mīlestībā,
arī tālumā esošs mīlošs cilvēks
radiu klausīties- piesargāties no skauģiem
radiu redzēt- dzirdēt pārsteidzošu ziņu
meklēt radiostaciju- ilgi svārstīties pirms lēmuma pieņemšanas.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-09-16
Kādā autobusā, kurš braukāja pa nepazīstamu pilsētu, bij vecais lampu radioaparāts, kuram bija piemontēta saules baterija vienai pakāpēi. Konstatēju, ka radioaparātā ir iebūvēts tādējādi noklausīšanās iekārta, kas darbojas arī pie minimālām strāvām. Radio klusi skanēja arī no šīs saules baterijas. Karti, redzēju LR karti , tikai tā bija citādas formas un Pilsētas arī saucās savādāk, tādu tur realitātē nav. Klasē noteicošā bija Katrīna DUka un viņa gribēja, lai skolnieki darbmācībā no galda virsmām izzāģē sev lietusmēteļus, bet es biju pret un teicu, ka par 50 kapeikām tādus var nopirkt, piedāvāju pat visai klasei nopirkt, mani nosauca par nodevēju, valsts nodevēju tāpēc.
u_l_d_i_s
2017-09-09
No paštaisītas radioantēnas konservbundžas izskatā raidīju uz Mēnesi radiosignālu, un uztvert vajadzēja atstaroto signālu. Pie kam bija grūti, jo abas antēnas bija tuvu un traucēja uztvert vājo atstaroto signālu no Mēness virsmas. Kaut ko arī sapnī zagu vai man zaga, bet vispār bija daudz epizodes ar dažādu saturu.
u_l_d_i_s
2017-03-30
mazgājos dušā, bet pa spraugām kāds ienāca priekštelpā un mani vēroja, pirms tam dauzīja durvis. Kaut kur bija kāds vecs lampu radioaparāts, par kuru biju sajūsmā, shēmu pagāžot uz sāniem no lampu ligzdas iztecēja ūdens, tāpēc manuprāt tas nestrādāja kā nākas. kad ieslēdzu tā apakšas sildītājplāksni, tā sakarsa ļoti ātri kā lodāmurs un kausēja apkārtējos priekšmetus. Dziedātājai bija izdedzinājis mutes gļotādu vienā pusē. VIņa turēja muti atvērtu.
u_l_d_i_s
2016-04-18
21. aprilis. Atceros tikai dažas šī sapņa epizodes. Bija jāsameistaro uztvērējs, radio, , kurš bija jāsameistaro vairākiem audzēkņiem, pēc tam visiem kolektīvi tiem pieslēdza strāvu un manējais skanēja, citiem - kā nu kuram... Liku grīdu -lamināta parketu savā vecajā dzīvoklī Salacas ielā 32-, kur māsa kaut ko pateica ne tā vai bija jau izmetusi vecos atgriezumus kā rezultātā es nevarēju pabeigt - pietrūka dēlīšu koridoram - par to sadusmojos un sviedu pret grīdu kaut kādu sekcijas stiklu, kurš nesaplīsa. Sapņa pēdējā daļā ciemos pie radiem raudāju, jo televīzorā bija kāda filma, kā arī bija kas zudis, kāds cilvēks. Gājām augšā pa sakrautām plāksnīšu trepītēm, kuras bija krāsotu bruģi apliktas, es teicu, ka šādas gan nevēlos, bet tādas vēlos, kas ir pie vienas mājas Madonā, Saulrieta krāsā
u_l_d_i_s
2014-08-31
Nevis Radio, bet radiācija. Bet nav tāda skaidrojuma. Biju kādā nezināmā priekšpilsētā, līdzīga Pripetai, kurā kādā sekcijā, kurā bija visādas mantas tostarp žāvētas citronu daiviņas es rakājos tur pa plauktiem. Mēģināju atrast ko vērtīgu, taču zināju, ka no šejienes neko tāpāt nevarēs nest līdzi. uz ielas lidoja helohopteri, es arī pēc tam vienā lidoju, dedzēju tikai pāris cilvēkus uz ielas kas gāja pāri pārejai. Ātri gāja, lai saņemtu mazāku radiācijas devu.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi