Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Radi sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

gaidāms kāds nepatīkams apciemojums
ļ tos redzēt nomirstam - iegūt mantojumu
nomirušos radiniekus redzēt- brīdinājums nevienam nekā neaizdot, jo radu vairs neizdosies atgūt.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-05-28
Sapnis naktī uz 29.maiju. Biju Jūrmalā, Mellužos, pie tantes. Brālēni bija izauguši. Man pastniece atnesa kaut kādu paciņu, kur bija 0.25W rezistori sapakoti vienotā komplektā tādās kā lādītēs. Rihards nesaprata kas tie ir un diemžēl visus sajauca pēc svītru kodiem un tie bija izbērti uz grīdas. Dusmojos par to, jo tagad tos nāksies šķirot. Antenas vads gāja zem dēļu grīdas, tā bija mazgāta pie sliekšņa sita elektrība no kādas kvēlojošas naglas un kaut kas sāka kūpēt... :(. Sapnī bija arī vēl kaut kas vēl. Bet atnāca draugi, to tāpēc neatceros, jo jau aizmirsu...
u_l_d_i_s
2015-05-05
redzēju radus. bet kaut kādā svešā mājā, tur bija mana māsīca, kurai 28 gadi un brālēns. Brālēns gan bija jaunāks... BIja arī citi viņu radi, bet daudz ne ko neatceros no tā sapņa. Jā, atceros, ka vajadzēja pārģērbties citās drēbēs.
u_l_d_i_s
2015-04-10
runāju ar māsu par to kā viņa pirms pāris gadiem atmetusi pīpēšanu, bet runāju tā, lai mamma nesadzird. Tad vēl atceros, ka biju aizbraucis ciemos un gulēju kādā neērtā gultā, kur visu laiku centos iekārtoties normāli...
u_l_d_i_s
2015-03-25
Biju kādā zālē,kur pietrūka vietas man un vēl dažīem, dažām.Bija jākārto Latviešu Literatūras zināšanu eksāmens. Nebiju apmeklējis lekcijas maģistrantūrā,tāpēc uztraucos.Zālē trūka vietas un solus,tāpēc mūs nosēdināja uz skatuves,tādās kā rindās,man blakus vienā pusē bija Žeņa,otrā vēl kādas citas.Tur rosījās kāds čalis,kurš ar lomiku lauza nost veco instalāciju un pārējo PSRS laika aprīkojumu pie krāsotām sienām. Kaut kādu proželtoru mēģināja mums spīdināt,lai būtu mums gaišāk,taču viņam neizdevās to novirzīt uz spoguļbumbu, kurai daudzi spogulīši bija nokrituši, tad to viņš noņēma un nevarēju saprast vai viņš cenšas to iznīcināt vai atjaunot. Pirms eksāmena apēdu serenādes konfekti,uzcienāju arī Žeņu. Domāju, ka veiksmīgi norakstīšu,bet vīlos,jo katram bija savs variants un loze bija pudelītē kopā ar krāsainiem vitamīniem. Otrajā sapņa daļā bijām Ivara attālas radinieces dzīvoklī Madonā,par kuras eksistenci biju jau piemirsis,tikai kad viņu ieraudzīju tālākā istabā rosāmies,tad atcerējos viņu pēc sejas, taču nezināju viņas vārdu.Tai dzīvoklī mani apciemot nāca jaunieši un vēl ar cepurēm esot piesēdās pie bagātīgi klāta galda, kuram bija mirdzoši balts galdauts. Man vajadzēja runāt ar to radinieci par nakts mājām pārējiem, taču man to negribējās darīt, jo tad es būtu viņai parādā. kaut kā izvairījos. Man rokās bija divi kaķi. Kaķene un runcis. Piegāju vienā no istabām pie atvērtās lodžijas(Madonā tādas mājas nav patiesībā) jo tā bija modernā arhitektūra), kur diemžēl kaķi izslīdēja man no rokām, runcīts palika , bet kaķīte paslīdzēja un neveiksmīgi krita stāvu zemāk un tā vēl divas reizes līdz laikam nositās, taču, kad pirmoreizi krita, krita uz muguras :( un salauza gūžu uz nāk. apakšstāva cietās grīdas, tad slīdēja atkal tālāk pār malu un atkal apsitās. Es nekādīgi nevarēju palīdzēt :( Beigās viņas dzīvība bija tik maz, ka tā ietilpa kādā sērkociņkastītei līdzīgā priekšmetā, kuru nevarēju atvērt. Tas viss bija ļoti šausmīgi un es pamodos.
u_l_d_i_s
2015-01-18
redzēju savu vecvecmāmiņu no Mellužiem. Viņa bija atnākusi pie kādas tantes nezinu , kas tā bija ārste vai notāre, bet viņa teica, ka viņai ir palikušas divas mājas. un tad es tur pat blakus biju, bet jau pieaudzis.
u_l_d_i_s
2015-01-15
Kaut kāda tante gribēja iegādāties gurķu sēklas kaut kur uz ielas. Man un arī otrai tādas viņas nosauktās bija beigušās, - - viņai bija tikai stādiņi no šīs šķirnes. Kopā ar Rutu Ruskuli pie sētas slējām kādas mana polikarbonāta loksnes un ruta tās diemžēl bija pārlocījusi garenvirzienā, teicu ka tā nedrīkst, jo tad tas bojā attiecīgo šūnu, kur izveidojas nevēlamais locījums. vēlāk biju citur mājās - ciemos pie radiem - lielā puķupodā , kur auga kāda istabas puķe, papildināju zemi - pieliku klāt mālaināku augsni no āra. Kad aplēju, tad domāju, ka ies pāri, taču kad izdzirdēju to dīvaino skaņu, tad pacēlu puķupodu no galda. izrādās galda virsmā bija izurbts liels caurums bez puķupoda un tur aizgāja pa taisno kanalzācijā. Valērijs runājoties ar radiet teica, ka nedrīkst zagt un uz to es atbildēju, ka "´ tad jau Laurim visu laiku būtu jāsēž cietumā"´ . Brālēns kārtoja milzīgā grāmatu plauktā grāmatas, kaut ko pārkrāmēja. Pārlidoju viņu viesistabu, izlidoju no iekšējās istabas uz koridori un ieeju. Man bija tādas dīvainas spējas parādījušās. Teicu, ka esmu mainījies.
u_l_d_i_s
2014-12-01
Sapnis no 20 uz 21. decembri. 2014. uz grīdas rindā bija saliktas 3 nestuves. tur gulēja ivara mamma, irēna pavidu un Kravalis. Bet viņi nebija miruši, sarunājās filmēšanas pārtraukumā. Atceros, ka beigās Ivara mma izrādījās gluži dzīva un Ivars, kad bija atnāca nevarēja viņu atrast starp mirušajiem. VIņa bija tur starp gaiteņu labirintiem nedaudz tālāk uz kādas gultas. Kopā ar Imantu Kazušu ar riteņiem braukājāmies kādā nezināmā pilsētā, kādiem nezināmiem garāmgājējiem atteicu, ka ritenis pa nakti bija stāvējis tirgus laukumā, nepieslēgts, jo tie bija izrādījuši interesi par manu velosipēdu. Tālāk biju uz perona un gaidīju vilcienu. Kāds pamācīja, ka plastmasas iešļūcamās čības, kuras ir baltas, vajag mazgāt regulāri un tās tik tiešām bija izmazgātas baltas. Biju ar kaut kādu savu adoptēto meitiņu , kura runāja angliski un saprata arī latviski, uz kāda perona, gaidījām vilcienu. Ikāpām tajā. VIņai bija bērnu nevosipēds mazs, man bija arī kādas pakas. VIlcienā konstatējām, ka esam taču aizmirsuši nopirkt biļetes apzināti - vai neapzināti - bet ienāca kontrole vagonā no abiem galiem. Mums trāpījās Ingūna Sudraba. Otru pusi kontrolēja Laimdota Straujuma. Ingūnai Sudrabai teicu, ka mums jāpaspēj vēl izkāpt un meitiņa jau gaidīja mani pie tambura. Parādīju biļeti, bet citu, ka vakar esmu samaksājis par ļoti dārgu braucienu no Jūrmalas. VIņa teica, , ka tāpēc vien sodu nelikšot, jo redz, ka vakar esmu tik dārgu biļeti pircis. Un teicu, ka adoptētai meitiņai biļeti vēl nevajagot. Pārmiju dažus vārdus arī ar Laimdotu Straujumu, viņa mani atceroties. Tad meitiņa kaut kur bija izkāpusi(acīmreot nobijusies no kontrolierēm), bet es braucu tālāk. līdz kurienei tiku nezinu, bet iebraucu kaut kur ziemā. Ziemā devos uz kaut kādu dzīvokli nezināmā vietā, kur iekāpu pa zariem un balkoniem un balkona logu. Atnesu tur 4 vafeļu saldējumus, jo tur bija 4 cilvēki.
u_l_d_i_s
2014-10-09
ŠOnakt , naktī uz 9. oktobri sapnī redzēju kādu lielu ekrānu, kuru varēja redzēt vienīgi no mana brālēna dzīvokļa, kurš atradās nezin kur. Ekrāns bija ieslēgts un tas radīja kā liels TV. tas bija novtietots ārā un tikai retais varēja to "skatīties" , jo daudziem skatu aizsedza apkārt esošās daudzīvokļu mājas. Vēl atcero, ka biju spiests uzvilkt kaut kādas sarkanas kurpes kājas, izskatījās pēc sieviešu tufļām, jo nebija citu ko iedot. Tad atkal biju ciemos pie radiem un atceros galdautu, kuru gandrīz nosmērē´ju, taču pēc tam notīrīju.
u_l_d_i_s
2014-09-13
Sapnis 13. septembra rītā - biju atgriezies no atvaļinājuma, biju kādā gaišā telpā, jaunā dzīvoklī, kur stāvēja virtuvē galds, kuram bija manis paša likta izlietne, bet tai bija noņemts sifons! Daudzi radi to neievēroja un tik un tā tecināja ūdeni, kurš diemžēl pilēja zem galda un arī zem laminātparketa. Kad atgriezos kopā ar radiem no atvaļinājuma, skapja apakša jau bija slapja, to jau bija paguvis izdarīt vectētiņš, kurš bija palicis mājās. //Tad sapnī biju kaut kur kādā nezināmā vietā pie citām mājām un tur bija meitenes, kuras ik dienu nesa kādas 3 dienasgaismas spuldžu lampas rokā, lai tās ik dienu ieskrūvētu akvārijā, kurš stāvēja publiskā vietā, kamēr baro zivis - lai gaišs. Atcerros, ka gribēju vienu no spuldzēm iemainīt pret savu, bet man tas neizdevās. VIņa nepiekrita, kaut gan nebija rupja.// Sapņa beigās filmēju ar kameru kādu skolas iesākumu vai ko tādu, bet tad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-07-24
mana tēva mamma vecmāmiņa bija veca , teica, ka ilgi nedzīvos, un viņai ēdamistabā palika slikti, viņa sastinga, es atceros, ka es skrēju ārā pazvanīt ātrajiem, ka cilvēks bez samaņas, savukārt vēl divi radi palika viņu glābt iekšā, kratīja, bet nezinu vai elpināja. Ārā dubļi, kaut kādds slapjš laiks, tumšs rudens vai pavasara vakars, debesis tumšas, dega Nātrija spuldzes uz ielas. Ātros es sazvanīju, atceros, kā runāju lau brauc uz Mellužiem starp Asariem,ka cilveks bez samaņas, Bērzu iela 5. Teicu, ka tā ir maza iela.
u_l_d_i_s
2013-09-28
biju Jurmalā pie tantes. Viesistabā televizoru iesledzu, kamer pārējie vēl nebija ieradušies. Ar TV kaut kas nebija kārtībā - lampas vienu brīdī iekšā tajā kvēloja, taču nebija attēla ne skaņas. Katu ko tur attaisīju un remontēju, sataisīju. Atnāca citi no āra. TAnte teica vai var aiņemties manu riteni, lai aīzietu uz veikalu., es atļāvu., Teicu, ka kursos vairs par tik veciem kā lampu Televizoriem vairs nemācu. Tagad jau viss uz integrālajām shēmām un pusvadītājiem. Pārliku TV uz bufetes, redzēju sapnī tv ekrānā kā jaunu pārdziedāta RPaula dziesmiņa "Rudacīte" ko tagad nesen arī pārdziedāja pa jaunam Latvijas Radio. Otrā sapņa epizodē biju kaut kādā ļaužu pilnā skolā un atceros, ka man vajadzēja satikt kādu cilvēku, kas mācās 10 klasē , gāju ie skolas žurnālistiem uz viņu mazinu kabinetu uzzināt, kad šis vai šī varētu būt skolā. Gaidīju un gulēju kādā stūrī un par mani neviens nelikās ne zinis. Trešā jeb pirmā epizode-mīļojos ar savu bijušo.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi