Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Palīdzība sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

palīdzību sniegt- centība un panākumi gūs atzinību
palīdzību saņemt - sīks negadījums, no kura, ievērojot piesardzību, var izvairīties.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-10-11
Sapņa pirmajā daļā biju kādā ēkā, kur bija izvietots Madonas poligrāfists. Tur bija lielas iekraušanas mašīnas kā eskavātora kausi, kas maz atbilst realitātei. Zināju, ka tas beidz pastāvēt un man arī jāšķiras no drauga. Pamodos ap vieniem naktī. tālāk redzēju , ka biju uz kādas šosejas un gaisa ceļu apvedceļiem, tur bija apakš tiem novietotas telpas. Kurās taisīju elektrību, pirku spuldzes par savu naudu, bet kaut kas tā iegrozījās, ka tik un tā bija tumšs. Tur arī bija zooveikals, kur vienā akvārijā kāds zz tēviņš grasījās nobeigties, jo tā dīvaini peldēja. tad gribēju, lai starp tramvaja pieturām krasta masīvs un nākamo pieturu centra virzienā izveido kuģīšu piestātni. Daudzi tam bija PRET. Kādā nezināmā vietā biju sēdējis aizdomājies kādā pieturā, kur bija sabraukts melns kaķis runcis. RUncis bija nedaudz ievainots. mēģināju svanīt uz Animalhelp , bet ar pirmo reizi tas nesanāca, un vispār man nesanāca piezvanīt. tad kādam pavecam cilvēkam lūdzu lai viņš noliek nekustīgi gulēt to melno runci, kamēr atbrauc palīdzība. taču šis cilvēks runci celdams uz galda pats apgāzās.
u_l_d_i_s
2015-06-30
Sapnis 30.jūn. pēcpusdienā 18.00 , tiko, -Zīmēju ar sārtu krītiņu, atjaunodams un papildinādams kādu iesāktu zimējumu uz kādām svešām durvīm kādā svešā vietā. Šie cilvēki, kuri tur dzīvoja stāvēja pāri ceļam pieturā un redzēja, ka es zīmēju un rakstīju uz viņu dzīvokļa vai mājas durvīm GRAFITI vēstījumu par palīdzību, Bet viņi nedusmojās par to, jo vēstījums saturēja informāciju par palīdzību kādam cilvēkam. Zināju, ka tas ir vienīgais ceļš, uz citu oficiālo atbalstu varēja necerēt . jo iepriekš līdzīgi bija noticis arī man, kaut kādu cilvēku bija apzaguši. Beigās uz stenderes bija uzvilkta jautājuma zīme, ko labi varēja redzēt arī no tāluma..
u_l_d_i_s
2014-02-11
Sākumā Mana māsa izkausēja kaut kādu manis ebajā pirkto led spuldžu lentu ar sarkanā diodē, kad dusojos, viņa man sniedza 4 latus, bet es teicu, ka 2 latus tā maksāja un paņēmu divus, tālāk sapnī - uz dīvāna stāv pilns akvārijs, tajā pilns ar ūdens augiem biežām gaisa saknēm un zivis arī bija kaut kādas sīkas. Lauris izrādīja interesi to tīrīt, es tikai teicu, lai pirmstam nemazgā rokas ar mazgājamo līdzekli. Cirvis aizgāja uz virtuvi un uzreiz nomazgāja rokas ar to "jau tagad". Akvārijā mamma ieraudzīja zem vienas ārā izaugušas lapas beigtu peli . TO māsa izvilka un aiznesa, Tā kā akvārijs stāvēja uz dīvāna, tas bija nestabils. To vajadzēja pārnest. Istabā bija uzradušies kaut kādi čigāni no sociālā dienesta un gribēja palīdzēt. ES nevēlējos ka viņi palīdz, nesot nolauza dīvāna rokturim plastmasas detaļas plakanu malu, ar ko es čigānietei sviedu pa seju, pēc tam vēl iepļaukāju, VIņi man sāka draudēt ar "´Ceturto bandu"un ka tā ar mani "neauklēsies". Tad domāju viņus vienu pēc otra novākt, lai zina "neaizietu"līdz "´ceturtās bandas"ausīm.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi