Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Nakts sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

skaidra - rāda izeju no grūtas situācijas
tumša- nākamās trīs dienas jābūt piesardzīgam
vētraina - brīdinājums no pēkšņām dusmām vai zaudē¬juma
gaiša, zvaigžņota- ilga, priecīga dzīve
ar mēnesi- veselība un bagātība
tajā iet- paturēt savus nodomus pie sevis.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-09-13
Kāda meitene man pie tirgus spīķeriem lika somā cigarešu blokus, par kuriem bija jānorēķinās pēc tam. Mamma paņēma miskastes spaini un aizbrauca ar tramvaju pa Maskavas ielu. Bija dabūjusi kādas lietotas grīdas flīzes, kuras man vajadzēja uzstādīt tantei Rutai Mežaparkā. Man bij šausmīgi daudz somas un maisi, piestāju pie zivju paviljona stūra, tad tirgus teritorijā izslēdza apgaismojumu un iestājās nakts. Bija vēls jau. Sandis M. vienu brīdi bija kopā ar mani jo somu bija daudz. Pēkšņi pie Zivju paviljona netālu pieturā kur bija ļaužu pūlis, auto un tramvaji, pēkšņi uzradās mans melnītis, kuru tik tiko izglābu no tā, ka tam neuzbrauca mašīna. Paņēmu to opā un cieši piespiedu sev klāt. tad pamodos.2.daļa tā kā man bija jātiek uz mežaparku, bet 11 tramvajs vairs negāja pa barona ielu, bet pa Valdemāra ielu, tad gāju uz turieni. Pēkšņi tramvajs pārvērtās par ātrās palīdzības mašīnu un iegriezās kādā iekšpagalmā. Nezin kāpēc cerēju, ka mani tā aizvedīs uz Mežaparku, bet māsiņas sagūstīja mani, mērija īkšķim apkārtmēru ar centimetra mēru, es teicu, labāk būtu kādu vitaminizējošu dzērienu iedevušas nevis te muļķojušās. Nosaucu vienu par zosi. Aizbēgu no viņām.3.daļa Pie Zanītes dārzā bija uzraksts 1m dzīvsudrabs bīstami. ieejot viņas virtuvē, visa virtuve aizbrauca uz dārzu tur kur agrāk bija avenes un tajā bija paredzēts vest malku!!! 4.daļa Ugunsgrēks Salacas32-31 sākas aiz sekcijas, kad māsa kurināja pagales sekcijas nodalījumā, bez dūmvada, bez nekā... Māsa pamanīja zvīļojošu gaismu kontaktu un elektroinstalācijas caurumos, pat griestu urbumā, kas liecināja par ugunsgrēka sākšanos. Aizskrēju uz virtuvi kur no skārienjūtīga telefona izmisīgi centos piezvanīt ugunsdzēsējiem. Bet tas nekādi nesanāca un es pamodos.
u_l_d_i_s
2015-07-21
noplēstas (sāktas plēst ) tapetes dzīvoklī rīgā, tikai citā ne manā, no kura taisījos vēlā vakarā pārbraukt uz citu dzīvokli, lai pārgulētu nakti, bet zināju, ka no rīta tik un tā tur būs jāatgriežas, līdz ar to apsvēru domu par palikšanu uz kušetes. DOmāju, ka nākamā dienā iešu pameklēt kādu fototapetes rulli, ar ko ļoti vienkārši pārlīmēt šo dzīvokļa ārsienu.
u_l_d_i_s
2014-07-22
24.jul. ritā mana tēva mamma vecmāmiņa bija veca , teica, ka ilgi nedzīvos, un viņai ēdamistabā palika slikti, viņa sastinga, es atceros, ka es skrēju ārā pazvanīt ātrajiem, ka cilvēks bez samaņas, savukārt vēl divi radi palika viņu glābt iekšā, kratīja, bet nezinu vai elpināja. Ārā dubļi, kaut kādds slapjš laiks, tumšs rudens vai pavasara vakars, debesis tumšas, dega Nātrija spuldzes uz ielas. Ātros es sazvanīju, atceros, kā runāju lau brauc uz Mellužiem starp Asariem,ka cilveks bez samaņas, Bērzu iela 5. Teicu, ka tā ir maza iela.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi