Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Naglas sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

satikties ar cilvēku, kurš drīzāk atteiksies no jums nekā no neatkarības
lielas- veiksme un bagātība
daudz- peļņas
sarūsējušas- nevērtīgs mantojums
līkas- daudzo mērķu dēļ neko nesasniegt
tās atrast- iemantot atzinību
tās iesist- izlemt ko svarīgu, ari svētība mājas dzīvē,
arī būvēt māju
tās kalt- darīt derīgu darbu
tās izvilkt- novērst nepatikšanas
tās sienā sist- nepatikšanas vai nelaime.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-05-29
Sapnis naktī uz 29.maiju. Biju Jūrmalā, Mellužos, pie tantes. Brālēni bija izauguši. Man pastniece atnesa kaut kādu paciņu, kur bija 0.25W rezistori sapakoti vienotā komplektā tādās kā lādītēs. Rihards nesaprata kas tie ir un diemžēl visus sajauca pēc svītru kodiem un tie bija izbērti uz grīdas. Dusmojos par to, jo tagad tos nāksies šķirot. Antenas vads gāja zem dēļu grīdas, tā bija mazgāta pie sliekšņa sita elektrība no kādas kvēlojošas naglas un kaut kas sāka kūpēt... :(. Sapnī bija arī vēl kaut kas vēl. Bet atnāca draugi, to tāpēc neatceros, jo jau aizmirsu...
u_l_d_i_s
2014-08-01
atkal sapnī redzu pamestu cehu. Iekārtas daļa no tām vēl darba kārtībā. Es lecu no platformas, jo zinu, kurās vietās ir bīstami stāvēt. Man līdzi kaut kāds čalis, kurš klibu, viņam sen jau kāda nagla papēdī iedūrusies un viņš to nav izvilcis. Saku, ka tā tācu beidzot jāizņem. Cehā arī lifts kad kopā ar pāris strādniekiem dodamies pāris stāvus zemāk ar to. Teica, ka liftu pārsvarā izmantojušas sievietes.
u_l_d_i_s
2014-04-11
Astra Ceruka pamanīja, ka jau kādu laiku kaut kādā vietā mētājas izbērtas skrūves un citas drazas. Tas bija kaut kādā telpā vai kur, kur pirms gadiem laboratorijas korpusā nakšņoju, tur bija arī mana gulta. Cik nopratu no sapņa, tur bija sastrīdējušies ne tie labākie draugi zaldāti, kuri vēl piedevām bija sasituši kaut kādas lampas un stikliu, kā arī sakurinājuši tur ugunskuru, kur tagad bija palikušas šī apdegusī vieta un drazas.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi