Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Meklēt kaut ko sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

brīdinājums darbam veltīt lielāku uzmanību, ari nepiepildāmas vēlmes
palīdzēt kādam meklēt kaut ko- darīt apkaunojošu darbu
draudzību- kļūt turīgam
viesnīcu svešā pilsētā- pārvarami šķēršļi
adatu- velti uztraukumi
kādu morgā- sēru ziņa
utis- ciest zaudējumus paziņas vainas dēļ
blaktis- izvairīties no afēras, kas radīs lielus zaudējumus.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-03
divas jauki un svaigi pārbūvētas koka mājiņas, katra gandrīz kvadrātmetra lielumā slējās uz kāda zemes gabala, kuru īrēju īrējām no kāda. Tas asociatīvi bija centrāltirgus rajonā kur kanāls. es atvēru logu vienai no mājiņām un redzēju, ka tur salikti mani kaktusi. Mājiņas bija neapkurināmas, bet Jeļēna teica, ka viņi tā pārlaiduši ziemu, un kaktusi ziedēja. Viņi bija izņemti no podiem un atradās smiltīs, - otrā daļā es ar kādiem jauniešiem gribēju iegādāties sēklas, kas agrāk bija tirdzniecībā Rīgas SAO, bet tagad mēs tās izmisīgi meklējām un neko jēdzīgu neatradām. Man vajadzēja izvēlēties kas es būšu tālāk - strādāšu laboratorijā un turpināšu mācības, vai strādāšu uz lauka, kas bija ļoti riskanti saistībā ar pieprasījumu. Lai to sasniegtu, bija jāpiesakās studijām un nedrīkstēja nokavēt tikšanos ar pasniedzēju un es beigās visiem skaļi paziņoju, ka būšu tas cilvēks, kas strādā gan laboratorijā, gan uz lauka, pētot pieprasījumu, un tādējādi paveicot un apvienojot abus darbus.
u_l_d_i_s
2018-04-02
Sapnī nesu dimantus Ruslanam, bet daži no tiem bija vai pārvērtās par ko citu - no magnētiskām nanodaļiņām veidoja perfektas formas telpiskus rombus. Gribēju, lai uzpircēji šos dimantus pieņem, tāpēc izvēlējos visspožākos variantus. Vienu kabatā kaut kur pazaudēju.
u_l_d_i_s
2018-01-24
iegāju kādā bērnudārza teritorijā vasarā, bet ābelēm bija kaili zari, metot somas lenci pār plecu, nolauzu pāris sausus zarus,par ko bērnu vecāki bija ļoti sašutuši un nosodoši pret mani. Tad meklēju ar bērnu dārza bērniņu palīdzību tumši zilu somu ar rozā strīpiņām, kas bija mana. Neatceros, ka to būtu atradis.
u_l_d_i_s
2017-04-24
Meklēju savu telefonu, līdz beidzot to atradu kādā atvilknē starp piezīmjlapiņām. Sandis M. manā vecajā dzīvokļu mājā pie paskastītēm gribēja iziet uz balkona, bet to nedarīja, jo tur bija kamera. Kāds bija manā rūterī ielauzies un nomainijis IP adresi uz 192.168.3.4 un tāpēc man ilgu laiku nestrādāja i-nets.
u_l_d_i_s
2017-03-25
atceros, ka sapnī peldējos kopā ar kādiem cilvēkiem skaidrā tīrā ūdenī. Pēc tam no žogu prototipa konstruktora bija jāsaliek kaut kāda sēta un vārtiņi, pēc tam pasniedzēja pavēlēja to izjaukt lai būtu detaļas jaunam veidojumam. Tad aizgāju gulēt, bet ar nelielu sejas spoguli skatījos, ko gultā dara tie divi cilvēki (pāris), ar kuriem iepriekš peldējos. Tā viņus klusībā vērodams aizmigu un , un kad viņa piecēlās un kaut ko meklēja manā gultā, es es izkritu no gultas.
u_l_d_i_s
2016-05-28
Vietā, kur dzīvoju bērnībā, Krasta masīvā starp 9-stāvu mājām pazaudēju mammu, daudzviet pirmajos stāvos bija izveidoti veikali un pat pirts, kur par uzturēšanos pat no bērniem iekasēja naudu, ārā pie vienas no mājām bija iedegta Ziemassvētku egle (lampiņas). Meklēju mammu bet neatradu, kādā siltumnīcā, kas bija uzslieta starp mājām kāds bija nogalināts, it kā nodurts un cilvēki cēla traci.
u_l_d_i_s
2015-08-28
Sapnis 28.augusta rītā. Kādā nezināmā vietā bija aka, tās dibenā dubļos Aija Pauniņa meklējusi bija kur tā mana lielā nauda. Neko neatradusi, neatzinusi to, ka to tur meklējusi, vārījās par sadzīviskiem niekiem, -
u_l_d_i_s
2015-08-09
Sapnis uz 9. augustu. Ļoti dīvaini, taču lidlauks atradās Daugavas krastā starp 12stāvenēm, kā tai pagalmā un tais krūmos un nevīžīgi stādītos skujeņos bija nolaidusies un taisījās pacelties lidmašīna, es nezinu, jo sapnī es redzēju tikai to iekāpšanas vietu. Trapa nebija, tās karkasss bija ļoti tuvu zemei - tas dīvaini. Iespejams, taa bija maza lidmašīna. Mani draugi Ivars Andrejevs ar saviem čomiem centās pierunāt, lai es esmu vakarā pl. tikos un tikos klāt, ka lidos akcijas reisā uz kaut kurieni. Taču mammai neteicu par to, jo zināju, ka uztrauksies, - , pašam gan arī gribējās izgulēties sapnī. Būtu labāk gulējis, pie sevis nodomāju. Pirmajā sapņa daļā neviens neatstāja man klasē vietu kur apsēsties un es klusi stāvēju kājās, sagaidot, kad paši bez vārdiem sapratīs un pratīsies. Ar laiku tas notika. Kaut ko arī sapnī meklēju, to atceros.
u_l_d_i_s
2015-07-22
Kopā ar Leonīdu meklējām, kur ir Smiltenes kapi. VIņai tur vajadzēja aizbraukt. Ārā aiz viņas dzīvokļa durvīm bija briesmīgs laiks, lietains, vēss, aizvērām durvis, lai aukstums nenāk iekšā. Meklējām kaut kādā biežā grāmatā, taču es griebēju pierādīt, ka tur vilciens neiet. Kaut gan kartē bija līdzīgi, kā Matīsa kapos Rīgā. Vēl nodomāju, ka varēšu pie reizes aiziet pie Ivara A. tēva kapa. Sapnī pirmajā daļā biju kopā ar Sandi Dedzenu, bet par kaut ko raudāju.
u_l_d_i_s
2015-07-03
Biju kaut kādā kolonijā vai ieslodzījumā, kur apmācīja strādāt. Istabā kāds vadu rullim, kurā atradās arī mani personīgie vadi pietīti klāt, kāds kaut ko bija pieslēdzis un nebija paskatījies, ka otrs gals īssavienojumā, kā rezultātā Sadega ne tikai tas viens vads, bet arī tie daži citi, tostarp mani, kas bija pietīti klāt. Man teica, ka atdos tikai to, ko garantē, bet neņem vērā to, ka man bijuši labāki vadi kā citiem. Tad uz grīdas saslaucītās čupiņās pamanīju konfektes sarkanas, oranžas un dzeltenas sausās dražejas, kuras citi nebija paņēmuši apēst, man tās garšoja un es lasīju tās arā, paņemdams lielu daļu no katras kaudzītes, taču vienu vai divas atstādams izcili redzamas, tā , lai man nepiesien lietu, ka esu visu tagad viens savācis. Atceros,, ka atradu arī hematogenu, kuru gribēju noslēpt, taču tad apēdu, jo tāpat man tur bij / būs jāpavada tikai dažas dienas...
u_l_d_i_s
2015-06-29
Sapnis 30.jūn. pēcpusdienā 18.00 , tiko, -Zīmēju ar sārtu krītiņu, atjaunodams un papildinādams kādu iesāktu zimējumu uz kādām svešām durvīm kādā svešā vietā. Šie cilvēki, kuri tur dzīvoja stāvēja pāri ceļam pieturā un redzēja, ka es zīmēju un rakstīju uz viņu dzīvokļa vai mājas durvīm GRAFITI vēstījumu par palīdzību, Bet viņi nedusmojās par to, jo vēstījums saturēja informāciju par palīdzību kādam cilvēkam. Zināju, ka tas ir vienīgais ceļš, uz citu oficiālo atbalstu varēja necerēt . jo iepriekš līdzīgi bija noticis arī man, kaut kādu cilvēku bija apzaguši. Beigās uz stenderes bija uzvilkta jautājuma zīme, ko labi varēja redzēt arī no tāluma..
u_l_d_i_s
2015-06-25
Atceros, ka aizdedzināju vienu no modernās ēkas augšējiem stāviem. Neviens nevarēja atrast kas to izdarījis, kaut gan arī nemeklēja. Atceros, ka slēpu kaut ko apkures sistēmu, pat zem galda bija kaut kāds siltummainis.
u_l_d_i_s
2015-02-22
braucu ar savu cube velosipēdu gar krasta masīva mājām pa Krasta ielu virzienā uz centru. Mašīnu bija maz, bija skaita pavasara diena. labajā pusē meklēju kādu divstāvīgu māju, kurai blakus var novietot solāros paneļus, jo biju dzirdējis no kāda, ka nākotnē tā varētu būt mana. tad es turpināju braukt pa Krasta ielu, pats brīnijos cik ātri varu pabraukt, pat bez piepūles neminot pedāļus. kad biju nonācis līdz gogoļa ielai vai kaut kas uz to pusi (kur sākās pārvadi) tad pamanīju čaļus ar lāpstām, kuri remontēja vai veidoja dzelteno gāzes cauruļu vadus un bija tur arī tāda kā stāva bedre izrakta, pašā ceļa malā. Apstājos, un nobraucu no ceļa, jo smagā turpināja ceļu pēc manis. Novitoju velosipēdu pie reklāmu caurulēm. skatos iekšā bedrē - mani piesaistīja viens no viņiem, kurš gan maz runāja, taču nebija apdzērušies kā pārējie vecākie strādnieki. Centos viņam pajautāt - ko labu taisāt, kā arī centos iegūt no cigaretes kādu dūmu, kuru viņš jau kādu laiku bija aizpīpējis, tad viņš gāja pačurāt, bet tā arī pazuda. Es tikai atceros, ka viņu meklēju ceļu pārvadu krustcelēs, bet nesameklēju pa tiem zvaigžņu formas pārvadu gājēju tuneļiem.
u_l_d_i_s
2014-11-19
Sapnis 21. novembrī pa dienu 15-17, 29. mēness dienā. Kinoteātris tāds kā apmēram 6 lielās maksimas. Aizņem nevināmā pilsētā veselu kvartālu, apkārt tam platas ielas - bet tālāk tās pāriet šaurās ielās. Atceros, ka sapnī gāju uz to, kaut gan nedaudz nokavēju seansa sākumu, jo piebraucu vienu pieturu klāt ar autobusu. Bija tās dīvaina izskata margas, kas bija izveidotas kā jaunas bet netipiskas formas gumijas izstrādājums, ievietots milzīgā izlietā betona lejamā(izlietā) vannītē grandiozi lielā, kā tilta konstrukcijā. ´Visas vannas bija ieraktas zemē, ārā bija vienīgi tā pusriepa, kas bija netipiskas formas. Margas bija nepieciešamas, lai no ielas nokāptu skatītāju lejā vai uzkāptu no tā augšā un izklīstu tālāk augšā pa ielu parējām. Sēdēju zālē, mana vieta maliņā bija brīva. Daudz bija jaunu jauniešu es starp viņiem jau jūtos kā "vecītis", kaut gan tā noteikti bija nākote, bet man tik un tā biuja Jēzus vecums. kā tagad. Man bija līdzi kaut kāds ar plastmasas gliemežvāka vāku aizverams smieklīgs "planšetnieks", kur es uzliku straumēšanu no WIFI, kur gāja tā pati filma, kas uz ekrāna. Dzirdēju arī skaņu planšetā, ko centos nogriest sāmos klusāk un man tas izdevās. Pēc seansa(uz ekrāna gāja kāda moderna filma multfilma ar šaudīšanos karu, atceros ka kopā ar pārējo cilvēku varzu izgāju no milzīgās kino ēkas. Viena jauniete teica, ka baigā filma, kinotēātrī, bet man tā filma ne visai patika. Atceros, ka tad pēkšņi viss pūlis izklīda un es pie kinoteātra kristojuma izrādījos viens. Maldījos caur vecām ēkām, no kurām bija VID, bet kaut kur apmaldījos tā, ka laikam jau izejot no seansa aizgāju pa nepareizo ielu. Bet tas vēl turpat viss tā tuvumā. Tad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-07-18
braucām ar Kārli K. autobusā, viņš stāvēja, es biju apsēdies kreisajā pusē. Priekšā vēl stāvēja kāds gara auguma čalis, brūnām acīm, gaišu ādu, jaunāks par viņu. Man telefonā skanēja Ķeversona banda, lai dzīvo ķeversona banda, tas ir jaunas dienas rīts, lai dzīvo ķeversona banda, tas ir tavas dienas rīts. braucām pa kaut kādiem līkumiem un tad iebraucām kvartālā, kur bija pavecas daudzstāvu mājas ar iekšpagalmiem. Kaut kādā pieturā starp tām mājām Kārli pazaudēju. Vai viņš izkāpa vai nē? Balsi dzirdēju, bet baidījos, ka esmu izkāpis par ātru, jo autobuss bija pilns. Bet tajā pieturā izkāpa gandrīz visi cilvēki. Izmisīgi centos viņu tai man nepazītamajā vietā atrast, bet velti. Iespējams viņš tomēr neizkāpa tur. Tad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-06-27
29. jūn. - nesu kaut kādus akmeņus uz šaufeles lai aizbērtu kaut kādu nelielu bedrīti uz ceļa. Zem milzīgas akmeņu kaudzes bija kūdra. Pareizāk tā bija kūdras čupas krava, kurai uzbērti akmeņi. Apaļi nelieli oļi., Kad nesu tos kādus šaufelē, tad no skolas atvērtā loga izleca apsargs un dusmīgs ko es tur daru. sausu lapu- paša radīta draugu vienaldzība Otra sapņu epizode - vilcienā . Manai jakai, kuru biju pakarinājis uz āķa, kāds cits bija pakaris savu pa virsu, līdz ar to nevarēju atrast. biju dusmīgs.
u_l_d_i_s
2014-06-01
1.jūnijā. Biju kaut kādā kuģī , milzīgā, kur bija baseini. Kādi 100metrīgi 3 gabali zālē, atceros, ka vairākas reizes apmaldījos tajā. Meklēju ceļu. Prasīju pie informācijas. Es peldē’jos tajā baseinā.
u_l_d_i_s
2013-12-31
Rigaa, Ziepniekkalna dzivoklii 1. staavaa kraasoju abu dienvidu puses balkona rezgus baltaa kraasaa ar otu. Atceros, ka kraasoju taa kaartiigi visas malinas kuras jau bija saakusas ieruuseet un arii tajaas vietaas, kur agraak vispar nebija iespejams tikt klaat, tagad laikam bija lielas trepes no arpuses un vareeja nokraasot arii saanu. Logus no iekspuses abos balkonos redzeeju, ka tie izveidoti lidz gridai un nebeidzas palodžu augstumaa. arii balkona durvju stikls taapat. Krasosanas partraukumos visu laiku man kaut kur pazuda OTA - te to biju atstaaajis kaut kaadaa koridoraa, kur mana maasa tai bija uzlikusi kaut ko virsuu un es to nevareeju atrast. Pec tam gan atradu... GAn arii daudzdzivoklu majas pagalmaa arii masica un bralens manu krasosanas otu kopaa ar kadu drebes gabalu gribeja aprakt rotalu laukumaa, tacu es to atrusinaaju valjaa un nelavu to dariit.
u_l_d_i_s
2013-09-03
9. datumā, septembrī, Kaut kāda skola, dziedāšanas skolotāja bija sociālā darbiniece, es spēlēju zālē uz pianīno, kas bija tīri uzskaņots kaut kādas populāras R.Paula dziesmas un arī N.Jakušonoku un D.Petkēviču. Sapnī biju it kā bērns. Tad no Zālēs pa lielajām trepēm dziedot Mirdzošais gliemežvāks"R.Pauls, skrējām ar laut kādām manām klasesbiedrenēm lejā pa trepēm uz 1. stāvu. Nākamā stunda bija angļu valoda. SKola man neizraisīja riebumu :) Otrā epizode Kaut kādā lupatu bodē uzvedām teātri, cilvēku bija daudz, daudz arī drēbju, atceros tikai to, ka dzīvoju pilsētā un zeļas no rīt pamostoties vlku uz brauktuves un ietves malas sēžot. Vajadzēja sameklēt vienādas zeķes un tas arī nebūt nebija tik viegli. Hmm...
lellde25
2013-06-30
u_l_d_i_s
2013-06-20
Sapni redzēju svešā pilsētā, nedaudz atgādināja Purvciemu Rīgā. Braucu ciemos pie nepazīstamiem brāļiem , kuri dzīvoja kaut kādā piecstāvenē , biju atbraucis ar savu velosipēdu Cube, kuru pieslēdzu ārā , lejā pie mājas. Kaut kāds knariņš man nesaprotamā valodā kāpņu telpā kaut ko runā vienā runāšanā, draud, es atbildu, ka neko nesaprotu, šis noskrien lejā, teikdams, ka tad es to nožēlošot. Ciemojos pie brāļiem, kuri novērš manu uzmanību no velosipēda, un uzskatu, ka dēļ viņiem pazaudēju tik dārgo velosipēdu. Zvanu policijai, taču netālu deg daudzdzīvoklu māja jo policisti visi aizņemti ar evakuāciju, manas problēmas pat dzirdēt negrib. izeju no mājas iesēžos kaut kādā melnā garenā mikriņā, kuram kā izrādās vajag biļeti, man atsūta biļeti, kaut gan iekpjot pa aizmurgurējām durvīm, nebiju par to samaksājis. Atceros, ka man vnk vajadzeja tikt projām no tās mājas kur izteica draudus. mikriņš pagriežas, es atdodu savu biļeti kādai tantiņai, kurai kā izrādās pietrūka tieši mana biļete, es izkāpju pieturā, Domāju tagad iešu atpakaļ. Ceļš iet caur 9 stāvenēm un kaut kādu arī iežogotu teritoriju, kurā ir kāds krāmu tirgus, taču tas ir tāds diezgan patukšs, mantu ļoti maz, galdi patukši. Cilvēki gan daudz - biezs ka jūrā. Intuitīvi jūtu, ka deviņstāvenēs daudz narkomānu dzīvo. Nejūtos droši. Zaļumu ļoti maz, kā jau pilsētā, viss asfaltēts. Dīvaini, ka tai milzīgajā hektāriem lielajā tirgus placī tās deviņstāvenes kvadrātos ieceltas pa vidu... bez pagalmiem, pagalms viens liels tirgus placis ar vaļējiem galdiem, kā arī galdiem, kas zem nojumēm. Meklēt kaut ko un neatrast. Atceroos, ka sapnī savu velosipēdu tā arī neatradu. Bet kad vēl gulēju, sapnī - stāstīju savu sapni māsai Anitai un mammai. Tas bija diezgan reāli un tikai tad pamodos... vēlvienā sapņa epizodē atceros, ka gulēju vecajā dzīvoklī sevi redzēju it kā no malas. Gulēju uz sāna, biju apķēris garenu spilvenu. no nlp.lv :Sapņi. Diena paiet zem Riteņa simbola, kas nozīmē iešanu pa apli. Visa uzkrātā pieredze pi
u_l_d_i_s
2013-06-09
braucu autobusā šonakt sapnī, stāvēju kaut kur priekšā , varēja būt pilseta Rīga, bet katrā ziņā izmanīta, nevis kāda tā bija ap 2000. gadu. atceros. ka vēlējos ātrāk izzkāpt un ar mammu stāvējām jau uz priekšējo durvju pakāpiena, vēl vienu epizodi atceros, ka meklēju kaut kādu veikalu, kuru nevarēju atrast, kā arī gāju garām savai vecajai skalai, kurai tagad logi pakešu bija pa visu sienu!
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi