Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Mazgāties sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

upē- mierīga dzīve
ezerā- daudz prieka
tukšā vannā- nepatikšanas darbā
pilnā vanna- daudz darba
aukstā ūdenī- izvairīties no briesmām, liels prieks
karstā ūdenī- kaislīga mīlestība
skaidrā ūdenī- veselība, ienākumi
netīrā ūdenī- zaudējumi un slimība

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-01
bija izremonēta duša . Bet flīžu grīda bija nedabiski šķība uz vienu pusi un tajā varēja iekrist. Pārvietoties tur normāli nevarēja. Cilvēki gaidīja, kad es nomazgāšos. Satiku arī dziedātāju Sandru Cretu gaiteņa galā viņa parādījās.
u_l_d_i_s
2018-03-04
Sapņa pirmā daļa. Mūs nostrostēja par sliktu uzvedību un pret manu gribu man rokā ielaida šprici ar nomierinošām zālēm. Es cēlu iebildumus un teicu, ka griezīšos Cilvēktiesību tiesā, jo nebiju agresīvs. Otrajā sapņa daļā paņēmu karstu ūdens katlu un ziemā gāju ar to uz trolejbusa pieturu, kur riteņi bija asfaltā izveidojuši bedri. tur tad arī ielēju to un noģērbu bikses, ātri ielīdu, bet ūdens bija dubļains. Taču dubļi man klāt neķērās. Cilvēki brīnījās, kā es ziemā varu ielīst tik aukstā ūdenī, bet viņi jau nezināja to, ka ūdens ir 45 grādus silts. Tad atceros ka saģērbos un tad pienāca trolejbuss. bija nakts, vai vakars. Katrā ziņā tumšs.
u_l_d_i_s
2017-03-30
mazgājos dušā, bet pa spraugām kāds ienāca priekštelpā un mani vēroja, pirms tam dauzīja durvis. Kaut kur bija kāds vecs lampu radioaparāts, par kuru biju sajūsmā, shēmu pagāžot uz sāniem no lampu ligzdas iztecēja ūdens, tāpēc manuprāt tas nestrādāja kā nākas. kad ieslēdzu tā apakšas sildītājplāksni, tā sakarsa ļoti ātri kā lodāmurs un kausēja apkārtējos priekšmetus. Dziedātājai bija izdedzinājis mutes gļotādu vienā pusē. VIņa turēja muti atvērtu.
u_l_d_i_s
2016-05-21
mazgājos patukšā vannā, netīrumi bija uz vannas sieniņām, es tos skaloju nost. Dīvaini, bet nebiju pliks, man virsū bija halāts. Atceros , ka griesti arī bija tādi dzelteni notecejuši tai telpā. Vieta bija nezināma.
u_l_d_i_s
2014-08-18
19.augusta rītā.. Ar Lauri abi divi iegājām manā mammas dzīvoklī, taču tas nebija dzīvoklis, bet viņai piederošs dārzs ar datorgaldiem . Ofiss, kur starp galdiem auga stādi. es apsēdos, teicu, lai lauris nolasa man ērkšķogas no kāda gatavāka zara. Redzēju tās gan zaļas, gan jau arī gatavas, taču nevarēju aizsniegt, taču neatceros, ka tās būtu ēdis. Laurim gribējās nomazgāties un tāpēc viņš iegāja ar mani tai "dārzā", pēc tam biju kaut kādā ēdnīcā, kurā viss bija salikts mazos četrstūrainos trauciņos, kaut kādas ķilavas, zivis un vēl viss kas... Putins ar apsardzi ienāca virtuvē. Apsardzē bija arī sievietes, tās visu laiku kustējās, pirms vēl viņš putlers nebija ienācis. Prasīju vienam , kas man blakus, kāpēc kustaties grozāties uz vietas, a tbildēja, ka tā cilvēks nezaudē modrību esot tas pierādīts. Putins atļāva tirgoties ar šiem kulinārijas izstrādājumiem un parakstīja kaut kādu papīru. Bija arī TV kamera no Panorāmas, kas bija tieši man blakus, mani arī pieķemmēja un skata pēc arī nobildēja pārbraucot ar kameru. Vēlāk, kad viesi bija prom, varēja izvēlēties ēdienus pie letes. Nevarēja atrast šķīvi uz kā salikt, Dainim Brilovskim bija no mājām paņemts kantains papīra šķīvis, bet uz letes bija mazāki kartona taisnsūrveida šķīvji, kurus negribēju izmantot.
u_l_d_i_s
2013-11-06
gaismu redzēt - jaunas cerības. Interesants sapnis tiko bija Atrados pa nakti Madonas Poligrāfista telpās, kādā 2. vai 3. stāvā, tur gulēju p a nakti un runājos ar mammu, izstāstīju par ivaru. Naktī tad uz reiz pa logu iespīdināja gaišas ugunis, bija piebraucis ārā kāda mašīna, un mamma teica, ka atvesta limonāde no Amērikas, prasīja, vai es to nevēlos, es teicu ka ne. No rīta Poligrāfistā visi taisījās projām, bet es mazgāju matus kādā bļodā ar Amerikāņu šampūnu, kas ļoti putojošs un sajāja ausīs, ilgi ausis bija ciet no tā, kamēr izskaloju putas. Tālāk neatceros.
u_l_d_i_s
2013-07-20
Rīgas Centralajā Dzelzsceļa Stacijā, tirgus pusē, tajā apaļajā bundulī pie tuneļa nēsēāju kaut kādus divus zīdaiņus! Tur laikam arī bija kaut kāda vanna, kur tos mazgāt! Es vēl čortojos, ka ar čaiņikiem viss ūdens jāsilda un ka elektrības rēķins būs šausmīgs. Vairāk neko neatceros no naktī redzētā... Samērā daudz cilvēku, pūlis...
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi