Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Māte sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

laimīga un priecīga- laime ģimenē, beigas nepatik¬šanām
jauna un laipna- prieks un saticība
veca vai slima- skumjas
raudoša- atgādinājums, ka ar savu skarbumu esat kādu sāpinājis
nomirusi- bēdas, raizes, sirdssāpes
ienāk mājās- panākumi un veiksme
ar māti runāt- sirdsmiers
māti samīļot- labklājība, miers un svētība mājās
ar māti strīdēties - ķildas ģimenē
māti mirstam redzēt- lielas bēdas
kā bērnam māti redzēt- brīdinājums uzklausīt padomu, lai neciestu lielus zaudējumus
mirušu dzīvu redzēt- laime.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-07
Bijām ar Ivaru nepazīstamā austumvidzemes pilsētā. Tur viņš mainīja kaut kādas spuldzes lielā auditorijā. Un tur bija krāsoti vadi pie slēdža, kas bija ierīkots sen, bet nebija pielikts. Baidījos pie tā ķerties klāt. Ivars mācīja bērniem kaut ko līdzīgu matemātikai. Tad Ivars pārvērtās par manu mammu un skrējām uz autobusu, bet tas aizbrauca aiz kādas plastmasas sienas un mana mamma bija pārgalvīga to gribēdama noķert, un viņa ielēca kaut kādā vietā, kur viņu ļoti savainoja nāvīgi, dzirdēju viņas kliedzienus un pamodos.
u_l_d_i_s
2015-05-23
Sapnis naktī uz 4. jūniju. Sapņa pirmajā daļā biju tualetē, kur virs poda māsa bija sakarinājusi vairākus savus apģērbus pēc izmazgāšanas - tostarp baltu blūzi. Man vajadzēja nokārtoties un es nevēlējos to nosmērēt, tāpēc ar roku paņēmu to aiz stūra un aizkabināju tās apakšu kaut kur. Taču diemžēl manas rokas nebija tīras un uz baltās blūzes labajā apakšējā stūrī palika pirkstu nospiedumu traipi, kuri tik viegli neizberzējās, māsa pēc tam uzvilka šo blūzi koridorā pie spoguļa, pamanīja šos traipus 5x5cm laukumā, taču nebija dusmīga par to. Otrā sapņa daļā man vajadzēja acīm kontaktlēcas. Māsa ar mammu tēloja dakteres. Atceros, ka redzēju ne visai skaidri. Mamma bija sameklējusi materiālu - LED lokanu pie sienas līmējamu caurspīdīgu interaktīvu plēves pulksteni, - no kura pēc viņas domām sanāktu laba lēca manai acij un bija sākusi ar mazajām šķērītēm griezt ārā vienu no pulksteņa cipara pusvadītāja kristāliem. Es dusmojos par to, jo uzskatīju, ka tas nemaz nav piemērots un dusmojos, jo viņa bija sabojājusi šo moderno interaktīvo degošo ciparu pulksteni, kurš ebay maksāja 49,-ASV dolārus. Un vēl akvārija bija grants vietā ieklāts dvielis, uz tā bija salikti plastmasas podiņos sastādīti augi, tādi neredzēti, kā kaktusi, bet ne gluži, un mamma atzinās, ka veikusi pilnu tīrīšanu tajā, un aizmirsusi par samiņiem, kas mita gruntī, tāpēc tos visticamāk izmetusi kopā ar to, un veikusi pilnu ūdens nomaiņu.
u_l_d_i_s
2015-01-29
Biju iesēdies mammas klēpī zemāķ nekā viņa un nezin kāpēc neuzticējos citiem klēpjiem. Biju pieaudzis , bet gribējās raudāt.
u_l_d_i_s
2015-01-09
Sapnis svētdienas vakarā, kad biju aizmidzis 11. janv. Kaut kādām sievietēm kādā medpunktā pārbaudīja, vai tās nav saslimušas ar vēzi, ādas vēzi. Vīriešus nepārbaudīja, sačukstējās, ka nevar to ļaut, jo tas izmaksā pārāk dārgi budžetam. Manai kaimiņienei kāds pazvanīja, un tas bija mans iepriekšējais darba devējs, nevis tas, pie kā strādāju un pasniedzu lekcijas, bet tas, no kua beigās pirku elektroniku. Teica, lai steidzami eju uz karuseļiem , neskatoties ka ārā ziema, jo svēkos tāpat visi gribēs vizināties. Tad arī gājām. Mana mamma ar mani gājām uz turieni. Mamma brauca ar saliekamo velosipēdu un kad bijām no uzkalna nogājuši lejā līdz karuseļu sētai, aiz sētas tie sta´vēja. Gribēju mammu nobildēt, kad tā braukāja ar riteni pa sniegoto ielu pie karuseļu metāla krāsainās sētas, taču nekādīgi nesanāca normāla bilde. Viņa jautāja, pie kura tad es strādāju, es teicu, ka pie ķežu karuseļa, bet protu ieslēgt visus. VIss , ko atceros.
u_l_d_i_s
2014-12-18
Sapnis no 20 uz 21. decembri. 2014. uz grīdas rindā bija saliktas 3 nestuves. tur gulēja ivara mamma, irēna pavidu un Kravalis. Bet viņi nebija miruši, sarunājās filmēšanas pārtraukumā. Atceros, ka beigās Ivara mma izrādījās gluži dzīva un Ivars, kad bija atnāca nevarēja viņu atrast starp mirušajiem. VIņa bija tur starp gaiteņu labirintiem nedaudz tālāk uz kādas gultas. Kopā ar Imantu Kazušu ar riteņiem braukājāmies kādā nezināmā pilsētā, kādiem nezināmiem garāmgājējiem atteicu, ka ritenis pa nakti bija stāvējis tirgus laukumā, nepieslēgts, jo tie bija izrādījuši interesi par manu velosipēdu. Tālāk biju uz perona un gaidīju vilcienu. Kāds pamācīja, ka plastmasas iešļūcamās čības, kuras ir baltas, vajag mazgāt regulāri un tās tik tiešām bija izmazgātas baltas. Biju ar kaut kādu savu adoptēto meitiņu , kura runāja angliski un saprata arī latviski, uz kāda perona, gaidījām vilcienu. Ikāpām tajā. VIņai bija bērnu nevosipēds mazs, man bija arī kādas pakas. VIlcienā konstatējām, ka esam taču aizmirsuši nopirkt biļetes apzināti - vai neapzināti - bet ienāca kontrole vagonā no abiem galiem. Mums trāpījās Ingūna Sudraba. Otru pusi kontrolēja Laimdota Straujuma. Ingūnai Sudrabai teicu, ka mums jāpaspēj vēl izkāpt un meitiņa jau gaidīja mani pie tambura. Parādīju biļeti, bet citu, ka vakar esmu samaksājis par ļoti dārgu braucienu no Jūrmalas. VIņa teica, , ka tāpēc vien sodu nelikšot, jo redz, ka vakar esmu tik dārgu biļeti pircis. Un teicu, ka adoptētai meitiņai biļeti vēl nevajagot. Pārmiju dažus vārdus arī ar Laimdotu Straujumu, viņa mani atceroties. Tad meitiņa kaut kur bija izkāpusi(acīmreot nobijusies no kontrolierēm), bet es braucu tālāk. līdz kurienei tiku nezinu, bet iebraucu kaut kur ziemā. Ziemā devos uz kaut kādu dzīvokli nezināmā vietā, kur iekāpu pa zariem un balkoniem un balkona logu. Atnesu tur 4 vafeļu saldējumus, jo tur bija 4 cilvēki.
u_l_d_i_s
2014-11-05
Sapnis bija nakts vidū no 4.>5. novembri, jo aizmigu jau 19:00 vakarā - netipiski agri. Vispirms biju kādā tirgū , nezināmā vietā, kur es biju ieradies diemzēl bez naudas , bet gribēju ko iemainīt, taču nebija tā, ka es ilgotos tur kaut ko baigi nopirkt. Atceros, ka vispirms pētīju Vietējo produkciju - vija safasēti zirņi kastītē, kaltēti , taču tos nepirku, jo uzskatīju ka cena astronosmiska. Beigās izvēlējos kaut kādas konservētas pupiņas stikla burciņā no citas valsts. Vezinu, vai tās nopirku vai nē, - tas nav svarīgi. Kad gāju ārā no tā tirgus plača, bija atkal jāiet garām tiem aviācijas akadēmijas vārtiem, kur strūklaka vair sen nečalo, tā vieta sen jau kā sausa un viss izskatās sastindzis kā memoriālā. Un te mani apņēma augstās mīlas sajūta, ka mani taču mājās kāds gaida, un tas ir Lauris. Bija šī paļāvības sajūta. Tālākā sapņa daļā iekāpu trolejbusā, kas brauca kaut kur uz Ķengaragu. Biju es un vēl pāris pasažieri tikai vagonā. te pēkšņi nez no kurienes uzradās kondusktore un prasīja biļeti. Domāju, ja atdzīšos ar labu, tad arī varēšu izkāpt. Turēja mani aiz iepirkumu maisiņa, kurā bija krāsainas botas, cigarešu paciņa un laikam gan tās pupiņas, negribēja laist vaļā, kad apstājās un bija pietura. Karoče, es tomēr tiku no viņas vaļā un izkāpu. Tad gan vēlēk braucu pilnā trolejbusā, kur apstājos pie kādas kundzes, kuru neatpazinu sākumā, jo tā bija mana mamma. Mamma sāka runāties ar priekšā sēdošo kundzi, kura laikam gan bija kāda pašreizējā darba kolēģe, kuru nepazīstu. Un tikai tad es viņu atpazinu, Pirms tam viņa visu laiku bija skatījusies ārā pa logu. Apģērbies es biju švaki, man pat bija īsās bikses un T krekliņš, bet bija silti, neskatoties uz to, ka arī sapnī jau , iespējams , arī bija novembris... Mamma bija novecojusi sejā un pirmā brīdī tāpēc arī viņu laikam neatpazinu.
u_l_d_i_s
2013-08-12
veca vai slima- skumjas, ar māti runāt- sirdsmiers, māti samīļot- labklājība, miers un svētība mājās mirušu dzīvu redzēt- laime. Māja- tukša un pamesta- nepiepildītas cerības, asaras, slimība- māju remontēt- sagaidīt viesus. redzēt citu mirstam- miru labo vai slikto pārdzīvos persona, kuru redz sapnī, arī salabt ar tuviniekiem Liela pamesta un neremontēta koka māja kaut kur Rīgas rojonā, kaut kādā mežā, nomaļā vietā. Bijām atnākuši uz turieni dzīvot. Ivars, mana mamma, Ivara mamma un laikam arī Irēna. Mājā bija daudzas istabas, dažas no tām bija palielas. Kaut kāds ieslēgts Televizors vai radio izplatīja skanu pa visām istabām. Kaut kāds iesākts bet nepabeigts remonts, un tml. Tad atceros, ka Ivars saslima ar kādu vīrusu un nomira, es raudāju kopā ar viņa māti un Irēnu. Dīvaini, ka neviens pat ātro palīdzību nesauca, Irēna teica, ka to nedrīkst mātei stāstīt, ka viņas dēls miris, jo pati māte otrā istabā bija ļoti slima. SAvu mammu atceros, ka viņa teica, ka pielāgošoties dzīvei šeit, bija iekārtojusies vienā šaurā istabā, nav starpības no kurienes brauc uz darbu... Smags sapnis, taču redzēju nomirstam savu mīlestību, ar kuru jau gadu neesmu kopā, dzīvojam atsevišķi - Sestās mēness dienas sapņi -pravietiski. Tas nenozīmē, ka tie piepildīsies tieši tādi, kādus jūs tos redzējāt. Tās ir zīmes, atbildes un jautājumi.
u_l_d_i_s
2013-06-29
mana mamma bija ļoti dusmīga uz mani par kaut ko. Tas bija it kā pazīstamā un it kā vienlaikus arī nepazīstamā vietā. , kādā nezināmā dzīvoklī.
irena69
2012-08-16
Jaukais_Taurenitis
2010-04-22
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi