Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Māsa sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

prieks
atkalredzēšanās ar tuviniekiem,
arī laba veselība
slima- skumjas
nomirusi- bēdas, ari sēras
nomirušu dzīvu redzēt- ilgs mūžs
ar māsu runāt- saticība
māsu apskaut- uzticīga draudzība.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-09-10
Raudāju kā mazs bērns, sēdot, jo māsa mani dzina ārā jo uzskatīja manu uzvedību par nepieņemamu. Tas notika vecajā dzīvoklī istabā, Salacas ielā 32-31, no skapjaugšas un sekcijas man bija jāsavāc visi lielie kondensātori un citas elektrolietas, jāmet tās ārā, jo vnk tās nebija kur likt.
u_l_d_i_s
2015-12-08
Nakti kā arī ieprieksējās dienas vakarā, kad aizmigu, tad sapņoju ļoti daudz, bet atceros tikai vienu pēdējo sapņa daļu. Bija negaidīti ieradusies mana mamma un es viņu vedu cienos pie Veltas Tomiņas, kura dzīvoja kaut kādā daudzstāvu namā, vienā no augšējiem stāviem. Vinas Jāņis T. izskatījās savādāk. Jāni satikām kāpņu telpā, tad gājām pa trepēm augšā. Biju kaut arī kādā vietā, likās ka tas bija pie Daugavas, jo tālumā bija Rīgas centrs. Atrados modernā ēkā, kur bija mana māsa un mamma. Logi bija tādi - līdz grīdai. Tā ēka bija pie pašas kraujas - pie krasta. Lejā kreisajā pusē bija izteka Daugavā, varēja redzēt mutuļus. Iekšā pārrunājām par to, ka saņemta ziņa un man jāiet dienēt. Taču es izgāju ārā un vēroju krauju. Vēl nofotogrāfēt gribēju, bet to sapnī nedarīju, - apejot to ēku no iztekas puses, modernā māja ar mammu un māasu pazuda un tās vietā slējās vienīgi mana polikarbonāta siltumnīca - tādakāda tā ir manā dārzā , apkārt tai bija jālīdzina smiltis. Tādas kā pludmales smiltis tur bija. Un domāju, ka , ja uznāks vētra, tad būs slikti tai siltumnīcai, jo apkārt gan no iztekas puses gan vispār apkārt liels klajums ! Bija arī sapnī kaut kāds pagrabs.
u_l_d_i_s
2015-09-17
mana māsa bija pasniedzēja un es students kopā ar citiem, taču es biju spiests šo lekciju klausīties, māsa lasīja ko gudru angļu valoda ar ekonomikas studijām saistītu. Man nepatika
u_l_d_i_s
2015-05-23
Sapnis naktī uz 4. jūniju. Sapņa pirmajā daļā biju tualetē, kur virs poda māsa bija sakarinājusi vairākus savus apģērbus pēc izmazgāšanas - tostarp baltu blūzi. Man vajadzēja nokārtoties un es nevēlējos to nosmērēt, tāpēc ar roku paņēmu to aiz stūra un aizkabināju tās apakšu kaut kur. Taču diemžēl manas rokas nebija tīras un uz baltās blūzes labajā apakšējā stūrī palika pirkstu nospiedumu traipi, kuri tik viegli neizberzējās, māsa pēc tam uzvilka šo blūzi koridorā pie spoguļa, pamanīja šos traipus 5x5cm laukumā, taču nebija dusmīga par to. Otrā sapņa daļā man vajadzēja acīm kontaktlēcas. Māsa ar mammu tēloja dakteres. Atceros, ka redzēju ne visai skaidri. Mamma bija sameklējusi materiālu - LED lokanu pie sienas līmējamu caurspīdīgu interaktīvu plēves pulksteni, - no kura pēc viņas domām sanāktu laba lēca manai acij un bija sākusi ar mazajām šķērītēm griezt ārā vienu no pulksteņa cipara pusvadītāja kristāliem. Es dusmojos par to, jo uzskatīju, ka tas nemaz nav piemērots un dusmojos, jo viņa bija sabojājusi šo moderno interaktīvo degošo ciparu pulksteni, kurš ebay maksāja 49,-ASV dolārus. Un vēl akvārija bija grants vietā ieklāts dvielis, uz tā bija salikti plastmasas podiņos sastādīti augi, tādi neredzēti, kā kaktusi, bet ne gluži, un mamma atzinās, ka veikusi pilnu tīrīšanu tajā, un aizmirsusi par samiņiem, kas mita gruntī, tāpēc tos visticamāk izmetusi kopā ar to, un veikusi pilnu ūdens nomaiņu.
u_l_d_i_s
2015-04-10
runāju ar māsu par to kā viņa pirms pāris gadiem atmetusi pīpēšanu, bet runāju tā, lai mamma nesadzird. Tad vēl atceros, ka biju aizbraucis ciemos un gulēju kādā neērtā gultā, kur visu laiku centos iekārtoties normāli...
u_l_d_i_s
2014-11-23
māsa bija slima, teica, ka jāiet pie ārsta. Bija noraizējusies par kaut kādu dzimumzīmi, es teicu, ka tas nav nekas traks, ka ma tāda pati ir man savukārt ārsti bija teikuši, ka tā ir papiloma un neizraisa nekādas komplikācijas. Vēl sapnī ar mammu un māsu sēdējām kādā teātra izrādē, kur temetika bija atbilstoša - cilvēks ir niecība saistībā ar šīs planētas (Pasaules) varenību, bet es aizgāju uz kaut kādu kafeinīcu, kur izrādes skaņu skaļruņos dzirdēt nevarēja un es čortojos par tp, jo tomēr gribēju to dzirdēt. Tā vietā skaļruņos skanēja kāda mūzika.
u_l_d_i_s
2014-09-22
redzēju vairākas adatas šujamadatas. viena adata bija salausta. Centos tās pacelt arī no grīdas. Solāros paneļus traucēja uzlikt māsas salikti kaut kādi adīkļi un tml. lietas ar sadurtām adatām. Atceros, ka biju atbraucis pie tantes un māsa tur dzīvoja kādu laiku. Atceros, ka istabā vietas maz bija daudz šķēršļi, netiku garām.
silvux2
2013-01-23
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi