Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Māja sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

Liela - labklājība, laime
augsta - slimība
grezna - gods, labklājība
degoša - priecīgs pārsteigums,
arī neveiksmes darbā
spoži apgaismota - atgriezties dzimtenē
zaļa - priecīga nākotne
pelēka - laimīga laulības dzīve
sarkana - ugunsgrēka briesmas
mūra - droša dzīve
jauna un skaista - laba veiksme, bagātība, mīlestība un prieks
tukša un pamesta - nepiepildītas cerības, asaras, slimība
veca un sagāzusies - nabadzība, nesaticība
bez jumta - skumja, nedroša dzīve, trūkums
māju slaucīt - tikt vaļā no kāda iemītnieka
māju būvēt pašam - veseliem - laime mīlestībā, panākumi, slimiem - slimības saasināšanās
māju būvē cits - laimīga nākotne, ari dzīvesvietas maiņa
māju pirkt - labklājība un bagātība
māju pārdot - tikt vaļā no raizēm
māju remontēt - sagaidīt viesus.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-21
Lielas mājas . kaut kā zem paneļmajas 12 vai 16 stavu bij iespejams tikt un no apaklsas uzrapties lidz 3 stava platformai kur bija daudzi matraći un mita jauni cilveki sais necilvecigajos apstaklos. Velak atceros ka izaaucu liftu un braucu ar to uz 3 stavu, tacu tas sakum aizgaja lidz 10. Tad parkartojas sauraka sahta un tad gaja caur to atpakal uz 3. Kada svetkonference bijam kur bija lellu izrade ar uudeni. Un visbeidzot biju krasta masivaa tais majaas kuras kadrwiz redzeju sev prieksa pa logu. Saku ar elektribas vadiem kada virtuvee, bet jau tad atrados uz jumta un vacu dazadas kafijas stikla pudeles. Kuras nometu no jumta 9. Stavu majai. Bet tas nesaplisa. Vispar tad pa trepem nokluvu uz blakus 9. Stava majas jumta,bet atpakalkapt baidijos. Likas,ka maja supojas un ir no gumijas. Tad es izsitu ar roku aizmurero kiegelu izeju uz jumtu un nometu leja režği un gaju leja pa trwpem. Tur bij veikali,ne dzivokli. Kad biju lejaa pagalma,tad viens calis gribeja mani sasist jo es no tas majas kura supojas nolauzu no jumta piestiprinatu laternu un tagad taa atkarajaas. Ka ari sietu negribeju likt atpakal un paslepu tur pat sausuma zem balkoniem.
u_l_d_i_s
2018-04-20
Interesantas formas T veida māja tur bija, kuru "apdzīvoja" biologi. Daži sev pat bija ierādījuši kabinetus.
u_l_d_i_s
2018-03-20
Izkāpu no transportlīdzekļa pieturā 94.vsk. Ziepniekkalnā un 10 stāvu mājas bija pārbūvētas. vienai pat bija nojaukti augšējie 5 stāvi. Iemītie zemesceliņi un pārējais zālājs noklāts ar auglīgu melnzemi. Arī Ķīnas mūris ZK bija pārveidots. -tas ir - konstrukcijas paneļi bija pakāpienveidā sabīdīti uz vienu pusi katram stāvam ar vien vairāk un tad atpakaļ. Tas izskatījās, kā piltuve. No malas, no sāniem māja izskatījās šādi: < . Nonācu līdz savam dz. un domāju kā iesniegt adekvātas pārbūves kordinātas tehniskajā dokumentācijā lai šīs krievu laikā celtās mājas kaut cik uzlabotu. Apsvēru domu par arhitekta saukšanu pie atbildības, kas šīs mājas tādas projektēja. Kad braucu prom no ZK mikrorajona, man pieturā piesējās kādas sievietes no slimnīcas, kuras vāca pacientu datus un gribēja noskaidrot, vai pacientiem gadījumā nepaliek slikti redzot operāciju vai asinis, kā arī apsprieda iegūt datus par citām saslimšanām, tostarp, vēdera spazmām, caureju, atceros, ka sakāpām autobusā , gribēja atgriezties atpakaļ pēc vēl vienas aizmirstas sievietes, bet to nedarījām, veda mani vienu,
u_l_d_i_s
2018-03-18
Bija man liela divstāvīga māja sapnī iegūta, un tam bija sakars kaut kāds ar Maiju R. Māja netika celta, bet gatava tika novietota uz zemes vienības nezināmā pilsētā. Sapnī bija arī kāda dīvaina slepkavība. un brīvības atņemšana tai mājā. Atceros, ka pie manīm tai mājā nāca ciemiņi.
u_l_d_i_s
2018-02-05
Biju Salacas ielā un pretējā mājā biju ar kādu draugu. Patiesibā gājām uz jumta sauļoties bet tur bija iekartotas tirdzniecibas telpas dzivoklos un es it kā nozagu pāris led prožektorus. Tāpēc, kad nākošreiz tur gäjām man bija apsiets ap galvu käds balts materials un iegāju telpā kurā videokameras kustējās. Dzirdēju apsardzi, ka viņi pa trepēm augšup jau nāk. Tie nepārmeklēja mani, jo tai reizē es neko nebiju nodarījis.
u_l_d_i_s
2017-09-18
1. dziedāt, 2.daļa 12 stāvu mājas meža parkā, trepes, maza meitene, iedzīvotāji, no kuriem izvairījos kāpjot augšup pa trepēm. Bija kaut kāda vaina. 3. daļa svešs kaķis, kurš vairākus gadus dzīvoja pie mammas, kuru neviju apciemojis bija saslimis ar acu vīrusu. Viena actiņa jau bija kļuvusi neredzīga, otrai pāri bija tāda kā dūmakaina plēvīte. Es dusmojos uz mammu, ka viņa atļāvusi tam visam noilgt un slimībai attīstīties, viņa teica, ka tas nav viņas kaķis. Taču es viņai teicu, ka viņai ir atbildība par neziņošanu, pat to, ka tas būtu saistāms ar krimināllikumu - atstāšanu novārtā, bezpalīdzīgu stāvokli, attieksmē pret dzīvnieku.,
u_l_d_i_s
2017-08-24
maza dēļu būdiņa 2 km platībā, kurā man bija jādzīvo. izskatījos pēc bomža. Elektriskā led lampiņa dega, un es zinu, ka man bija jāuztaisa saules panelis, lai būtu elektrība tai. bija arī kāds radiouztvērējs un Jaunlazdonā redzēju uz ēkas lielu paneļ antēnu, pavērstu pret dārziņu kopēratīva Rosme pusi.
u_l_d_i_s
2017-04-20
Biju Jaunlazdonā, no kurienes mani izsekoja divas čiksas, kas man zvanīja pa telefonu , un teica, lai nopērku šasliku. Es gāju pa Augu ielu, vēlāk biju RIMI, kur citā vietā bija izveidots zooveikals, un tur bija tahta, uz kuras gulēju. Pie ieejas starp durvīm bija plaukti, tur bija kasešu pārdošana. Lauris M. arī tur bija un kaut ko krāmējām.
u_l_d_i_s
2016-01-24
Sapnis spilgts, krāsains, atceros divas galvenās epizodes. Skolotāja Iveta man svešā pilsētā stāstīja, ka tur, tais mājās, kur pat rudenī nav apkopti vecie nokaltušie stādījumi, ka tur dzīvo tādi Padomju cilvēki ar tā laika DIevbijīgu dzīves uztrveri. Izstāstīja, ka, lai neiet pie viņiem, kā arī kādu leģendu par tiem cilvēkiem pie galda. Savācis instrumentus lāpstu, u.c. ar miki miki devos tomēr tur ieviest kārtību. Pa ceļam apstājāmies pie kadas pusizrakstas resnas kok saknes, ko vajadzēja atšķelt, tā izrādī´jās mīksta, un mikis to ar lāpstu pārdalija. Taču viņs´pārdalīga arī savu pēdu. no kājas, kas arī izrādījās mīksta. Savilka ģimi it kā taisītos raudāt , it kā neaptverot, ko izdarījis. es bēgu, jo zināju, ka kāja vairs nav glābjama. Tad ieskrēju tais mājās, kur viss bija tīrs, taču šķiet bija apstājies laiks. Uz galda kā vēstīts leģendā bija vāzes,un tad es uzreiz blakus telpā pamanīju mostamies divus cilvēkus pelēkām sejām, kur patiešām viens kā vēstīja leģenda atnāca un apsēdās pie galda, kad gribēju apsēsties es, tad manu vietu ieņēma tā meitene, - otrā daļā atceros to, ka braucu ar riteni kopā ar Imantu(Tikiju), pa svešu vietu, viņš braucot sarokojās ar Mārīti tiltiņu, un blakus arī bija Lauris Mednis, kuram nepatika, ka es aizbraucu aiz neredzamā līkuma kopā ar Tikiju, rokās sadevušies. Tā mēs braucām kādu laiku pa šo pilsētu, pa tuneli un gar sliedēm kalniņā pie Rīgas stacijas. Visu šo laiku man pakaļ skrēja mans izderesētais Melnais Runcis. Kad nonācām sireālajā Rīgas stacijā, tad uzlīdām uz kada jumta, un es raizējos par savu kaķi, lai tas nenoveļas, jo skārda jumts. Tur uz jumta bija ļoti daudz cilvēku, vietas brīvas bija maz. Spīdēja saule. Manu melnīti paņēma klēpī kaut kāda tukla sieviete, kas kaut kur bija redzēta... tā kā no turienes varēja redzēt gan pašu stacijas ieeju un nogāzi uz Centrāltrigus pusi, tad mani vilināja doma iegādāties tur dzīvokli, un es par to sāku interesēties. Jo teicu, ka man patīk tāds ļaužu pilns skats, ka vie
u_l_d_i_s
2015-12-08
Nakti kā arī ieprieksējās dienas vakarā, kad aizmigu, tad sapņoju ļoti daudz, bet atceros tikai vienu pēdējo sapņa daļu. Bija negaidīti ieradusies mana mamma un es viņu vedu cienos pie Veltas Tomiņas, kura dzīvoja kaut kādā daudzstāvu namā, vienā no augšējiem stāviem. Vinas Jāņis T. izskatījās savādāk. Jāni satikām kāpņu telpā, tad gājām pa trepēm augšā. Biju kaut arī kādā vietā, likās ka tas bija pie Daugavas, jo tālumā bija Rīgas centrs. Atrados modernā ēkā, kur bija mana māsa un mamma. Logi bija tādi - līdz grīdai. Tā ēka bija pie pašas kraujas - pie krasta. Lejā kreisajā pusē bija izteka Daugavā, varēja redzēt mutuļus. Iekšā pārrunājām par to, ka saņemta ziņa un man jāiet dienēt. Taču es izgāju ārā un vēroju krauju. Vēl nofotogrāfēt gribēju, bet to sapnī nedarīju, - apejot to ēku no iztekas puses, modernā māja ar mammu un māasu pazuda un tās vietā slējās vienīgi mana polikarbonāta siltumnīca - tādakāda tā ir manā dārzā , apkārt tai bija jālīdzina smiltis. Tādas kā pludmales smiltis tur bija. Un domāju, ka , ja uznāks vētra, tad būs slikti tai siltumnīcai, jo apkārt gan no iztekas puses gan vispār apkārt liels klajums ! Bija arī sapnī kaut kāds pagrabs.
u_l_d_i_s
2015-11-19
Kaut kādās nepazīstamās garenās telpās bija izvietota Jauno tehniķu stacija. Ilmārs Ūlands bija izveidojis mikrafonu no vada, kas bija kā iemontēts vads sienā. Monolītā sienā! un es nevarēju saprast tā darbības principu. Teicu, ka tad jau labāk ar parastu mikrafonu ! Un otrajā sapņa daļā LUBioloģijas fakultāte visi stāvi un it sevišķi kāda vieta ēkā bija cietusi visvairāk. Jumts caurs, viss nopostīts arī fuajē bija gruveši. Artī virs Tūra Selgas kabineta ieejas tur bija griezti, bet zināju, ka ilgu laiku tur nav bijis jumts. Pēc tam jau redzēju visu sakārtotu.
u_l_d_i_s
2015-11-10
Biju svešā palielā mājā, kur bija istabas, nekas jauns, arī tie nelielie pagarie tepiķi. Istabās bija diezgan daudz mēbeļu. Bruno caur atvērtu sienā caurumu mani aicināja kādā istabā piekrautā, kur bija saplēsta viena kristāla glāze. Tas bija nezināmā vietā.
u_l_d_i_s
2015-09-23
biju trolejbusā, kurš pabraucis zem kādas jaunceltnes, un no tās jaunceltnes visi bēga, jo pārsedzes nebija ieliktas un krita betona kluči virsū cilvēkiem :( Zaķīte no ABC bija vadītāja.
u_l_d_i_s
2015-08-15
Ar tūristu-studentu grupu bijām kādreiz avarējušā Reaktora ēkā, no kuras vairs faktiski bija palikušas tikai drupas. Uz turieni devāmies pa trošu ceļu, spoži spīdēja saule, visa sapņa garumā. Es atradu visādus it kā vēl izmantojamus un man noderīgus elektriskos kontaktus un indikātorus bijušajā Reaktora ēkā, netālu no aktīvās zonas. Nevienam nebija bail no paaugstinātās radioaktivitātes. Savāktās mantas liku maisā, promnešanai, taču citi teica, ka tas tomēr nav labi ņemt kaut ko no piesārņotās zonas. !
u_l_d_i_s
2015-08-05
BIju palaidis savas mūzikas sistēmas skaņu no sava dzīvokļa pa visa krasta masīva kvartāla translācijas sistēmas vadiem. Katrā no mājām, gan kurām staigāju, dzirdēju mūziku. Tā nebija skaļa, bet labi dzirdama ikvienā vietā un visaptveroša. Iegāju vienā no 9 stāvu ēkām pie tramvaja pieturas un tur bija translācijas kastīte pie ārdurvīm. Tajā iekšā blata papīra skaļrunis, kad to norāvu un gribēju ielikt savā mugursomā, tad atklājās, ka tā tomēr ir saziņai ar atnācējiem, lai atslēgtu durvis no dzīvokļiem attālināti. Noplēsu to no sienas. Pēc tam satiku Lauri, un mums no tās ēkas bija jāizkļūst, bet tur bija tādas īpašas trepes . Vecajām trepēm pa virsu tomēr pilnīgi atsevišķi bija uzliktas jaunas, pretējā virzienā, un lai nokāptu uz gājēju celiņa pie mājas, bija jākāpj pāri margām.
u_l_d_i_s
2015-07-19
Biju milzīgā celtnē, tur bija kolonnas, gardrobe starp tām pirmajā stāvā un trepes ļoti platas uz otro stāvu. Tas bija nepazīstamā vietā.
u_l_d_i_s
2015-07-13
Sapnis reāls kā īstenībā. Biju nepazīstamā vietā un tur bija augstas šūpoles. Citi blakus šūpolēs stāvēja vai šūpojās tikai drusku, es uzšūpojos te augstāk te zemāk, bet kad biju augšā, tad gribēju fotografēt ar telefonu, jo tālumā pavērās skaists horizonts ar saulainiem, mežu galotnēm apaugušiem pauguriem. Pārbaudīju Pamatu līmeni it kā savai četrdzīvokļu mājai, bet viņa atradās pavisam citā vietā... apkārt nebija šīs kaimiņu mājas un likās, ka tā pat neatrodas pilsētā Madonā, kur tā ir pašlaik. Lai noregulētu pamatus un piepaceltu vienu stūri, nevajadzēja nekādu pūļu - tas nācās pavisam viegli, bet ar līmeņrādi konstatēju, ka tas nav vajadzīgs, jo viss tāpat ir labi...
u_l_d_i_s
2015-06-02
Sapnis uz 2. jūniju. Sapnis sākās ar to, ka pa dzīvokļa durvīm ienāca kāds nezināms čalis (viesis), pats pavēra durvis. Otrā sapņa daļā biju pats ciemos pie kāda čaļa, kur nebija kur gulēt un mums vajadzēja iekārtoties uz dusu vienā lielā gultā un es gulēju vidū. Tam pie kura biju, viņam piederēja kucīte, kurai bija nobrāzts zods, - es to izdomāju ņemt pie sevis tāpat kā kaķeni, kuru viņš un viņa nežēlīgā vecmamma bija izmetuši ārā, jo tagad ir mājās (dzīvoklī ) kucīte. Kucīte bija īsu spalvu, iegarenu žokli, tumša, bet ne melna. Es viņu ņēmu klēpī. Par nežēlīgu un nolaidīgu attieksmi gāju zvanīt policijai, neskatoties uz to, ka viņi it kā ir mani paziņas. Braucu prom, no tuvējās autobusa pieturas varēja redzēt šīs jaunuzceltās daudzstāvu mājas, kur fasādes vēl nebija pabeigtas un daudzi dzīvokļi bija bez logiem. Fasādes tumšas - tumši brūnas, pelēkas, melnas, - kā jau arī teicu - lija lietus.
u_l_d_i_s
2015-05-03
Sapnis uz 3. maiju. Biju Rīgā, biju iegādājies dārgu dzīvokli vecā mājā, 5. stāvā, ar skatu uz Daugavu, tuvu centram. Tā māja toč bija ļoti veca un grīļojās. īpašnieks, kurš ir daudzīvokļu mājās īpašnieks Madonā- Bruno, sūtīja mūs abus pusaudžus augšā līst pa ārsienu, bet pa to pusi, lai tā neapgāžas. Dzīvoklī domāju pēc tam izbūvēt jumta stāvu, jo no turienes skats bija labs arī uz pilsētu - vecā mūra ēka bija gana augstāka pār pārējām. Un man aatika sēdēt tur augšā... Satiku arī pēc tam lejā Gati Rengartu , kad viņš gāja garām tur krustojumā un blakus gulēja milzīgas feju krustmātes statujas lauskas, kas bija krītot sašķīdušas uz asfalta. Sapņa pēdējā daļā nevarēj ko atteikt palīdēt vienai un otrai tantei un pēc ta patiesībā to izmantoju par ieganstu lai attaisnotu to, ka nebiju tai dienā ieradies lekcijās. Lai vai kā ar kaut kādu platformu, kurai ritentiņi bija ļoti mazi, mēs ar āsu braucām un vēl dažiem uz Rīgas centru pār Salu tiltam, taču platformas virsma bija ļoti slidena un nebija kur turēties. Māsu gandrīz nonesa, bet es viņu turēju.
u_l_d_i_s
2015-04-04
5. apr. rīts Biju uz kādas ielas, kur bija māja, balkoni man piederēja tādi švaki, mazi, bet otrā galā ēkai ļoti gari balkoni. Taču to stāvu un tos pusi gribēja Egita. Bet man nebija žēl... Un viņa man prasīja, cik man vajag naudas, lai es kaut cik iesāktu remontus nepabeigtajā ēkā, tad teicu, kad 25, bet nebūtu par sliktu arī 30 eiro. Viņa man iedeva divus 13patsmit eirobanknotes (dabā tādu nav), un tas kopā ir 26. Bija arī kāds veikaliņš iebūvēts apkaš gaisa tilta tai zemē izgrebts, tas varēja būs kāds ZOO veikals, bet kad iegāju, tad neko vien citu neredzēju, kā tikai spoguli. Taču skaidri zinu, ka arī citi pirms manis tā pati Egita tur bija iegājusi iekšā. Jā un tad vēl pie tās remontējamaās mājas zemē bija sasprastas krāsainas lentītes, kuras sākumā noturēju par krokusiem, taču vēlāk sapratu, ka tie ir atkritumi. Tos redzējām, kad ar Egitu bijām uzkāpuši uz jumta, viņa no turienes sauca kaut kādus bērnus un domāja par nākotni, cik labi te būs dzīvot..
u_l_d_i_s
2015-03-21
Biju kādā zālē,kur pietrūka vietas man un vēl dažīem, dažām.Bija jākārto Latviešu Literatūras zināšanu eksāmens. Nebiju apmeklējis lekcijas maģistrantūrā,tāpēc uztraucos.Zālē trūka vietas un solus,tāpēc mūs nosēdināja uz skatuves,tādās kā rindās,man blakus vienā pusē bija Žeņa,otrā vēl kādas citas.Tur rosījās kāds čalis,kurš ar lomiku lauza nost veco instalāciju un pārējo PSRS laika aprīkojumu pie krāsotām sienām. Kaut kādu proželtoru mēģināja mums spīdināt,lai būtu mums gaišāk,taču viņam neizdevās to novirzīt uz spoguļbumbu, kurai daudzi spogulīši bija nokrituši, tad to viņš noņēma un nevarēju saprast vai viņš cenšas to iznīcināt vai atjaunot. Pirms eksāmena apēdu serenādes konfekti,uzcienāju arī Žeņu. Domāju, ka veiksmīgi norakstīšu,bet vīlos,jo katram bija savs variants un loze bija pudelītē kopā ar krāsainiem vitamīniem. Otrajā sapņa daļā bijām Ivara attālas radinieces dzīvoklī Madonā,par kuras eksistenci biju jau piemirsis,tikai kad viņu ieraudzīju tālākā istabā rosāmies,tad atcerējos viņu pēc sejas, taču nezināju viņas vārdu.Tai dzīvoklī mani apciemot nāca jaunieši un vēl ar cepurēm esot piesēdās pie bagātīgi klāta galda, kuram bija mirdzoši balts galdauts. Man vajadzēja runāt ar to radinieci par nakts mājām pārējiem, taču man to negribējās darīt, jo tad es būtu viņai parādā. kaut kā izvairījos. Man rokās bija divi kaķi. Kaķene un runcis. Piegāju vienā no istabām pie atvērtās lodžijas(Madonā tādas mājas nav patiesībā) jo tā bija modernā arhitektūra), kur diemžēl kaķi izslīdēja man no rokām, runcīts palika , bet kaķīte paslīdzēja un neveiksmīgi krita stāvu zemāk un tā vēl divas reizes līdz laikam nositās, taču, kad pirmoreizi krita, krita uz muguras :( un salauza gūžu uz nāk. apakšstāva cietās grīdas, tad slīdēja atkal tālāk pār malu un atkal apsitās. Es nekādīgi nevarēju palīdzēt :( Beigās viņas dzīvība bija tik maz, ka tā ietilpa kādā sērkociņkastītei līdzīgā priekšmetā, kuru nevarēju atvērt. Tas viss bija ļoti šausmīgi un es pamodos.
u_l_d_i_s
2015-01-03
gāju kaut kādā būvlaukumā, kur atjaunoja 9 stāvmājas fasādi un kāds pavecs darbu vadītājs mani negribēja laist cauri. Teicu, ka tas ir cilvēktiesību pārkāpums - nelaist mājās. Viņi tīrīja to laukumu no špaktmasas putekļiem, kas bija sagūlušies uz trotuāra plāksnēm biezā slānī. GRibēju viņu izzobot un nepakļāvos, izgāju cauri. Tad kad biju otrā pusē, redzēju, ka lielā ēka ir kā piemineklis apsnidzis, un beigās nevare´ja saprast, ko viņi tur tīra sniegu vai tos slīpēšanas putekļus - tie likās tik līdzīgi. Katrā ziņā šķita ka viņi vienkārši velk laiku... un uznākusi ziema...
u_l_d_i_s
2014-11-19
Sapnis 21. novembrī pa dienu 15-17, 29. mēness dienā. Kinoteātris tāds kā apmēram 6 lielās maksimas. Aizņem nevināmā pilsētā veselu kvartālu, apkārt tam platas ielas - bet tālāk tās pāriet šaurās ielās. Atceros, ka sapnī gāju uz to, kaut gan nedaudz nokavēju seansa sākumu, jo piebraucu vienu pieturu klāt ar autobusu. Bija tās dīvaina izskata margas, kas bija izveidotas kā jaunas bet netipiskas formas gumijas izstrādājums, ievietots milzīgā izlietā betona lejamā(izlietā) vannītē grandiozi lielā, kā tilta konstrukcijā. ´Visas vannas bija ieraktas zemē, ārā bija vienīgi tā pusriepa, kas bija netipiskas formas. Margas bija nepieciešamas, lai no ielas nokāptu skatītāju lejā vai uzkāptu no tā augšā un izklīstu tālāk augšā pa ielu parējām. Sēdēju zālē, mana vieta maliņā bija brīva. Daudz bija jaunu jauniešu es starp viņiem jau jūtos kā "vecītis", kaut gan tā noteikti bija nākote, bet man tik un tā biuja Jēzus vecums. kā tagad. Man bija līdzi kaut kāds ar plastmasas gliemežvāka vāku aizverams smieklīgs "planšetnieks", kur es uzliku straumēšanu no WIFI, kur gāja tā pati filma, kas uz ekrāna. Dzirdēju arī skaņu planšetā, ko centos nogriest sāmos klusāk un man tas izdevās. Pēc seansa(uz ekrāna gāja kāda moderna filma multfilma ar šaudīšanos karu, atceros ka kopā ar pārējo cilvēku varzu izgāju no milzīgās kino ēkas. Viena jauniete teica, ka baigā filma, kinotēātrī, bet man tā filma ne visai patika. Atceros, ka tad pēkšņi viss pūlis izklīda un es pie kinoteātra kristojuma izrādījos viens. Maldījos caur vecām ēkām, no kurām bija VID, bet kaut kur apmaldījos tā, ka laikam jau izejot no seansa aizgāju pa nepareizo ielu. Bet tas vēl turpat viss tā tuvumā. Tad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-11-16
Sapnis 2014.g. 16. novembra rītā. Man bija jānosūta no telefona uz telefonu Ivaram kaut kāds konkrēts attēls vai fails, taču viņš bija pieslēdzies manam telefonam ar savu un pārkopēja visus manus attēlus un video no mana telefona savējā. Mārtiņš arī tur bija. Par kaut ko ķiķināja. Tas notika nezināmā vietā, kaut kādā svešā vecā mājā, kur līdz šim nebiju bijis. Atceros, ka pēc tā biju apvainojies un nerunāju ar Ivaru. Kad arī kad skaļi klauvēja pie visiem logiem, tad nelaidu iekšā, izlikos, ka guļu. Beigās ielaidu, bet mana attieksme bija ļoti vēsa. Nerunājām. Otrā sapņa daļā biju pie tantes Mellužos, tur mērnieki bez atļaujas bija ienākuši pagalmā pie šķūņa un kaut ko mērija. VIetā, kur agrāk nav bijis uzkalns, tagad tur bija tāds kā uzbērums, kas bija ar kādus 10-15cm garu zaļu veselīgu sētu zālienu, taču tas nebija pļauts. No iekšpuses pāri tam redzēju ielu, kas sanāca tagad zemāk. Tur arī uz ielas stāvēja vēja ģenerātors, līdzīgs, kā man dārzā. Teicu(prasīju tantei) , kur kurināsim Jāņos ugunskuru? Atb - Kaut kur zālienā, vietā, kur tas ir bojāts, uz kāda no bojātajiem laukumiņiem... Atceros, ka devu vēl kaut kādu savu artavu - 10 eiro par iegādājamām desiņām, bet tas arī viss ko atceros.
u_l_d_i_s
2014-11-14
14. nov. rīta Sapnī biju Ķīnā, tā bija tieši Ķīna, nevis cita Valsts. Bija kaut kādas mājas dzelzbetonapaneļu, - tās bija jaunbūves, bez apdares. Kaut kādās plašās vestibiltelpās bija kaut kādi metāla pacēlāji, kur kāds bija savainojies. Atceros, ka es arī piedalījos darbā un biju pie tā pacēlāja. Kaut ko tur vajadzēja pabidīt apakšā, lai tas būtu stāvētu līdzsvarā. Sapņa beigās atceros, ka mans runcis bija saplēsies ar kaimiņu kaķi un ļoti cietis.
u_l_d_i_s
2014-10-13
Sapnis šonakt, 14. okt. - sapnī gāju uz privātmāju, kura atradās aiz žoga stūra un atceros, ka tajā dzīvoju viens, kad nācu pa ielu mājās un uztraucos, ka tajā nav izcēlies ugunsgrēks, taču nekas tāds nebija. Atceros, ka tajā mājā dzīvoju un nevarēju izvēlēties kurā vietā lai ieliek jumta logu. Jumta logs man bija viens kaut kāds un vēlējos to kaut kur ievietot. Un tad vēl biju arī kādā svešā mājā, bez jumta logiem un tur plašos bēniņos ar mākslīgo apgaismojumu bija radiem iekārtots veikals, kurā pārdeva humpalas.
u_l_d_i_s
2014-10-10
Sapnis uz 10.oktobri. Biju citā svešā pilsētā uz kādas nezināmas ielas. Tur bija pārceltas šī brūnā koka māja, kurā dzīvoju. Daļa un mana un daļa no AUstras augšējā loga bija apzīmētas ar grafitti. Tur pat tālāk uz ielas ar Riteņiem braukājāmies. Es un Kārlis un vēl kaut kāda meitene. Kārlis brauca pa ielas otru pusi. Es braucu ar riteni līdz citai jaunākai ēkai, kura atradās turpatnetālu uz tās pašas ielas. Manamritenim nebija stūres, bet es to veiksmīgi novadīju un izbraucu arī starp šaurām vietām starp žogu un koku. Kad tikām līdz tai jaunai ēkai, kurā jāiegriežas bija iekšā, Kārlis nokrita ēkas iekšpusē, un sasitās :(, Atceros, ka vajadzēja viņam palīdzēt.
u_l_d_i_s
2014-08-26
sapņa pirmajā daļā biju kādā lielā slimnīcā , milzīgā stiklotā dzemdību namā. Sākumā biju kādā veikaliņā tur , un aizdevu pārdevējai 30 monētas santīmus vai eiro. Tur bija arī Sandis Dedzens un viņa māte ar vienu no viņa māsas bērniem. Es biju pirmajā stāvā, kaut kur sētas pusē, taču viņi - pagrabā. viņus redzēju caur lelu 4x5metru bedri, lķu atveri grīdā (tā kā garāžāi, kurai noņemti dēļi kad labo auto.) viņiem lejā nosviedu kādas 4 vai 5 slotas zaru slotas, lai tās apmaina, jo redzēju, ka vecajām zari nodiluši. Tad gāju ārā (braucu ārā ar velosipēdu) pa galvenajā m stiklotajām durvīm atskatoties, vai šie arī nāks. Vēl brīdi gaidīju ārā, bet no Sanda ne vēsts. Laikam būs devušies ārā pa citu izeju. Otra daļa - Lauku māja, nelielā pakalnā, kurā ierados, taču uzzināju, ka tā ir kopīpašums - divdzīvokļu māja. Tai apkārt bija zeme un no nelielā lēzenā pakalna varēja redzēt horizontu. Māja bija no koka un atceros koka slieksni. Tad biju kaut kādā autobusā, kurš nebrauca, bet bija apstājies. Teicu, ka tālāk nemacīšos, jo man neinteresē pētniecība. Un visbeidzot redzēju izkaltušu zāli vietās, kur to sausuma periodā vasarā neaplaistīju un biju iesējis. Zāle attiecīgās vietās nebija uzdīgusi, tur vairāk nezāles. Gāju lejā no kalna jo tur biju to sasējis. Kad tiku līdz lejai, tur biju šķūnis, kurā bija iejkārta virve, un es redzēju sevi - šūpojos virvē.
u_l_d_i_s
2014-07-29
Sapnis 30.jūlijā pl. 5:30 no rīta. Kura mēness diena? Cehs. Vecs tipogrāfijas cehs, kurā palikuši tikai metāllūžņi un vēl kaut kādas manas mantas, kuras vajadzēja savākt. Kaut kam bija piezvanīts un bija problēmas ar transportu un samaksu. Redzēju sevi sapnī raudam, jo biju saulainā istabā kurā rietēja saule u šī istaba man atgādināja tieši to istabu, kurā dzīvoju pirms 10 gadiem. Bija Sapnī Kārlis Mārtiņš un Ivars, Un sapnī biju kādā pilsētā, zinu, ka dzīvoju kādā daudzstāvu mājā, laikam 18 stāvu mājā uz kuru norādīju , kad man prasīja , kur dzīvoju. Tad arī sapnī biju mazdārziņos, kur viss pārvērties. Vienas kaimiņienes dārzs atgādināja karalauku.
u_l_d_i_s
2014-06-16
māja Liezērē, maza pašā ceļa malā, mājā ir skapis un klavieres un gulta. Vairāk istabā nekas neietilpst. Istaba maza, pat ļoti. Koridora nav. Pircēja klavieru skolotāja - teica, ka paldies par āju Biksērē, tācu es - saku - Liezērē. Cena augsta, nevar pārdot par tādu cenu kā nopirku. Mamma izmeta pēc pašdarbības izrādes palikušās garšīgās ābolmaizes un želeju, jo tās kopā vienā šķīvī bija pārklājušās viena otrai virsū un bija saburzījušās, Paņēma standarta kūkas, kurās nebija ne uz pusi tik daudz želejas un ne uz pusi tik daudz mandeļu kā izmestajās. Par to sadusmojos!! ne pa jokam. Jo arī lai cik pelna cilvēks, manuprāt, ēdiens nav tā lieta, ko vajag iznīcināt tikai tāpēc, ka ābolkūka pārlūzusi. Kaimiņiene Maija gribēja no 3 pāri palikušajiem milzīgajiem bumbieriem tieši to, kur´´s bija man. Apmainījos. Bet Tiesnese Rezgoriņa brauca ar traktoru, kura ģenerātoram bija pievienots strāvas vads zāles pļāvējam, protams, par to viņa laikam neiedomājās vai bija aizmirsusi, bet ar visu to pļāvēju aizbrauca pa ceļu, viens onkulis to pļāvēju taisījās noķert. Laikam tas arī viņam izdevās.
u_l_d_i_s
2014-05-31
31. maijā. Lauku māja tālā Latgalē, bet nevis vientuļā vietā bet gan pagasta centrā. Tajā nebiju viens. Atceros, ka man tur vajadzēja dzīvot. Istabā sienas vecas, krāsotas, nelīdzenas, tualete kopēja, vienā telpā ar to pārdeva kaut kādu ēdienu.
OskarliNE
2014-05-30
Sapnis 30. maija rītā. Es biju mājās, jutu bailes. Izrādijās, ka es baidos no Titāniem (tie ir MILZĪGI cilvēkiem ļoti līdzīgi radījumi, tie šajā sapnī ir jo skatījos anime - Attack on titan.) Biju mājās skatījos visu laiku pa logu lai zinātu vai, kāds no titāniem nav atnācis uz manu māju. Es mājās biju viens ar mammu, bet mamma par tiem titāniem nemaz neuztraucās. Tad es visu laiku skatīdamies pa logi pamanīju, ka mans kaimiņš ir viens no titāniem un ir ģērbies savās parastajās drēbēs laigan seriālā "Attack on titan" titāniem drēbju nav. Es kādu brīdi uz viņu skatījos, jo viņš mani neredzēja, bet izskatījās, ka meklē cilvēkus, jo nezin kapēc cilāja visādus citus dzīvniekus un pētija tos. Tad es saju vēl lielākas bailes un es domāju iet pagrabā, bet tad pēkši es biju autobusa galapunktā ar draugiem un mēs laikam domājām iet uz kautkādu pasākumu, kurš notika tepat netālu. Apkārt bija mežs un tāpēc, ka man bija ļoti bail no viniem es visu laiku skatījos koku galotnēs vai tie nēnāk. Bet draugi arī īpaši par to neuztraucās un tad es atceros, kad pateicu vienu smieklīgu frāzi sēžot pieturā - "Man laikam ir titanofobija!"
u_l_d_i_s
2014-05-06
Sapnis 6. maija rītā. Bija nopirkta kāda privātmāja dārgā rajonā, kur dārgs zemes nodoklis. Māja, kura bija jāremontē arī no fasādes(no ārpuses). Redzēju plaisas uz netīri baltās sienas stūros. Mamma teica, ka iedevusi naudu par februāri un martu, es maksāju par aprīli un maiju.
u_l_d_i_s
2014-05-03
Sapnis 2,maija rītā. Atgriezumi no polikarbonāta siltunīcas tika izmesti kādā pļāvā, nezināmā vietā pie kaut kādiem citiem būvmateriāliem. Sapratu tikai to, ka tie bija nākuši no manas siltumnīcas. Parasti polikarbonātu nevar sasist, taču tas bija sasists līdzīgi stiklam. Turpat pāri ielai , pie kaut kādām deviņstāvu daudzdzīvokļu mājām es ar Gati satikām Ivaru, kurš ilgu laiku ar mani nebija runājis un mani saticis. Teica, ka aizies uzpīpēt, es skrēju lidzi, Gatis dusmojās, ka pīpēju un negribēja palikt pie mana Cube riteņa(bez saules paneļa), kas palika tai pārejas tunelī starp daudzdzīvokļu majām. Ivars teica, ka vienu reizi viņam caur to atkritumu buvgužiem ejot uz poligrāfistu, kaut kādas smagās mašīnas pacēlājs viņu iespiedis apakš kāda plata betona bloka, iespiedis galvu tā, ka pacēlis arī bloku, kas atradies virs ķermeņa un galvas. Es jautāju kā to varēja neredzēt? Atbidēja, ka šoferis viņu neesot redzējis un izsaucis pēctam ātros un viņš esot aizvests uz slimnīcu, taču viss beidzies labi. Sapnī redzētais ir nepazīstamā pilsētā un nezināmā vietā. Otrā sapņa daļā es biju uz kāda žurnāla vāka kopā ar Ingūnu Sudrabu. Tikai žurnāls tas bija drīzāk gan kāds modes vai pornožurnāls nevis kāds nopietns politiskais izdevums. Pēc tam pie Ingūnas Sudrabas kabinetā viņa mūs ar Jevgēniju cienāja ar tēju un cepumiem, taču jevgēnija nejauši sasita baigi skaisto trauku, kas stāvēja Sudrabai uz galda, Sudraba uztvēra to mierīgi, nedusmojās. Paņēma no skapja citu, ovālu vēl lielāku šoreiz jau porcelāna, nevis stikla trauku, kas bija vecmodīgāks, taču pilnībā piemērots viņas palielajām mēbelēm un galdam. Uz galda stāvēja arī liels monitors.
u_l_d_i_s
2014-03-31
5. aprīlī 2014. pirmajā sapņa daļā bija pastrādāts kāds noziegums slepkavība arī dažādu mantu laupīšana, kā iemesls bija dzīvokļu īpašumi. Biju gatavs, ka policija man uzdod jautājumus. Bija daudzdzīvokļu māja kaut kāda neliela, bet tur mitinājās dažādi samērā paveci cilvēki. Atceros, ka bijām grupa, kas tos cilvēkus čakarēja ārā no tiem dzīvokļiem, atceros, ka pie šiem cilvēkiem, kas tur vairs nedzīvoja nāca ciemos citas tantes un prasīja un bija izbrīnītas, ka te vairs tādi nedzīvo. Vēlāk sapnī mums man māsai un mammai bija dīvains šoferītis, kas brauca ar smago mašīnu, kura izmēros gandrīz vārēja izbraukt pa pltajām balkona durvīm. MAŠĪNA bija tāda, ka tā vārēja izlēgt no augstāka stāva nesasitoties un tā arī tas notika vairākkārt. mamma laicīgi gribēja paspēt atvienot kabeli, lai benzīns neuzliesmojot. TOmēr pēdējā lecienā, kad viņš leca ar to no 8.stāva, tad tomēr gan visi vairs negulējām vaļējā kuzovā, bet ātri izlēcām arā. pirms tam centāmies apsegties ar kaut kādām segām, tuvojās līgo vakars. Tad mēs iesēdāmies tai mašīnā, mašīna spēja noturēties uz parastas sētas malas un nobraukt taisni pa to, protams, ka sēta vairāk vai mazāk pēc tā visa bija sabojāta vai saliekta. Sarīkojumā līgo ballē redzēju savu māsu, kura bija atradusi brūtgānu, tādu nevisai atbilstošu savam stāvoklim, manai māsai bija uz sejas neraksturīgi vasaras raibumi. Tad ieraudzīju SEVI no malas. redzēju, ka aizeju dejot tur pat brīvā da´bā kur jau dejoja mana māsa ar to svešinieku. Tas bija dīvaini redzēt sevi no malas, bet manējie zināja, ka es esmu īstais, jo esmu braucis tai trakajā mašīnā jau no paša sākuma un ieradies kopā ar viņiem. Māsai tā arī laikam bija kaut kāda dubultniece no aizspogulijas (spoguļu Valsts) . beigās es ar sevi satikos un solīju to otru nogalināt , ja darīs ko sliktu. SApņa beigās gandrīz sakāvos ar "sevi".
u_l_d_i_s
2014-03-06
dīvainu sapni šonakt redzēju. Lauris bija kādā ēdnīcā vai pie kādas sabiedriskās vietas. Dzirdēju no citiem, ka viņš ir pastrādājis noziegumus, kā rezultātā ir iestājušās ļoti smagas sekas,. - it kā nerjauši vai tīšām pātgriezis kaķītim (vienam nepazīstamam rižam kaķītim) rīkli, un arī uzbrukumu vērsis pret kādu cilvēku, vēlāk sapnī augstceltne - augsts toris, kuras pakājē biju un pēc tam atrados tās augšējos stāvos, kur bija telefona kredīta papildināšana un potēšanās. Vilnis lūdz lai papildinu, bet neiedeva man pareizu kaut kādu nor´;adi un tas man automātiski pagarināja mana telefona pirmajam vārdam - Agnesei B., kura ir ārzemēs - tādējādi es naudu izlietoju par velti... Un visbeidzot es šo nezināmo pilsētu varēju saskatīt no augšas. Pilsētas ainava no augšas bija samērā zaļa, krāsaina, nevis pelēka, un lidoju rinķos virs tā milzīgā kvadrātainā torņa, kurā pirms tam atrados,
u_l_d_i_s
2013-11-07
braucu mašīnā sākumā pa šoseju, tad iegriezos pa labi pa kādu lauku ceļu, vispirms redzēju baznīcas smaili, tad pabraucu tai garām pa labo pusi un tur ceļa malas labajā pusē kaut kādi man labi zināmi cilvēki bija nopirkuši nelielu zemi un cēla māju. es biju devies uz tuvāko mazpilsētu pēc pārtikas. Automašīnā laikam gan biju pie stūres?!
u_l_d_i_s
2013-09-07
mūra- droša dzīve jauna un skaista- laba veiksme, bagātība, mīlestība un prieks, māju būvē cits- laimīga nākotne, ari dzīvesvietas maiņa, liela- labklājība, laime. biju kaut kādā lielā baltā mūra mājā, savrupmājā, ārā pļauts zāliens, apkārt varēja būt priedes. Māja ļoti liela, nesen celta, ar daudzām iztabām. Pa logu varēja redzēt tiko pievilkto ūdensvadu, kas jau bija aizbērts un uz tās vietas bija izdīgusi zaļa zāle. Staigājām pa istabām, bija arī kaut kāda tante, kura pārdeva visādas spuldzes un rezerves daļas no ne pārāk jaunas tehnikas elektronikas. VIņa bija vienpate un aojautājās kā man klājas. viņai bija ari nanoakvāriji. pat šķiltavas tādas. Neko jau viņai tur lāgā neviens nepirka, REdzēju arī vēlāk sapnī uz kaut kāda lieveņa bijušos mammas darba kolēģus , kuri sen nu jau vairs nestrādā Zinātnē, Kad izgāju no tās tantes apartamentiem, kura mēģināja tirgot tās ligzdas un patronas,tad varēja tikt poliklinikā un tur bija REntgena Kabinets, taču tas bija laikam tobrīd slēgts-pacientu nebija. Satiku arī turpat Kārli Kraukli un vēl ar kaut kādiem citiem cilvēkiem devāmies kaut kur. Vairāk neko neatceros.
u_l_d_i_s
2013-08-12
tukša unpamesta- nepiepildītas cerības, asaras, slimība- māju remontēt- sagaidīt viesus. redzēt citu mirstam- miru labo vai slikto pārdzīvos persona, kuru redz sapnī, arī salabt ar tuviniekiem Liela pamesta un neremontēta koka māja kaut kur Rīgas rojonā, kaut kādā mežā, nomaļā vietā. Bijām atnākuši uz turieni dzīvot. Ivars, mana mamma, Ivara mamma un laikam arī Irēna. Mājā bija daudzas istabas, dažas no tām bija palielas. Kaut kāds ieslēgts Televizors vai radio izplatīja skanu pa visām istabām. Kaut kāds iesākts bet nepabeigts remonts, un tml. Tad atceros, ka Ivars saslima ar kādu vīrusu un nomira, es raudāju kopā ar viņa māti un Irēnu. Dīvaini, ka neviens pat ātro palīdzību nesauca, Irēna teica, ka to nedrīkst mātei stāstīt, ka viņas dēls miris, jo pati māte otrā istabā bija ļoti slima. SAvu mammu atceros, ka viņa teica, ka pielāgošoties dzīvei šeit, bija iekārtojusies vienā šaurā istabā, nav starpības no kurienes brauc uz darbu... Smags sapnis, taču redzēju nomirstam savu mīlestību, ar kuru jau gadu neesmu kopā, dzīvojam atsevišķi - Sestās mēness dienas sapņi -pravietiski. Tas nenozīmē, ka tie piepildīsies tieši tādi, kādus jūs tos redzējāt. Tās ir zīmes, atbildes un jautājumi.
u_l_d_i_s
2013-05-22
māju remontēt- sagaidīt viesus. māju būvēt pašam - veseliem - laime mīlestībā, panākumi, slimiem - slimības saasināšanās , māja liela- labklājība, laime - Es tikai atceros to, ka kautko taisīju kaut kādu antenas mastu uz jumta kā arī ilgi sēdēju uz kores. jumtu taisīt- drošība, drīzas kāzas, ģimenes pieaugums, stāvs- grūtības , pa jumtu staigāt- nedarīt to, ko labi nemāk; Trīspadsmitajā mēness dienā sapņi satur vērtīgu informāciju, taču tā neatrodas virspusē.
u_l_d_i_s
2013-05-21
liela- labklājība, laime , grezna- gods, labklājība , zaļa- priecīga nākotne , redzēt, ka kādu citu māju būvē cits- laimīga nākotne, ari dzīvesvietas maiņa Redzēju pļautu skaistu plašu zālienu pie mājas, nepazīstamā vietā uz nepazīstamas ielas, kura bija manējā, Arī pretējā ielas pusē bija vēl skaistāks dārzs ar skaisti koptu zālienu! . 12.Mēness dienā redzētie sapņi - Gandrīz visi sapņi piepildās, pacentieties tos atcerēties un uzticēties sapņa tēliem. Šajā mēness dienā sapņos var atnākt atklāsme. Sapņi jāizskaidro no garīgās puses. Piemēram, ja sapņos rādās materiālās vērtības, tas nozīmē, ka dzīvē jūs dodat priekšroku sociālajai dzīvei, garīgumu atstājot 2. jā plānā
u_l_d_i_s
2013-02-08
tukša un pamesta- nepiepildītas cerības, asaras, slimība... Darbība risinās Rīgā. Divas reizes mani pieķer biļešu kontrole kopā pat ar diviem policistiem. Vienā reizē izliekos par beigtu, otrā parādu biļetei līdzīgu priekšmetu, jo jau esmu izkāpis, kad tā taisās kāpet iekšā autobusa otrajām durvīm - izmantoju savas metodes. Netālu redzu, ka kāds smagais notriec kādu pajaunu cilvēku, viņam piepamst kājas, es saucu ātros, ātrajos strādā Una A. kas netiek galā ar milzu nestuvēm un man viņai jāpalīdz. Smagi sabraukto aizved, tur pat netālu, dienvidu tilta vietā D Labajā krastā ir līdzīgi kā agrāk, bet izbuvēts ļoti plats kanāla pievads ar slīpu betonētu platformu, kuras lejasgals iesniedzas ūdenī, kā arī kaut kāda rūpnieciska tipa divstāvu rūpnieciska celtne, kuru tulpju sieva ir saņēmusi mantojumā. Gribam taisīt tur remontu. Otrā stāvā ir izpuvušas gan grīdas, gan griesti. Dēļi un saplākšņi jāņem nost. Nauris V. Saka, lai mēģinu tās špaktelēt pa virsu vairākkārtīgi, vēlāk izlemj tomēr tās visas demontēt un veidot jaunas. Nesen viņsaulē aizgājušai Ērikai H. Miesās un pēc sejas nedaudz līdzīga sieviete ierodas divstāvīgajā mājā , jo strādā par vides inspektori. Pārbauda atkritumu izvešanu un ietekmi uz vidi. Saka, ka jāved biežāk. Ēriks H. Ar savu traktoru uz kuras uzkrauta dzelzs atkritumu kaste ar musariem, pa Maskavas ielu aizbrauc Rumbulas virzienā, atceros, ka Ērikai līdzīgā vides inspektore bija laipna , bet aizrādīja arī par citiem pārkāpumiem, t.s. notekūdeņiem.
Viktorija21
2012-08-12
ruika
2011-05-18
ruika
2011-03-24
jauna maja, ka davana
Perija
2010-08-04
nesaprotams sapnis..:))
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi