Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Lidmašīna sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

liecina, ka piepildīsies lielākā vēlēšanās
ar lidmašīnu lidot- sasniegt mērķi, taču nedrīkst zaudēt dūšu
krītoša, melnos dūmu mākoņos tīta - nelaime
krītoša un liesmu apņemta- laba zīme.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-02-04
ar vairākiem transportiem braucu uz kādu nezināmu ZOOdārzu, kur ieeja bija it kā par velti, bet pēctam, lai apskatītu voljērus un ēkās esošās ekspozīcijas, taqd gan bij jāmaksā. Tas atradās kādā klajā vietā, spoži spīdēja saule un tā bija vasara. DOmāju, kā es vakarā tikšu mājās, ja tik ilgi gulšņāšu te asaru pludmalē. man kājās bija zaļi šorti (dzīvē man tādu nav)un kāpās bija uzstādīts NATO pretuzbrukuma radars, kurš kontrolēja planētas otru pusi. Gribēju, ja uzķertā lidmašīna krīt, bet mani nodomi neīstenojās.
u_l_d_i_s
2016-03-15
Sapnī kādā nelielā lidmašīnā sēdēju blakus pilotam, lidmašīna cēlās gaisā. Pēc tam, lai citu lidmašīnu nogādātu lejā uz ieskriešanās vietu, to vajadzēja kā rotaļlietu iznest ārā, taču to varēja izdarīt tikai ejot lejā pa trepēm. Taču ak vai, trepju laukumus zemākos stāvos kāds bija iebūvējis noliktavas, tāpēc lidmašīnai-helikopteram bija netīšām nolauzts viens spārns un diez vai ar tādu vairs kur paceltos. Bija vēl daudz cilvēku kādā sapulcē, bet es vairs neko daudz neatceros, kā vien to, ka ,lai lidotu nepietiek tikai ar prieku to darīt (lidojumam ar lidmašīnu) , vajag lidojumam būt arī finansiāli izdevīgam (piemēram lidojumam uz Rīgu), to izdzirdot, cilvēki, kursabiedri, un citi novērsās.
u_l_d_i_s
2015-08-09
Sapnis uz 9. augustu. Ļoti dīvaini, taču lidlauks atradās Daugavas krastā starp 12stāvenēm, kā tai pagalmā un tais krūmos un nevīžīgi stādītos skujeņos bija nolaidusies un taisījās pacelties lidmašīna, es nezinu, jo sapnī es redzēju tikai to iekāpšanas vietu. Trapa nebija, tās karkasss bija ļoti tuvu zemei - tas dīvaini. Iespejams, taa bija maza lidmašīna. Mani draugi Ivars Andrejevs ar saviem čomiem centās pierunāt, lai es esmu vakarā pl. tikos un tikos klāt, ka lidos akcijas reisā uz kaut kurieni. Taču mammai neteicu par to, jo zināju, ka uztrauksies, - , pašam gan arī gribējās izgulēties sapnī. Būtu labāk gulējis, pie sevis nodomāju. Pirmajā sapņa daļā neviens neatstāja man klasē vietu kur apsēsties un es klusi stāvēju kājās, sagaidot, kad paši bez vārdiem sapratīs un pratīsies. Ar laiku tas notika. Kaut ko arī sapnī meklēju, to atceros.
u_l_d_i_s
2015-04-12
staigāju pa lidmašīnas spārnu ārpus tās. Tā nekur nelidoja. Jā, un tas spārns bija tā kā caurs, caur režģie, varēja redzēt cauri zemi
u_l_d_i_s
2014-10-16
18.okt. sestd. rītā. Kaut kādā lidmašīnā lidoju , bet pilota nebija cilvēka siluets - tukšs. Taču veiksmīgi kaut kā piezemējāmies. Apkārt bija ziema, viss balts, Ledus vairāk kā sniega. Pēc tam tas neesošais pilots pārvērtās par briesmoni - Stiču (multfilmu varoni) melnā krāsā un kā rēgs visur mani izsekoja - pa celiņiem, pa takām pa trotuāriem starp daudzdzīvokļu mājām...
saniiU
2013-09-02
Viktorija23_1980
2012-08-27
Jaukais_Taurenitis
2010-04-10
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi