Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Lekcija sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

to interesantu klausīties - iespējas paplašināt savas zināšanas
lekciju garlaicīgu klausīties- nožēlot savu rīcību, jaunai meitenei - izklaide, kas var slikti beigties
lekciju nokavēt- būt piesardzīgam, lai nepieļautu kļūdīšanos
lekciju lasīt- būt pārāk gaudulīgam.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-01-16
Biju kaut kādā fizikas stundā, kur arī es sēdēju skolas solā. Man uz galda bija mazs mazītiņš akvārijs, kurš bija tāds interesants, ka bija tāda zivju suga, kura uzturējās virs ūdens kaut kāda jocīga fizikaļaas parādības iespaidā. Kad zivis iekrita ūdenī atpakaļ, tām zvīņas momentā kļuva baltas un tās momentā nobeidzās.
u_l_d_i_s
2015-09-30
Biju kādā vietā, kur apmeklēju lekcijas, taču tās bija pavisam vieglas un pēc tam bija brīvs, es aizgāju uz balli (uz EHR klubu), un man jautāja, vai rīt nākšu atkal. Biju arī kādā stundā, kur man blakus apsēdās priekšpēdējā solā kāds nepazīstams puisis, kurš pīpēja. Arī starpbrīdī. VIņa āda gan uz sejas gan uz ķermeņa nebija gluda un balta, bet no pīpēšanas drīzāk pigmentēta un neatjaunojusies. Bija jāraksta kāds sacerējums un sāku rakstīt par smēķēšanu. Bija brīvais temats.
u_l_d_i_s
2015-09-17
mana māsa bija pasniedzēja un es students kopā ar citiem, taču es biju spiests šo lekciju klausīties, māsa lasīja ko gudru angļu valoda ar ekonomikas studijām saistītu. Man nepatika
u_l_d_i_s
2015-08-01
Pārkrāvu ķieģeļus, lai varētu kāds tikt uz jumta, jo tie bija prieksā izejai. Biju arī vēstures stundā, kur lielījos ar to, ka māku uzrakstīt labu špikeri gaidāmajam kontroldarbam.
u_l_d_i_s
2015-02-21
Daina A>. lasīja lekcijas, kurās sāku piedalīties arī es. Es kādas 5 - 6 pirmās lekcijas jau biju palaidis grām, par cik viņa man bija pazīstama, biņa par to nedusmojās, bet jutu to, ka labi viss nav... lika pielodēt pie mana sola instrumentu turētaju komplektu, kur tas bija atrauts. Taisīju viņai remontu, bija sestdiena. Biju izņēmis durvis un ielicis tās jaunā vietā, un ari grīdas segums bija jauns. Biju atnācis tikai uz vakarpusi. Uz galda pārējiem bija arī slāti, biežu salāti un citādāki, no kuriem arī es ēdu. Svētdien vajadzēja turpināt, bet es viens pat apēdu diezgan lielu daļu salātu, kas bija paredzēti visiem, - jau no rīta, tāpēc izdomāju, ka papildus tam vēl uzvārīšu makaronus, lai arī citiem būtu ko ēst vēlāk. Ar kādu izlēcēju sākās konflikts par politiku par kāda dzejnieka izteikumiem. Kārlis K. 2067, es 2064.
u_l_d_i_s
2015-01-23
Sapnis no rīta 23. janvārī. Sapnī biju mācījies savu lomu, kurā kādā brīvdabas izrādē man vajadzēja tēlot sargu. Mugurā bija drēbes ar krāsainiem rombiem, tā kā ākstam. Līdz skatuvei bija jāiet pa tādu kā tuneli, kurš bija spoži apgaismots ar dienasgaismas spuldzēm, krāsots dzeltens. Biju aizmirsis gadu, un kaut gan biju spēlējis jau šo lomu, mamma man tuneļa sākumā atgādināja gadu 19.. kas man jānosauc izrādē, kad parādos. Daudz man jārunā nebija. Skatuve veidota kā brīvdabas uzkalns - skmeņu dārzs, taču tajā bija ne tikai šie te amatieru aktieri, bet arī sēdēja skatītāji - daudz jauniešu. Kādā zāles pļāvējā meitenes bija ielējušas 98 benzīnu 95 vietā un garām ejot tas nejauši iedarbojās. to nevarēja noslāpēt tika viegli.pēc izrādes vajadzēja doties uz kādu semināru, tur pat otrpus kalna, kuru vadīja Astra Ceruka. Atceros, ka biju tur tais drēbēs. Kaut ko runāja par mani, ka tas plāvējs jau nepļauj, bet braukā pa tukšo tas, kurā ieliets tas 98 benzīns. Atceros, kā jaunieši no tā izrādes kalna kāpa lejā pa nogāzi ,kuru pļāvu, lai dotos uz to lekciju. Taču sapņa beigas īsti tā arī neatceros. Sieciņa Ilga bija citā epizodē, un tur bijām kādā no viņas daudzo īpašumu pagrabiem zem kādas mājas - kuģī, kurā sen atpakaļ neviens nebija bijis, taču tur visus šos gadus bija atstāta degam kvēlspuldze un ieslēgts televizors.
u_l_d_i_s
2014-04-10
biju kaut kādā pilsētā, kur nebiju augstu māju. Biju kā kients un "skolnieks" izglītojamais lekcijās, kuras neapmeklēju un beigās bija ieskaite. Pilsētā nebija daudzstāvu celtnes, bija tikai tādas nelielas zemas ēkas. Atceros, ka d´vainā parkā es dabūju suņi mazi;ņu kurš nekad neizaug liels, kas uzmna´;igi jābaro, lai nesainde´jas. Kā ar´´i jāgriež bija kāds loga stikls. Interesantas formas stiklla iegriezumi rūtīm dekoratīvā stikla ārsienas paneļiem un arkveidīgais stikls, kurš bija izgriezts kādām durvīm, bija par platu.
u_l_d_i_s
2013-08-29
melns- kādi nepatīkami jaunumi, neizdosies nodoms, arī slikts draugs vai slepens ienaidnieks, nikns - neveiksmes, kāds slikts draugs vai viltīgs ienaidnieks,uzbrūk- nākt sakaros ar ļaunu cilvēku, dažiem - draugs aizsargās no tā baidīties- kāds draud uzbrukt arī darīšanas tiesā, iekož- neveiksmes dzīvē, nelaime, ķildas, arī grūta slimība. Naktī redzēju, ka pilsētā man kaut ādā sabiedriskā transporta pieturā uzbruka suns. Suns bija mierīgs, tācu iekodās man rokā un nelaida valā. Suns nerēja. TIkai vēlāk atceros, kad sēdēju lekcijās, tad atceros, ka saskrāpēta bija kāja un pārplēstas garās bikses - viena starā. trīs kaut kādas nezināmas kursabiedrenes deva savus telefonus, ja tās vajadzēs nopratīnāt par suņa uzbrukumu, jo bija redzējušas,
Muunlaita
2011-07-07
saku lasiit lekciju.. daziem cilvekiem..
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi