Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kāpnes sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

spirālveida -doties droši pretī mērķim
kāpt uz augšu - panākumi
kāpt lejā- māka samierināties ar mazumu
nokrist no tām - neveiksme
izvelkamas, tās nest- iespēja kādam palīdzēt

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-03-01
bēgot no dakteres Tēraudas(kurai acīs bija okulāri) ieskŗēju savā vecajā dzīvesvietā R"igā un skrēju līdz 3. stāvām augšup pa trepēm, tad iedrāzos liftā, lai gan viņa jau bija paguvusi ielikt plaukstu durvīs, tās to saspieda un aizvērās, un lifts ceļoja tālāk uz 8. stavu. es cerēju, ka viņa mani nepanāks skrienot pa trepēm augšup. Vēl es sapnī lidoju pa kādu ceļu vasarā
u_l_d_i_s
2016-03-15
Sapnī kādā nelielā lidmašīnā sēdēju blakus pilotam, lidmašīna cēlās gaisā. Pēc tam, lai citu lidmašīnu nogādātu lejā uz ieskriešanās vietu, to vajadzēja kā rotaļlietu iznest ārā, taču to varēja izdarīt tikai ejot lejā pa trepēm. Taču ak vai, trepju laukumus zemākos stāvos kāds bija iebūvējis noliktavas, tāpēc lidmašīnai-helikopteram bija netīšām nolauzts viens spārns un diez vai ar tādu vairs kur paceltos. Bija vēl daudz cilvēku kādā sapulcē, bet es vairs neko daudz neatceros, kā vien to, ka ,lai lidotu nepietiek tikai ar prieku to darīt (lidojumam ar lidmašīnu) , vajag lidojumam būt arī finansiāli izdevīgam (piemēram lidojumam uz Rīgu), to izdzirdot, cilvēki, kursabiedri, un citi novērsās.
u_l_d_i_s
2015-05-01
Sapnis naktī uz 2. maiju. Biju Madonas rajona tiesas pelēkajā gaitenī, kur uz grīdas pastaigājās uzvelkams - mehano-elektrisks dzelzs puniņš zīlītes lielumā. Vaicāju kāpēc ?/ Man smaidīja un neko neatbildēja. Teica, ka tā vajag. Bet putniņam iekšā bija mikrafons un raidītājs... Koroče PSRS metāla korpusa noklausīšanās ierīce uz spēcīgām baterijām. Tad arī atceros savu kaķi melno, kurš negribēja kāpt lejā pa kaut kādām garām trepēm, lai dotos uz māju.
u_l_d_i_s
2014-08-17
kāpnes brīvā dabā nezināmā vietā. Raudāju par aizgājušo, kuru neatgriest. Gatis man bija līdzās. ļoti lēnām, bet lēnām rāpoju pa tām betona kāpnēm augšā.
u_l_d_i_s
2014-08-02
3.aug. sapņa pirmajā daļā bijām savākušies mēs - bijušie studenti bet tie, kuri nepabeidza LU, kā arī Martina un Ieva Gailīte. Smaida Zosāre mums pie tāfeles mācija par cilvēka garšaas sajūtām dažādās mēles zonās, dalīja arī izdales materiālus, es lasīju krieviski tos. Smaida teica, ka es jau zinot vairākas valodas. Tad bija jautājums par to - kas ir mīlestība, ko pajautāja viena jauna , nezināma meitene no priekšējā sola, kas acīmredzami bija nesen LU, jo viņu nepazinu. Teicu arī, ka mīlestība ir tad, kad tu vari pilnībā ziedot sevi otram cilvēkam, arī visu savu karjeru, ne tikai sajūtas ka patīk. Otrā daļā bijām kaut kādā lielā zālē, kur katram mikrafonā bija jāstāsta par sevi un iegūto dzīves pieredzi. Bijām savākušies dažādi pazīstami un nepazīstami no dazādām skolām. Atceros, ka bija arī no 25.vsk. Andrejs Kokins Palēkdamies nāca, izstāstījis kā gājis. Es teicu, ka vi´;nš tagad bru´gi liek, viņš to apstiprināja - neko nevajagot rēķināt, vajag tikai piegriest. Kad man bija jāstāsta vai jādzird ko interesantu citi stāstīs, sākās kāda mūzika. Lamājās, lai to izslēdz kā bija pirmīt, jo nevar dzirdēt. Sēdēju zāles (klases) pēdējā rindā. Tad arī visi kaut kur gājām laikam uz kādu bērnunamu un tur gulēja no dažādiem avotiem cietuši pusaudži. Par viņiem (viņu grūtu likteni) stāstīja LCDTV pie sienas. Par katru no viņiem. VIņi par to nebrīnījās, jo droši vien jau redzējuši tos sižetus ar sevīm jau kādas 100 reizes. Sapņa trešajā daļā biju mežā, bet ne biezā, bet uz plati iemīta meža ceļa, meža sākumā, nezināmā vietā. Tur atradās tādas kā betona trepes - kā pārejas, it kā apakšā būt vilciens vai automaģistrāle. tādas bija 2 gabalas aptuveni 50m viena no otras uz tā ceļa, trepēm, kas bija uz abām pusēm( un savienotas ar ceļu) bija arī 3 platformas pa starpu. Augšējā, un vēl divaskatra zemāk, kopā 5 platformas, 3 līmeņos. Atceros , ka stāvēju augšā. Un izlēju daudz ūdens. Kādu kubu bai pat vairāk. Izlēju to pa trepēm uz abām pusēm. Tas plūda lejā ar lielu atsi
u_l_d_i_s
2014-07-16
Gāju ciemos pie Kārļa Kraukļa, kas dzīvoja kaut kādā nezināmā pilsētā , lielā ēkā, kādā 20 stāvā varbūt. Tas bija pats augšējais stāvs kurā viņš dzīvoja. Atceros kāpņutelpu un to, ka viņa mammas māsas brālis Sergejs Šauro dzīvoja turpat blakus dzīvoklī. Atceros, ka bijām saģērbušies. Viņam bija sportiska maika, bet man ļoti netipiski - kaut kāds gaišs vai balts zolīdais krekls. Atceros, ka nobraucu ar liftu un daļu pa trepēm. Kaut kur taisījāmies iet. Bet vai aizgājām? Tad atceros, ka viņš lika mūziku augšā, bet pie Lielveikala ārā , puķudobēs, skanēja tas pats ko viņš klausījās. Tātad - vadi bija savilkti. Atceros arī krāšņus puķu krūmus tais dobēs.
u_l_d_i_s
2014-02-26
liels patukšs laukums bez jumta. Atnācu itkā no malas u tad caur milzigām platām akmens adurvīm (akmens masas valnī gāju uz uzgaigāmo telpu. Tur gleznas nebija , ieloka formas gaitenis, sienas ar sīkām plaisiņām. Uzgaidāmajā staigāja arī cilvēki. 2. daļoa sēžu kaut kāda zālē kur notiek kino mēģin´jums, apsezos pēdejā rindā kreisajā pusee, kur seez veel 2 cilveeki, tieši priekšā paliels laukums. Tāāk vēl no citas z´´ales pēc izrādes beigām kur rādija Britniju Spīrsu, kāpju sadevies rokās ar draudzeneem kursabiedrenēm no Universitātes Bioloģijas fakultātes, mela metālu metinatas kāpnes strauji ved lejā, skaitam soļus, cilveku daudz, venu briidi mani grib pārmest pārmargām jokojot, taču kāpjam līdz lejai.
u_l_d_i_s
2014-01-25
26. datuma naktii - - saakumaa sapnii redzeju, ka lauris man kaapj pakal pa kaada skatu torna trepeem uz nelielu skatu torni, kurs atradaas starp kokiem. Es kaut kaadas kludas peec aizgaaju skatu torna skatu laukuma staavam garaam un uzkaapu augstaak. lauris kaut kur lejaa palika, es uzkaapu augstaak ka taa platforma. intereses peec saaku reguleet kaut kaadas siksnas, kuras man nevajadzeja aiztikt jo skatu tornis saaka zvalstiities suupoties kad tajaa parvietojos. beigaas no malas redzeeju, ka taa nesatabilitaate deel anas izkustinaataas tauvas bija katastrofaala un tas sagaazaas. Talaak redzeeju kaut kadu panoraamas ratu un citus karuselus. Pat domes darbiniekiem kaut kadu karuselu augsejaas da´las neparsniedza augseejo koku galotnes . es atceros, ka biju piedalijies kaut kada panoramas rata platformas pakaajes teritorijas sakopsanaa un tagad tie bija atjaunoti un straadaaja, tikai atceros, ka man pasam bija jaaizniedz keezu karuselim kaut kaads augsejais aakis, lai varu iekaart vienu keezu kreeslu. sniedzos sniedzos, bet nesasniedzu - bija nedaudz par augstu , karuselu ecis to ludza izdariit man, jo esmu augumaa garaaks, tacu es arii to nevareeju aizsniegt ar savu garo augumu !
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi