Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kāpas sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

jāpaļaujas tikai uz sevi un savām spējām

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-13
Sapnī biju Jūrmalā kāpu ceļš bija pārvērsts par drūmu metāla sienu ieskautu tuneli, kurā bija dzelzs durvis sānu sienā, kur es varēju atvērt savu hatu, kur bija kāds mūzikas aparāts, kas darbojās no saules un atceros, ka tur dzīvoju, Redzēju, ka manas kājas ir iedegušas Saulē un kaut kur gāju ar māsu.
u_l_d_i_s
2018-01-20
Bija pagājis kāds laiks un es biju palicis viens. Mācīju vidusskolām mūziku, par komponistiem, bēthovenu, mocertu, uzdevu vidusskolēniem pašiem meklēt informāciju internetā par tiem un liku atzīmes cik viņi paši bija spējīgi atrast faktus par komponistu. Atsijājot pareizos faktus. Otrajā sapņa daļā pa dienu- biju kāpās, kur smiltīs auga kāds skujains augs ar smalkām skujiņām un man bija ticiba tam, ka tas sniegs mieru, ka tas izārstēs, taču nezin kāpēc es to nevarēju iegūt, jo visi tā krūmi bija uzskaitē,.
u_l_d_i_s
2017-02-03
4.febr.,ar vairākiem transportiem braucu uz kādu nezināmu ZOOdārzu, kur ieeja bija it kā par velti, bet pēctam, lai apskatītu voljērus un ēkās esošās ekspozīcijas, taqd gan bij jāmaksā. Tas atradās kādā klajā vietā, spoži spīdēja saule un tā bija vasara. DOmāju, kā es vakarā tikšu mājās, ja tik ilgi gulšņāšu te asaru pludmalē. man kājās bija zaļi šorti (dzīvē man tādu nav)un kāpās bija uzstādīts NATO pretuzbrukuma radars, kurš kontrolēja planētas otru pusi. Gribēju, ja uzķertā lidmašīna krīt, bet mani nodomi neīstenojās.
u_l_d_i_s
2015-08-10
Sapnī bija daudz kas, tikai atceros pirmo un pēdējo daļu. Biju kāpās, kur ceļam gar malu bija saaugušas kaut kādas lielas dzeltenas sēnes, kuras nevācu, Maisiņos karājās veci TV, man arī tos nevajadzēja. Peldējos it kā jūrā, taču tur bija izteka no kuras nāca baigie viļņi. Tiem pāri braucu it kā ar velosipēdu. Taču nezinu vai vispār Pasaulē šāda vieta eksistē. Tā it kā bija upe, tekoša uz jūras līci. Ūdens jūrā nebija dziļš, taču vieta no kuras nāca viļņi - tur gan . Otrajā sapņa daļā pie manis nezināmā jaunā mājā, kuru biju nesen iegādājies atnāca Rolands Tip. un pārģērbās, redzēju viņu priekšnamā pliku. Viņs prasīja, lai iedodu viņam kādas bikses, jo viņš teica, ka steidzās.
u_l_d_i_s
2015-01-28
Sapnis 29. janvāra rītā. Biju Jūras krastā. Kaut kāds aukstais gadalaiks. Cilvēki bija daži. Nāca vilnis, bet kāds vecs mans velosipeds bija palicis lejā aiz pirmās kāpas un es kādam saucu, lai to paņem.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi