Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kanāls sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

lai noturētu kārtējo vīrieti, radiet iespaidu, ka no viņa gaidāt dziļu izpratni un atbalstu, taču ļaujiet viņam saprast, ka ari pati kļūsit viņam par atbalstu dzīvē
miglā tīts- grūtības ar pārtiku

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-10-16
Biju tirgū, kur daudzi pārdeva drēbes un dziju, kādā vietā pārdeva mūzikas instrumentus un es uzdāvināju tādu vijoli, kura ir platāka nekā parasta vijole. es vienīgais biju tas, kas kaut ko dāvināja pārdedvējiem, lai tie preci pārdotu pircējiem. Maksims Fiļipovičs vēl ilgu laiku pirms ziemassvētkiem tur bija paņēmis dažādas spēles riču raču un citas tirgošanai no rokas. Man bija izslēdzies telefons un tas prasīja ievadīt pin kodu. tastatūra bija kā melnais caurums, kas visu sūca iekšā. kāds draugs man gribēja palīdzēt un aizņēmās no tirgotājiem tādu pašu telefonu, cerot ka tam būs tāds pats pin kods bet nebija tam bija 1574, un tas man nepalīdzēja. atcerējos, ka pin kodu esu pierakstījis uz kādas lapiņas kura atradās mugursomā. taču nebija vietas kur apsēsties tirgus, kāpnes bet neviena soliņa kur piesēst. Bija arī kāds būdīgs gangsteris, kurš sita visus, un mūsu mašīnu bija nobloķējis ar magnētisko bloķētāju, kurš pats ir tik pat liels kā mašīna. lai no tā atbrīvotos, ar tālvadības pulti mašīnu iemetām kanālā, cerot ka bloķētājs metīsies tai pakaļ un noslīks. bet tā nenotika bet mašīna izpeldēja sēklī. sapņa pirmajā daļā mācījos, bet kādā pasākumā man bija ļauts kļūt par karuseļu operātoru, kurš ieslēdz karuseli.
u_l_d_i_s
2013-08-09
11. datumā. Kuģis -uz tā atrasties- mainīgs stāvoklis, tas izbrauc pa tiltapakšu - pārvarēt visus šķēršļus. Pie kaut kāda tuneļa, kam cauri tecēja ūdens un citi brauca laivās cauri, sēdējām ar mammu uz vienas no malām un mamma bija izstiepusi kājas ūdenī, Diemžēl tie abi koki, kas bija noliekušies bija bīstami, kāds no braucējiem ar airi aizķēra , un tas stumbrs uzkrita mammai uz kājām, tad pamodos. Vēlāk - kaut kāds dabas fenomens - jau iepriekš tika ziņots, ka celsies līmenis un būs gaidāms vilnis, un vietām vārētu notikt applūšanas. Pilnīgi nezināma vieta, pat tā nebija pilsēta, bet kaut kas interesants... Kaut kādā veidā biju ticis uz kuģa vai kutera, uz kura atradās tie, kam nebija bail satikties ar paisuma vilņiem, kurus prognozēja. Uz tā bija arī ROberta mamma ar RObertu, tācu viņiem bija bagātīgi klāts galds ar kaut kādām saldajām maizītēm un kūkām. VIņi pat neiznāca arā no kajītes. Tad arī es ieraudzīju pirmo vilni, Man to izdevās nofotogrāfēt ar telefonu-. Tas nebija kā vilnis, bet kā vnk ūdens līmeņa izmaiņas. Drīz vien kuģis to sajuta un rāva augšā, pēc tam sekoja kritiens it kā brauktu no kalna... Beigu beigās es piekritu apsēsties ar kādu nepazīstamu tanti, kura man bija līdzās arī uz klāja pie kāda galdiņa lejā. Katrā ziņā man šī nepazīstamā vecā kundze simpatizēja vairāk par dažiem citiem cilvēkiem, kuri arī atradās uz kuģa. Tad atceros , ka atceļā kuteris brauca pa klintī vai citur izveidotu apšūtu tuneli, kur bija elektriskās gaismas, un es bažījos, ka tas neaizķer griestus, jo bija palielinājies ūdens līmenis.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi