Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kaktuss sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

jāapvalda sliktais garastāvoklis, citādi gaida drauga zaudējums
ziedošs- ciešanas pārvērtīsies laimē
to laistīt- būt laipnam ar sev netīkamiem cilvēkiem

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-04
divas jauki un svaigi pārbūvētas koka mājiņas, katra gandrīz kvadrātmetra lielumā slējās uz kāda zemes gabala, kuru īrēju īrējām no kāda. Tas asociatīvi bija centrāltirgus rajonā kur kanāls. es atvēru logu vienai no mājiņām un redzēju, ka tur salikti mani kaktusi. Mājiņas bija neapkurināmas, bet Jeļēna teica, ka viņi tā pārlaiduši ziemu, un kaktusi ziedēja. Viņi bija izņemti no podiem un atradās smiltīs, - otrā daļā es ar kādiem jauniešiem gribēju iegādāties sēklas, kas agrāk bija tirdzniecībā Rīgas SAO, bet tagad mēs tās izmisīgi meklējām un neko jēdzīgu neatradām. Man vajadzēja izvēlēties kas es būšu tālāk - strādāšu laboratorijā un turpināšu mācības, vai strādāšu uz lauka, kas bija ļoti riskanti saistībā ar pieprasījumu. Lai to sasniegtu, bija jāpiesakās studijām un nedrīkstēja nokavēt tikšanos ar pasniedzēju un es beigās visiem skaļi paziņoju, ka būšu tas cilvēks, kas strādā gan laboratorijā, gan uz lauka, pētot pieprasījumu, un tādējādi paveicot un apvienojot abus darbus.
u_l_d_i_s
2018-03-09
Biju nepazīstamā mazpilsētā, kur no pilsētas centra veda liela plata grantēta līdzena iela. uz šīs ielas bija māja, kurā es vecumdienās dzīvoju, strādāju kaut kādā slimnīcā par mazu algu. Nebiju mierā ar to, ka maniem kaktusu sējenīšiem jācieš tas, ka logi dzīvoklim iziet uz nesaules pusi, tāpēc pat domāju kā mājai uzcelt izvirzījumu uz ielas tā, lai logs būtu uz dienvidiem.
u_l_d_i_s
2017-04-03
Biju lielveikalā neparastā, kur uz grīdas bija vinila plates - jauns izlaidums, kur ierakstīti Tramplīni un citas mūsdienu grupas. Daļa plašu jau papirktas, bet es biju apņēmies ņemt visas atlikušās. Krāsainos vākos tās gulēja tur, blakus bija telpaugu kaktusu stends, kur es arī izvēlējos lielus kaktusus, tie maksāja 17.50
u_l_d_i_s
2014-12-28
Sapnis no sestdienas uz svētdienu - 28. decembri. Atceros tikai pēdējo sapņa daļu. Biju nezināmā vietā pie upes. Tā varēja būt Daugava. Man tur bija iegādāta zeme kādi pārdesmit kvadrātmetri, kura robežojās ar krastu. Tur bija tāda kā nogāze, ne pārāk stāva, bet tomēr. Kādreiz tur eskavātors bija sastūmis arī melnzemi, un pie krasta tur tā arī viss bija atstāts. Kāds cits bija atvedis arī granti, kad biju tur, es redzēju dzīvokļu mājas pārdesmit metru attālumā. Pirmajā stāvā pamanīju logā Roberta mammu, kura uz palodzes ārpusē bija nolikusi tiko iegādātus kaktusus. Bija uzpotēts Gymnocalicium uz potcelma. un bija iegādājusies arī tikai potcelmu, bet augšējās daļas - kaktuss bija nost - par tādu pašu cenu. VIņa teica, ka kāds veikals tos tagad sācis tirgot. VIņa lūdza arī granti man, vai varu atnest, jo arī vina ir manā labā daudz darījusi. Jā, protams, ka piekritu, un abi nogājām uz leju pēc tās. Viņa bija paņēmusi vēl kaut kādu kaktusu uzpotētu, bet tad atnāca ROberts un to kaktusu diemžēl sāka tvarstīt un atdalīja no potcelma, jo sāka lauzt nost tam dažus izstīdzējušākos dzinumus, - Sapņa beigās atceros, ka ieraudzīju ROberta Vecmammu dīvainā kārtā staigājām pa ūdens virmu tā uzmanīgi. Bet zināju, ka tā nav, jo zināju, ka tur 5-10 cm zem ūdens virsmas ir makšķernieku laipiņa, kas sniedzās upē kaut kur 15m tālu. no krasta.
u_l_d_i_s
2014-11-24
kaut kāds eksāmens bija man jākārto uz kuru man bija jāiet. Biju uz kādas platformas, no kuras lejā lūkojoties, redzēju ka Saule apspīd kaktusus, kuri bija ievietoti lielā skatlogā kādā gaitenī.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi