Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kaimiņi sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tos redzēt- jāvairās no iepazīšanās ar svešiniekiem
ar tiem runāt- tenkas

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-08
Kodu kaimiņu bērniem rokās, kad tie mani sagūstīja un uzspieda kaut ko. Bija nesaskaņas un es slēpos. Pie tam viņi zināja,ka man ir garīga rakstura traucējumi. Viņi pat man draudēja.
u_l_d_i_s
2017-10-15
pats raudāju kopā ar citām pēkšķīgām tantēm no Raiņa ielas , kura sapnī bija savādāka kā realitātē. Biju pieaudzis bērns, kas staigāja gar kādiem kioskiem, kuros Lija Saulīte pirka saldējumu, Tad Liju Saulīti redzēju rosāmies nelielā manā dačā, kura bija 20 reizes kompaktāka, turpat arī bija 2014. gadā sakrautie polikarbonāti, no kuriem siltumnīcu tā arī neuzcēlu, gar vienu malu bija lielas baltas begonījas, kuras bagātīgi ziedēja.
u_l_d_i_s
2015-06-05
no sapņa atceros tikai to, ka bija jāpārplāno vienlaicīgi gan mans gan augšējais kaimiņu dzīvoklis, jāizbūvē attiecīgas kvadratūras platības, kas būtu lietojamas individuāli man - gan man augšstāvā, gan viņiem apakšstāvā, bet arī Sandim M. lai cik tas dīvaini nebūtu.
u_l_d_i_s
2015-04-27
sapnis naktī uz 27. Kaimiņiene Maija negribēja ar kaut ko dalīties ar mani.
u_l_d_i_s
2015-01-06
Sapnis svētdienas vakarā, kad biju aizmidzis 11. janv. Kaut kādām sievietēm kādā medpunktā pārbaudīja, vai tās nav saslimušas ar vēzi, ādas vēzi. Vīriešus nepārbaudīja, sačukstējās, ka nevar to ļaut, jo tas izmaksā pārāk dārgi budžetam. Manai kaimiņienei kāds pazvanīja, un tas bija mans iepriekšējais darba devējs, nevis tas, pie kā strādāju un pasniedzu lekcijas, bet tas, no kua beigās pirku elektroniku. Teica, lai steidzami eju uz karuseļiem , neskatoties ka ārā ziema, jo svēkos tāpat visi gribēs vizināties. Tad arī gājām. Mana mamma ar mani gājām uz turieni. Mamma brauca ar saliekamo velosipēdu un kad bijām no uzkalna nogājuši lejā līdz karuseļu sētai, aiz sētas tie sta´vēja. Gribēju mammu nobildēt, kad tā braukāja ar riteni pa sniegoto ielu pie karuseļu metāla krāsainās sētas, taču nekādīgi nesanāca normāla bilde. Viņa jautāja, pie kura tad es strādāju, es teicu, ka pie ķežu karuseļa, bet protu ieslēgt visus. VIss , ko atceros.
u_l_d_i_s
2014-08-28
Trešās mēness dienas sapņi var saturēt arī grūtu uzdevumu atrisinājumus. Piemēram, ja jūs sapņojat nepatīkamus un smagus sapņus, tad jums nepietiek iekšējo spēku, lai harmoniski sadarbotos ar ārējiem apstākļiem.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi