Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kafejnīca sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tajā ieiet - iepazīties ar pretējā dzimuma pārstāvi,
arī neuzticēties ne pārāk labi zināmam darījumu partnerim
tajā atrasties ar draugu vai draudzeni- labas attiecības ar tuvu cilvēku
tajā atrasties ar pretējā dzimuma cilvēku -viegls flirts
tajā būt par oficiantu - brīdinājums, ka kāds paziņa jūs izmanto saviem mērķiem,
arī mīļotais cilvēks nav atklāts

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2014-11-23
māsa bija slima, teica, ka jāiet pie ārsta. Bija noraizējusies par kaut kādu dzimumzīmi, es teicu, ka tas nav nekas traks, ka ma tāda pati ir man savukārt ārsti bija teikuši, ka tā ir papiloma un neizraisa nekādas komplikācijas. Vēl sapnī ar mammu un māsu sēdējām kādā teātra izrādē, kur temetika bija atbilstoša - cilvēks ir niecība saistībā ar šīs planētas (Pasaules) varenību, bet es aizgāju uz kaut kādu kafeinīcu, kur izrādes skaņu skaļruņos dzirdēt nevarēja un es čortojos par tp, jo tomēr gribēju to dzirdēt. Tā vietā skaļruņos skanēja kāda mūzika.
u_l_d_i_s
2014-11-03
kaut kādā āra kafejnīcā, kurā daudz cilvēku, nevarēju atrast , kur ir tualete, jo vajadzēja pa lielajām darīšanām.
u_l_d_i_s
2014-08-19
Ar Lauri abi divi iegājām manā mammas dzīvoklī, taču tas nebija dzīvoklis, bet viņai piederošs dārzs ar datorgaldiem . Ofiss, kur starp galdiem auga stādi. es apsēdos, teicu, lai lauris nolasa man ērkšķogas no kāda gatavāka zara. Redzēju tās gan zaļas, gan jau arī gatavas, taču nevarēju aizsniegt, taču neatceros, ka tās būtu ēdis. Laurim gribējās nomazgāties un tāpēc viņš iegāja ar mani tai "dārzā", pēc tam biju kaut kādā ēdnīcā, kurā viss bija salikts mazos četrstūrainos trauciņos, kaut kādas ķilavas, zivis un vēl viss kas... Putins ar apsardzi ienāca virtuvē. Apsardzē bija arī sievietes, tās visu laiku kustējās, pirms vēl viņš putlers nebija ienācis. Prasīju vienam , kas man blakus, kāpēc kustaties grozāties uz vietas, a tbildēja, ka tā cilvēks nezaudē modrību esot tas pierādīts. Putins atļāva tirgoties ar šiem kulinārijas izstrādājumiem un parakstīja kaut kādu papīru. Bija arī TV kamera no Panorāmas, kas bija tieši man blakus, mani arī pieķemmēja un skata pēc arī nobildēja pārbraucot ar kameru. Vēlāk, kad viesi bija prom, varēja izvēlēties ēdienus pie letes. Nevarēja atrast šķīvi uz kā salikt, Dainim Brilovskim bija no mājām paņemts kantains papīra šķīvis, bet uz letes bija mazāki kartona taisnsūrveida šķīvji, kurus negribēju izmantot.
u_l_d_i_s
2013-06-11
vakar, tas ir 10jūnija nakts rītā vēl sapņoju, ka atrodos tādā kā āra kafejnīcā, uz letes vai kādas citas malas bildēju kūkas un citus saldumus ar telefonu. Biju kopā ar māsu. Neatceros, ka būtu tos gardumus baudījis. Izskatījās jau dikti trekni.
Jaukais_Taurenitis
2009-11-13
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi