Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Iepirkties sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

kaut ko iegūt,
arī mantojums

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-04-20
kādā nezināmā vietā pirku skandas S50 S20 un S10 kādas realitātē neeksistē, kā arī man bija uztūkusi mutes gļotāda, kuru izspļāvu
u_l_d_i_s
2017-04-07
Biju nezināmā vietā kādā šaurā dzīvoklī, neparasta plānojuma, kur lodžija bija pievienota dzīvoklim, tur bija dīvāns pacelts pietiekami augstu virs grīdas. Bija arī krāsns un kloķu klaņu mehānisms, kurš strādāja tā, ka lielu krūku ar ūdeni lēja uz krāsns tai traukā, lai to uzsildītu. Es sildījos pie tās metāla krāsns, kura izskatījās antīka, bet nebija nekādas vērtības. Bija kāda maza meitene. Otrā sapņa daļā kopā ar māsu un mammu biju centrāltirgū, vietā, kur tagad atrodas nojumes stacijas pusē, bet tur bija tādi kā gaiteņi, kur tirgoja elektroniku - to ko savulaik Latgalītē, gaismas diodes kondensātorus, es pirku tās, un savācu kaut kur uz galda noliktu roratslēgu, zilas bija maz, tās no Oksfordas bija beigušās un pārdevējs negribēji solīja, ka tās atvedīs pēc 2 nedēļām. taču tās katru dienu izpērk. es prasīju kā tas var būt, ja jau katru dienu izpērk, tad jums katru dienu papildina preci. Šo nevarēja atbildēt. Arī mana maasa bija atradusi un nopirkusi ļoti spožu zaļu LED. VIsbeidzot iegādājāmies 10 gaismas lāzerprojeckcijas led, kur ar Lauri tās gājām pieslēgt. tās kustinot un uzspiežot uz ekrāna, likās ka cilvēki tur ēd, dejo pie galda kādā pilī, četras no tām Lauris atlika sev, bija arī runājošs rūteris, kurš bija pusizjaukts, kaut ko vēl centos salabot savā vecajā dzīvesvietā.
u_l_d_i_s
2017-04-03
Biju lielveikalā neparastā, kur uz grīdas bija vinila plates - jauns izlaidums, kur ierakstīti Tramplīni un citas mūsdienu grupas. Daļa plašu jau papirktas, bet es biju apņēmies ņemt visas atlikušās. Krāsainos vākos tās gulēja tur, blakus bija telpaugu kaktusu stends, kur es arī izvēlējos lielus kaktusus, tie maksāja 17.50
u_l_d_i_s
2015-11-02
Sapnis14.nov.no3d.Peldēju gar kaut kādas upes,iespējams,Daugavas upes krastu,gar salu uz mazu saliņu, kas atradās aiz tās lielās salas līkuma. Ceļš līdz tai tomēr izrādījās tālāks, nekā sākumā varēja šķist. Ūdens bija tumšs, apkārt krastā un piekrastē daudz cilvēku. Kad nonācu uz tās mazās saliņas, tur saodu smaku. Krievs (Valdis Stepanovs) bija uzbirdinājis cigarešu pelnus (izkritusi ogle no benčika) uz ādas jakas, kura stāvēja tur pat izklāta un piederēja Ilonai Tučai. Apkaklē bija izdedzis prāvs caurums. Tad sapnī biju slimnīcā. Biju kaut kur kādā infekciju vai kādā citā līdzīgā atsevišķā mājā, kur vienā galā apkure nestrādāja, tāpēc tur bija vēsāks, nekā otrā. Neatceros, vai es biju pacients vai sanitārs. Trešā daļā biju 25.vsk., 35.kab. klasē, kur Rita Ranķe izteicās negatīvi par gejiem.lv portālu, minot, ka tur pretlikumīgi reģistrējušies nepilngadīgie nemāk pareizi čatā rakstīt, tāpēc portāls esot jāver ciet. Es uz to atbildēju, ka arī parējos portālos čatā jaunieši raksta ar saīsinājumiem un kļūdām, un tāpēc jau nav vainīgs pats portāls. Ranķe mani nosauca par lomiku un es viņai no savas sēdvietas iemetu ar tāfeles krītiņu.Pat tie klasesbiedri, ar kuriem dzīvē man nebija draudzīgas attiecības,mani morāli atbalstīja. Tad ar vel atceros, ka mani strostēja pārdevējas pie garajiem veikaliem, lai pērku no viņām bez kādiem čekiem kaut kādas saknes un zivis, kur tās bija izklātas uz ielas pie kioska uz trepēm. Es to nedarīju.
u_l_d_i_s
2014-10-03
divus krāsainos televizorus pirku, tikai kaut kādus vecmodīgus. Pārdevējs izrādījās tai veikalā Raivis F. , kurš ieraudzīja mani, kad tur strādāja un sveicināja mani. Atliktos tv kāds bija salicis čuā vienu virs otra :(, tad tos ieslēgtus pārcilāja. Otro sapņa daļu nemaz neatceros.
u_l_d_i_s
2013-12-30
pirku kaut kadas skidraas ziepes , atceros, ka pa t nedaudz vinneju paardeveejas parskatisanas vai kludas del. somaa daudz naudas nebija man tik un taa. tas bija kaut kadaa nepazistamaa tirguu. pirms tam sakars sapnii bija ar vannas istabu nepazistamaa majaa.
u_l_d_i_s
2013-08-27
Biju jaunāks un kaut kur kopā ar kādu nezināmu puisi un pirms tam ar savu mammu. Vieta arī nepazīstama - karuseļi bija uzbūvēti vietā, kur aiz kokiem varēja redzēt horizontu, nezinu, varbūt Vidzemes augstiene tā varēja būt. Bijām atrakciju parkā, kur bija kādi 10 dažādi lielie karuseļi, ieskaitot Panorāmas ratu. Bija kaut kāds tirgus pavilions, kur es nopirku sarkanas īsbikses un sarkanu jaku. Bet ne sporta, bet tādu vilnas??? Es atceros, ka braucu ar viņu baigi ātrajā apaļaj;ā karuselī, kuram kabīnes vēl pašas arī vēl rotēja ap savu asi piedevām, viņš man pat iekoda rokā , jo sēdēja blakus. Atceros, ka nebijām piesprādzējušies, drošības siksnu nebija un viegli patiešām varēja isslīdēt no plastmasas krēsliem. Pēctam mēs nejauši tikāmies tualetē, kurā iegājusi bija apkopēja, mēs iegājām vienā kabīnē.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi