Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Grīda sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

gluda- viegla dzīve
ar bedrēm - smaga dzīve
akmens, pa grīdu staigāt- rūpīgi caurskatīt nākotnes plānus,
arī līdz galam neuzticēties partneriem
krāsota-bēdas
slapja- strīds
puķēm kaisīta- viesības
netīra, grīdu mazgāt- slimība vai pārpūlēšanās
grīdu slaucīt- iespējama dzīvesvietas maiņa
grīdu likt- turība
grīdu izlauzt - saņemt sēru ziņu
grīdu nepieciešams krāsot, bet jūs grīdu nevarat sākt- zīme, ka jūs izvairāties no visa tā, kas varētu sarežģīt jūsu eksis¬tenci
šūpojas, pa grīdu iet- viegla uzvara sarežģītā lietā

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-01-31
sākumā ar Incīti un Anitu dzīvojām pa diviem stāviem otro un trešo stāvu Strenču PNS, un tur bija akvārijs, bet klavieres bija novestas stāvu zemāk. bija arī jaungada egle. Man tie stāvi juka. pēc tam sapņa otrajā daļā biju savā vecajā dzīvoklī Salacas 32-31, kur istabā pie iekšējās sienas grīda bija izdrupusi un pa spraugu pie sienas varēja redzēt un dzirdēt ka 7.stāvā spēlē klavieres tā meitene. Bija arī lāpstiņas ar kurām izgrebt betona pulveri.
u_l_d_i_s
2016-04-21
21. aprilis. Atceros tikai dažas šī sapņa epizodes. Bija jāsameistaro uztvērējs, radio, , kurš bija jāsameistaro vairākiem audzēkņiem, pēc tam visiem kolektīvi tiem pieslēdza strāvu un manējais skanēja, citiem - kā nu kuram... Liku grīdu -lamināta parketu savā vecajā dzīvoklī Salacas ielā 32-, kur māsa kaut ko pateica ne tā vai bija jau izmetusi vecos atgriezumus kā rezultātā es nevarēju pabeigt - pietrūka dēlīšu koridoram - par to sadusmojos un sviedu pret grīdu kaut kādu sekcijas stiklu, kurš nesaplīsa. Sapņa pēdējā daļā ciemos pie radiem raudāju, jo televīzorā bija kāda filma, kā arī bija kas zudis, kāds cilvēks. Gājām augšā pa sakrautām plāksnīšu trepītēm, kuras bija krāsotu bruģi apliktas, es teicu, ka šādas gan nevēlos, bet tādas vēlos, kas ir pie vienas mājas Madonā, Saulrieta krāsā
u_l_d_i_s
2015-05-29
Sapnis naktī uz 29.maiju. Biju Jūrmalā, Mellužos, pie tantes. Brālēni bija izauguši. Man pastniece atnesa kaut kādu paciņu, kur bija 0.25W rezistori sapakoti vienotā komplektā tādās kā lādītēs. Rihards nesaprata kas tie ir un diemžēl visus sajauca pēc svītru kodiem un tie bija izbērti uz grīdas. Dusmojos par to, jo tagad tos nāksies šķirot. Antenas vads gāja zem dēļu grīdas, tā bija mazgāta pie sliekšņa sita elektrība no kādas kvēlojošas naglas un kaut kas sāka kūpēt... :(. Sapnī bija arī vēl kaut kas vēl. Bet atnāca draugi, to tāpēc neatceros, jo jau aizmirsu...
u_l_d_i_s
2014-12-04
lielas 9 stāvu mājas uz kuru 9 stāvu braucām ar kādu meiteni - studenti, pie kuras es negaidīto kopā ar viņu biju ieradies pēc skolas. Gulta bija nesaklāta un māja nekārtīga. Viņa sarka un bālēja. Es atceros, ka to slepeni filmēju ar telefonu. VIņa vēl arī teica, ka nezinn, vai tas nav īapši kaitīgi , ka dzīvo (īrē dzīvokli 9.stāvā) Pa logu ārā redzēju pretējās mājas logus 9. stāvas augstumā, līdz ar to tiešām secināju, ka tas ir augššajais stāvu. Skatījos arī uz leju no augšas. Vēlāk sapnī biju kādā pieturā uz jumtiņa, no kura pamanīju, ka tai garām iet mani bijušie draugi - Rikijs, Gatis, kurš saticis kādu puisi ar kuru kopā gāja runādamies. Izlikās mani nepazīstam. Tas draugs teica, lai nerāda man kaut kādu lapu, kurā bija rakstīts kautkas svarīgs, kad to nolika uz pieturas soliņa. Sapņa beigās kādu ieveda telpā, kur bija jāatstādā veselu mēnesī sabiedriskie darbi notiesātajiem - bija kaut kādā mākslīgā apgaismojuma zālē jāsit nost betons no grīdas ar kaut kādu lielu kaltu vai perforātoru un atceros, ka tam pa virsu bija grīdas krāsa. Sapratu, ka notiesātais esmu es :(. BIja jāatstrādā kaut kādas stundas.
u_l_d_i_s
2014-12-02
Sapnis interesants šodien 12. decembra rītā. Vienos naktī sapņoju, ka guļu gultā un mani pamodina divi čaļi, kas uzradušies nez no kurienes, kaut kur blakus netālu gulēja arī Gatis. Viņu arī uzmodināja. Viņi man bija uzlīmējuši SInepju vai piparu plāksteri uz krūtīm-kakla nezin kāpēc. Es prasīju, kas viņi tādi un kā te iekļuva(tā gan nebija mana māja, bet kāda cita) - viņi atbildēja, ka jau pa dienu iekļuvuši - pārtiķuši no diviem malkiem saimnieka sarkanās dzertās kafijas un otras no malka parastās kafijas, kas palikusi krūzēs pāri. Pēctam biju it kā viens no viņiem, kaut kādā tumšā jumta pažobelē gulēja mana mamma un vēl kādi ļaudis, bet es nedrīkstēju būt pamanīts, tācu no gaiteņa loga saules gaisma projecēja ēnu uz sienas, kuru pamanīja pažobelē esošie, jo ap to vietu bija durvis, pa kurām varēja redzēt to sienu. Arī dzirdēju, grīdu, kura čīkst tā arī mani " nodeva", kaut gan viņi teica, ka spokojas. Sapņoju vēl daudz ko - visu naksti, bet šis bija tikai pirmais un vienīgais sapnis, kuru atceros.
u_l_d_i_s
2014-11-30
Sapnis pirmā Adventes Svētdienā (rītā) 30.nov. ... hmm, dēļu grīda kāda mājas palielā istabā, tai (dēļiem pāri šķērseniski) bija pāri izzāģēta tranšeja kaut kam tehniskam. pēkšņi kaut kādā vecā galda atvilknē kaut ko izdzirdēju. Atvēru to, tur bija kaut kāda šausmīgi izkāmējusi kaķene vai runcītis. Nezin kāpēc man bija apziņa sapnī, ka es Tur viņu esmu aizmirsis. Momentā sniedzu ūdeni bļodiņā ko dzert, kuru ielēju no krāna, taču nedzēra. Aizbēga no mūsu - manas un man svešu cilvēku sabiedrības. Sāka ļoti ātri skraidelēt un līda grīdas dēļu rindstarpās. Viņš bija tik sīks ! kā tāda samazināta vāvere. Pie tam, kad atvēru to atvilkni, kaķim jau nebija vairs visu locekļu kāda ķepa bija norauta, nesaprotu kā viņš vispār pārvietojās. Bet tas jau bij sapnis.... Beidzot mazais apstājās un vispār neizskatījās labi , atceros vēl, ka pārējie teica, ka vajag viņu tomēr nošpricēt. Atceros, ka māsa bēdādamies teica mammai, ka nevar tagad jaunajā darbā izdzīvot ar 420 eiro lielu algu. Vēl sapnī biju kādā pasākumā, kur pūlis stāvēja stacijas uzbetonējumā un gar margām mēgināju uztvert signālu wifi priekš datora, lai redzētu pasākumu kas saistīts ar dziedāšanu , arī savā datora ekrānā (caur straumēšanu). Uzstājās uz skatuves, (kas atradās kādu 200m attālumā vai pat vairāk) latviešu grupas. Sapņa beigās Gatis turpat stacijā bija dabūjis sev īrēt kaut kādu caurstaigājamu kabūzi, ar vecu dēļu apšuvumu istabā un veciem logiem, kas bija uz to pašu pusi kur 200m novietotā estrāde. Atceros, ka Gatim palika slikti, viņš sāka vemt un pievēma grīdu. Tad pilnu dzelteno spainīti ar zirnīšu zupu. Es brīnijos cik daudz var vemt. Īpašniecei, kura bija gati ielaidusi par samaksu , bija Jubileja - Dzimšanas dienas, bet vajadzēja iet, bet ne man ne Gatim nebija nekādas dāvanas, pat ne puķes. tad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-09-28
Sapnis 28. septembra rītā. Sākumā redzēju māsu un tad viņa bija pasūtījusi caur mani ebay vai citur kur jaunu sarkanu telefonu ar podziņām. Tas bija domāts viņas draudzenei, bet ne pārāk labi zināmai. Atceros, ka kaut ko nomuhļīju un atradu mājās iepriekš iegādātu, bet tam baterija bija mēsls. Atradu arī mājās mazlietotu bateriju no sony Ericsona un ātri apmainīju. Tad atceros, ka māsa deva to draudzenei, teica, lai uzlādē, jo jauns un nav lēdēts acīmredzot. Pēc laika, mēs abi ar māsu gājām pa aleju un pazvanīja tā persona, kurai telefons ticis un teica māsai , ka sūdzēs mani tiesā. Abi ar māsu tikai nosmīkņājām par to. Tālāk biju it kā Rīgas dzīvokli, taču tur bija nodilis lamināta parkets, ne jau pārāk, bet vietām varēja redzēt tādas kā švīkas. Atceros, ka staigāju pa to un arī vietām pie durvīm bija tādi kā pacēlumi un nolaidumi - nebija vairs līdzens. Tālāk sapnī biju nezināmā sireālā vietā un cēlu no kaut kāda polikarbonāta plaknēm sev dārza mājiņu - ātro variantu. Tur tālāk kādā šķūnītī, kuram bija iztaisīts sānos logs, pa kuru varēja daudz ko padot, , tur Reinis krāsoja kaut kādas detaļas baltas, bet Maija pukojās, ka uz malas atstāta viena tablete pret galvassāpēm. Mana mamma teica, ka var jau to appēst, vienu jau neatstās. Es teicu, ka man nepatīk gatavot ēst, tāpēc es esu slaids, vot tiem kam tas patīk - tie daudzi apaļigi.
ruika
2012-01-24
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi