Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Grāmata sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

to lasīt- zīme, ka vēl daudz jāmācās,
arī gods un cieņa
grāmatu pirkt- saņemt jaunas ziņas
grāmatu iespiest- sargāt savu noslēpumu
grāmatu saplēst- skolotājiem, zinātniekiem nozīmē labu, citiem - slimība
grāmatu iesiet- uzlabosies apstākļi
grāmatu dāvināt- dot labu padomu

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-04-23
ANsītis un Grietiņa, kas devās uz pilsētu, pie kāda bērnu dārza rāvu ārā no zemes iesējušos koku saknes, Papīra galvu meža zvēri, cūka piemēram, kas pēc tam ievietoti būrī izgrauza augšējos stieņus un lauzās brīvībā. Grāmatnīca. Nopirka to, ko nevajadzēja (par iedoto naudu)
u_l_d_i_s
2015-11-06
u_l_d_i_s
2015-01-15
Kaut kāda tante gribēja iegādāties gurķu sēklas kaut kur uz ielas. Man un arī otrai tādas viņas nosauktās bija beigušās, - - viņai bija tikai stādiņi no šīs šķirnes. Kopā ar Rutu Ruskuli pie sētas slējām kādas mana polikarbonāta loksnes un ruta tās diemžēl bija pārlocījusi garenvirzienā, teicu ka tā nedrīkst, jo tad tas bojā attiecīgo šūnu, kur izveidojas nevēlamais locījums. vēlāk biju citur mājās - ciemos pie radiem - lielā puķupodā , kur auga kāda istabas puķe, papildināju zemi - pieliku klāt mālaināku augsni no āra. Kad aplēju, tad domāju, ka ies pāri, taču kad izdzirdēju to dīvaino skaņu, tad pacēlu puķupodu no galda. izrādās galda virsmā bija izurbts liels caurums bez puķupoda un tur aizgāja pa taisno kanalzācijā. Valērijs runājoties ar radiet teica, ka nedrīkst zagt un uz to es atbildēju, ka "´ tad jau Laurim visu laiku būtu jāsēž cietumā"´ . Brālēns kārtoja milzīgā grāmatu plauktā grāmatas, kaut ko pārkrāmēja. Pārlidoju viņu viesistabu, izlidoju no iekšējās istabas uz koridori un ieeju. Man bija tādas dīvainas spējas parādījušās. Teicu, ka esmu mainījies.
u_l_d_i_s
2014-05-08
Sapnis 8. maija rītā. Autobuss. Pārpildīts autobuss. Pēc tam tramvajs , tramvaja galapunkts, kad nevarēju paspēt no tramvaja izkraut visas savas vestās lietas. Spiedu STOP pogu bet tas neapstājās, nereaģēja šofere. Strīdējos pēc tam ar to sievieti šoferi, kas vadīja tramvaju, teicu, ka saukšu policiju, viņa bija tik nihilistiska, ka teica, lai saucu. Otrā sapņa daļa bija interesantāka. Es Biju atkal mazs un pakāpies uz kaut kāda paaugstinājuma , lasīju kādu milzīgu grāatu, kura stāvēja stāvus kaut kādā sireālistiskā vietā ziemā, kur bija vairākas nojumes. Sniegs bija, nevarētu teikt, ka tie bija kapi, bet kaut kādas telpas blakām bija. Lasīju grāmatā, kurā bija attēli par radzenes un varavīksnenes izpēti, attēli to papildinaja. Mamma, kura man tobrīd stāvēja blakus brīnijās, ko es tādu sarežģītu tur lasu. Grāmata, kuras lapuses bija kā no plastmasas, mirdzēja (spīdēja). Tur pat netālu redzēju arī citus bērnus savus bijušos studiju biedrus, kuri arī bija mazi. Tad aizgāju pie viņiem, Lai sasildītos vienā no nojumēm, mēs bijām uzgājuši dēļu gŗēdu. Dēļi bija plati un apmēram 1,5m gari. Arī gāzes balons tur bija. Beigās atnāca kāds pieaugušais un nosodīja mūs, ka mēs spēlējamies ar sērkociņiem. Ar tiem dēļiem aizsita ciet caurumu, kas savienoja nojumes (aiznagloja).
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi