Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Ēna sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

priekšmeta -nebūt pārlieku piesardzīgam visās lietās, bažas ir veltas
paša-brīdinājums nepārvērtēt savus spēkus, ari bēdas
cita- censties līdzināties kādam cilvēkam
pārlēkt cita ēnai- ļaudis ar negodīgiem līdzekļiem cenšas iznīcināt kāda paziņas stāvokli
paša, Ēnu neredzēt, kur tai jābūt- neapmierinātība ar pašreizējo stāvokli
cita, Ēnu neredzēt, kur tai jābūt - nevajag idealizēt šo cilvēku, viņam ir daudz netikumu
aiziet no tās saulē- kāda neatrisināta notikuma atklāšanās
ieiet no saules ēnā- nomācoša notikuma tuvošanās

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-06-01
vajadzēja netālu no Jāņavārtu stacijas šķērsot sliedes, bet vilcieni nāca man virsū, man izdevās izvairīties, Tumsā arī bija ieslēgts augšējais lukturis, b et vispār diezgan ēnaini. Kā ēnas.
u_l_d_i_s
2015-04-07
9.apr. Kopā ar Kārli staigājām un iegājām laikam viņa vecajā skolā, Madonas 2vsk. , iegājam kādā no klasēm, kur bija bērni, kārlis bija priecīgs par savu jauno planšetdatoru, tas bija liels, neparasti liels. viņš uzlika to uz galda un ieslēdza to. Kaut kāda sīkā meitene uzkāpa uz galda un tad ar vienu kāju uz planšetnieka, diemžēl tam saplīsa tačskrīns. es sāku filmēt un pirs filmēšanas nofotofrāfēju notikušo ar savu telefonu. Pārējie sīkie brīnijās, ka mums tik daudz ierīču, (laikam vēl kaut ko gribēja saplēst... pa logu bija redzama 1.vsk. ,tad kad izgājām no skolas tur pagalmā, tad mierināju Kārli, ka es caur ebay pasūtīšu viņam jaunu tačskrīnu, ka varbūt nemaz tik dārgi nebūs, kā viņš domā... vēl dažas šis nakts sapņa epizodes - garāžā mākslīgais apgaisojums - pretīgi blāvi zila dienasgaisma, iekšā gandrīz pliki čaļi kaut ko remontē, un otra epizode - kaut kāds komunālais dzīvoklis, kur katrs pietecinājis vannu pilnu,bet labi zin, ka skaitītājs kopējs un jāmaksā būs tik un tā, bet tika un tā cenšas viens otru pārspēt. Negribēju lai ienāk, vairījos stāvēt tā, lai citi redz manu ēnu uz sienas, un ieejai priekšā aizkrita visādi celtniecības mmateriāli.
u_l_d_i_s
2014-12-12
Sapnis interesants šodien 12. decembra rītā. Vienos naktī sapņoju, ka guļu gultā un mani pamodina divi čaļi, kas uzradušies nez no kurienes, kaut kur blakus netālu gulēja arī Gatis. Viņu arī uzmodināja. Viņi man bija uzlīmējuši SInepju vai piparu plāksteri uz krūtīm-kakla nezin kāpēc. Es prasīju, kas viņi tādi un kā te iekļuva(tā gan nebija mana māja, bet kāda cita) - viņi atbildēja, ka jau pa dienu iekļuvuši - pārtiķuši no diviem malkiem saimnieka sarkanās dzertās kafijas un otras no malka parastās kafijas, kas palikusi krūzēs pāri. Pēctam biju it kā viens no viņiem, kaut kādā tumšā jumta pažobelē gulēja mana mamma un vēl kādi ļaudis, bet es nedrīkstēju būt pamanīts, tācu no gaiteņa loga saules gaisma projecēja ēnu uz sienas, kuru pamanīja pažobelē esošie, jo ap to vietu bija durvis, pa kurām varēja redzēt to sienu. Arī dzirdēju, grīdu, kura čīkst tā arī mani " nodeva", kaut gan viņi teica, ka spokojas. Sapņoju vēl daudz ko - visu naksti, bet šis bija tikai pirmais un vienīgais sapnis, kuru atceros.
u_l_d_i_s
2014-02-17
18.feb. mamma puslitru šņabja pielēja ķirbju saldajam ēdienam. es protestēju un teicu, ka to neēdīšu, !!! vēlāk sapnī izkritu no balkona pirmā stāva kādā nepazīstamā vietā, kur krāmējām malku, viens no balkoniem bija pielns ar ūdeni, otrā bija pacelta grīda, māsa negribēja dot pāris saujiņas smilšu man priekš kaut kā. Ēnas , bet neasu kontūru ēnas no daudz stāvu dzīvjamām mājām, kas projecējās uz tuvējās sienas, dīvaini, ka tas aptumšojums bija tāds savāds, redzēju arī, ka izdzīest mana jaunā LED floodlight spuldze, jo bija par karstu tai. tāpat arī kopā ar Kārli vai kādu citu , mazliet biju nokavējis ēdiena izsniegšanu, un pavāres laipni sakrāva bezmaksas porcijas man un viņam. Tā bija nepazīstama ēdnīca.
u_l_d_i_s
2013-07-12
kautkādas ārzemes vai tāla nezināma vieta, augstskola, esmu kādā telpā kur saule ejot pa debess jumu, drīz iegriezīs ēnu no stūra izbūves, stūra izbūvē Martina izliecas un priecājas par aizkariem kurus karinu pie loga, uz kuriem ir visādas zinātnieskas un elektronisko shēmu bildes - silueti
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi