Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Elektrovilciens sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tajā pārpildītā braukt un atstāt mantas-nepatikšanas vai izmaiņas plānos, kas saistītas ar jauniegūtiem paziņām
tajā braukt un iepazīties ar sapņu cilvēku - skumt pēc zudušās vai neesošas mīlestības
ar elektrovilcienu aizbrauc mīļotais cilvēks {uz pretējo pusi, nekā ieplānots) - mainīt attieksmi pret tuviem un mīļiem cilvēkiem, citādi stāvoklis var kļūt nelabojams
elektrovilcienu pēdējo nokavēt- izvairīties no neapdomātas rīcības, kuras sekas var skart ne tik vienu vien cilvēku

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-06-01
vajadzēja netālu no Jāņavārtu stacijas šķērsot sliedes, bet vilcieni nāca man virsū, man izdevās izvairīties, Tumsā arī bija ieslēgts augšējais lukturis, b et vispār diezgan ēnaini. Kā ēnas.
u_l_d_i_s
2014-04-16
Braucu no Majoriem vai Dubultiem uz Mellužiem. Pirms iekāpšanas vilcienā, bija jāiet caur kādu pagrabu, kur strādāja celtnieki dienā. Naktī, kad biju kails uz skrēju uz vilcienu vienā krekliņā, strādnieku nebija. Bikses garās džinsu biju paņēmis līdzi. Pirms tam bija tikšanās ar politiķiem uz kaut kādām trepēm brīvā dabā. Elektrovilcienā tamburā pārgērbos, pēc tam Elektrovilcienā satiku savus brālēnus, Dusmojos uz viņiem, ka tās dažās konfektes , kas man bija džinsu kabatās, šie bija visas savākuši un nevis apēduši, bet saplacinājuši, tāpēc biju jo īpaši dusmīgs, teicu, ka tā izcūkot ēdienu nevar, kad pats pelnīs un rēķinus maksās, tad redzēs, kā ir. Mellužu stacijā nepaspēju izkāpt, jo nebiju vēl līdz galam saģērbies un nebiju savācis savas mantas. Tad arī tie
u_l_d_i_s
2013-11-14
gulēju starp sliedēm, elektrovilciens vai kāds dīzelis pārbrauca man pāri, tā priekšējā borda mani neķēra, jo pulēju plakaniski, taču, kad vilciens bija aizdrāzies pāri, aizmugurējā borda bija zemāka(jo bija citādāka vagona marka) un tā mani draudēja skart. Tad pamodos. Sapnī pirms tam bija arī kaut kas cits, bet to neatceros.
u_l_d_i_s
2013-09-14
elektrovilcienu pēdējo nokavēt- izvairīties no neapdomātas rīcības, kuras sekas var skart ne tik vienu vien cilvēku. Ar kaut kādiem veciem pogu palaidējiem ieplēstā maisiņā braucu uz Rīgas daču no R"igas puses. Kaut kādā dīvainā kārtā pabraucu garām Dārziņiem , nezin kāpēc neizkāpu, bet nesatraucos par to. un nu jau bija pietura Dole, tikai tur pa vilciena apakšu iztecēja kāda plata upe, līdzīgi kā Ogrē. P. Dolē taču upes nav. Beigās izkāpu Salaspilī, taču Biļešu kase ēkā iekšā atradās pavisam citā vietā, iepriekšējā pirms manis ilgi kaut ko runāja un negribēja vākties prom no biļešu kases lodziņa. es prasīju, kad nāks tagad vilciens tuvākais uz R"igu atpakaļ lai varu nokļūt Dārziņos... DIemžēl vilciens tiko arī atpakaļ bija aizgājis un jāgaida vēl stunda. Domāju aiziet uz Botānisko dārzu, bet tā arī neaizgāju, Ieplēstajā pol. maisiņā, kur atradās tās vadības paneļu starta un stoppogas, izbira manas kaklarotas hrizolīta kolonnas :(, un es konstatēju, ka daļa jau pa saplēstā maisa caurumiem bija izbirysi ārā.
u_l_d_i_s
2013-08-21
ar manu mammu ivaru un vēl kādu citu nepazīstamu puisi izlēmām doties no R"igas uz Dārziņiem = aiziet uz dārziņu un pasēņot pa mežu. Braucām vilcienā, atceros vēl sapnī, ka es izkāpu no vilciena pē´dejais uz perona. Tad sākās strīds par to, ka es vēlējos iet sēņot, taču pārējie aizgāja citā virzienā. Atradu sākumā mazas priežu vai bērzu bekas, vēlāk - lielas jo lielas apšu bekas, kuras bija vecas un daudzas arī bija tārpainas, sēnes auga jocīgā vietā kaut kādā nezināmā vietā, kur it kā tām virsū nelīst lietus, tādā no mūra izbūv´tā ielokā, (sēta), mājas ēkas stūris, kopumā tumšs iespaids par to vietu un zemi griesti.
u_l_d_i_s
2013-02-14
Šorīt sapņoju. Iepazīstos ar cilvēkiem vilcienā. Braucu vilcienā , no Rīgas virziena uz Tiraines virzienu. Kaut kāda Atgāzene vai Tīraines stacija tā varēja būt. Konduktors nonācis līdz manīm beidzot. Es kādā 3. vagonā. Paldies Dievam konduktore np Aronas pagasta. Biļetes man nav, tieku kaut kā cauri. Vēl kaut ko nedaudz atceros ka kādā modernā stacijā, lielā, kuru neatpazīstu, kur viss ir izremontēts ir divas tualetes. Uz vienām durvīm ir uzzīmēta resna māmiņa ar bērni, kā arī grūtniece, bet uz otrām durvīm - 0.25LVL. kaut kas vēl bija bet pārējo jau ļīdz šīs dienas vakaram aizmirsu, tāpēc laikam gan tā ir, ka momentā sapņus vajag pierakstīt.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi