Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Ēdiens sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

garšīgs- nepatīkama dzīve, viesības
rūgts- mīlestība
skābs- tenkas, strīdi
pārsālīts- strīdi
liess- trūkums
salds- iemīlēties, salabt ar mīļoto
auksts- veselība

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-28
Sapnis dinamisks. Biju ar savu CUBE riteni kādā nezināmā vietā, kurā dzīvē nekad neesu bijis. tā bija mežmala, gar kuru bija aveņu stādos ieaudzis strauts vai upīte, kur pāri bija tiltiņš, tur lasīju avenes, kas bija ļoti lielas, tumšas gandrīz kā kazenes. Atceros, ka arī citi cilvēki Marianna bija kas tās lasīja un staigāja garām. Pāc kāda laika atgriezos sapnī tai vietā otreiz lai atvestu uz turieni Rūsiņu. Rūsiņš paņēma manu cube riteni un nogērbis kreklu atsedza savas bālās krūtis saules stariem. apgūlās uz cube uz sēdēkļa uz muguras un iestūrēja kādā pagalmā kas bija pāri šosejai. iestūrēja kādā stabā. Vēlāk sapnī tēloju stulbu izdvešot kādas artikulētas skaņas it kā būtu garīgi slims, pietam tur bija ne tikai mana mamma bet arī māsa un tante. Visbeidzot trešā daļā bija skola , kas koncentrējās pieturā. Tramvaja pieturā. Tur pasniedzēja teica, ka tik un tā mums krievu valodā būs jāpērk grāmatas kas maksā 70 eiro. Tad mēs ar Sandi kaut kur starpbrīdī aizgājām pa nezināmas pilsētas loku, līdz atgriezāmies tai pieturā pie maizes veikala, un tur trotuārā bija iemūrētas krāsnis (pazemē), kurtuves tikai bija kā durtiņas virspusē. Pārējie "skolnieki" tostarp Rūsiņš jau krāmēja citiem uz šķīvjiem kādu ēdienu un krievu valodas pasniedzēja teica, lai cienājamies un es paņēmu siera šķēli , desu uz dakšiņas un ēdu. Teicu, ka es nebūšu viens no skolēniem, kuru pienākumos turpmāk ietilps pasniegt un gatavot ēst citiem, bet Rūsiņš ar citiem jau bija piekritis. Tas arī varbūt tāpēc, ka mēs ar Sandi atnācām pēdējie, jo es starpbrīdī mazgāju kādu datorkrēslu ar spirtu, kuru sandis protams gribēja izraut.
u_l_d_i_s
2017-04-14
Sākumā klausījos kādu mazu radio aparātu, līdz uztvēru kādas mobīlās sarunas analogajā formātā, vieta bija nepazīstama un mani izsekoja Gatis Rengarts, es izvairījos no viņa, bēgu, slēpos. Bija arī dīvaina sarkana gaisma, kuras apgaismojums saplūda ar āra apgaismojuma Nātrija spuldzēm un es kļuvu nepamanāms tajā. Vēlāk Madonā uz Poruka ielas klausījos mp3 atskaņotāju un biju ģērbts vienīgi garā Tkreklā, kurš pārklāja stilbus, biju notupies un atspiedies pie kādas mājas. Tad Tur bija cienasts, aukstā gaļa, u.c., ko bija sarūpējusi draudze, es ļoti lepojos ar to, ka piederu šai adventistu draudzei. Sapņa beigās viesojos pie kāda cietuma,kur ieslodzītajiem pašiem bija jābūvē tā griesti un jāliek kādas metāla sijas, kā arī lasīju zemenes, domāju tās lasīt no rindām vai nē, vai lai paliek Ivaram. Ivars brauca ar vieglo mašīnu.
u_l_d_i_s
2015-12-11
Sapnī ēdu sieru tad, kad jau otro ēdienu biju apēdis, bert siera galabu biju aizmirsis. Ēdu vēl un vēl pa virsu. Pārsvarā griezu nost miziņu, kas manā skatiijumā ir garšīgāka. No vienas puses siers bija drusku iebojājies, pēc tam to piedāvāju mammai, māsai, vēl sapnī bija kaut kādi pienazobi un kaula zobi kāda tēma par to.
u_l_d_i_s
2015-11-13
vairākus gadus pēc kārtas es biju pieradis sava bērna ēdiena porciju saņemt kādā bērnudārzā un ēst to mājās. Taču tad es atklāju, ka citos aizklātos skapīšos porcijas atšķiras. :( Citiem tiek liels žāvētas vistas stilbiņš, taču man tikai kartupeļi ar vistas pabirām. Man tas sāka nepatikt un es slepus sāku piesavināties arī citu porcijas. Konstatēju, ka tikai ne man vienīgajam tiek pabiras, bet ēdiens katrā porcijā krāmēts uz labu laimi, bez kādas dozācijas, Vieta, kur man bija jāsaņem ēdiens, līdzinājās kādai šaurai telpai vai tualetei - noliktavai, kur varēja nokļūt caur mūzikas uz zīmēšanas skolotāju kabineta istabu. Viņas nevaktēja mani un es pat vienreiz uzprasīju maisiņu, lai varētu sakrāmēt pāris bruģu akmeņu gabalus, kuri reiz tur bija uzradušies. Telpā gadu gaitā bija sakrājušās arī citas manas vērtīgas lietas, arī putekļu sūcējs, kuru diemžēl iedarbinājuši citi un lietojuši arī, tai skaitā mans skolas biedrs, ar kuru nav bijušas īpaši labas attiecības. Sapņa otrajā daļā biju kādā telpā, kur uz galdiem bija solārās plāksnes, kuras lodēja mans draugs Lauris Mednis. Viņš tās bija sagriezis perpendikulāri un līdz ar to rindas vairs nevarēja salodēt pa līnijām. Lamāju viņu par to, taču viņš neierasti to manu ārdīšanos uztvēra mierīgi. Mana vecmamma, kura sapnī bija dzīva (Elvīra) arī bija tai telpā, un izteicu savas domas par viņu sliktajām zināšanām, teicu, ka tādā veidā tos netaisa, kur tāds marasms ir redzēts... :( .
u_l_d_i_s
2015-10-27
Sapnī biju dažādās vietās. Tā bija Madona, Saules ielā, kur uzbūvēta laboratorija. Visi bioloģijas studenti arī bijušie, ieskaitot mani bija uzzinājuši, ka Latvijā iebruks un sāksies karš. Sabiedrībā tam neticēja. Man bija jānoslēpj sprādzienbīstamā L un D Glikoze tai laboratorijā. E bajā sapirkto glikozi bērām uz kāda papīra telpā uz grīdas, taču man šķita, ka tas nav jēdzīgi, jo viņi tie iebrucēji tāpat tās aizslēgtās durvis uzlauzīs. Pie jumta kores vēlāk piezagās divi kaut kādi nepazīstami tipi un no augšas novēroja, ko mēs tur iekšā darām. Tad aina ēdnīcā - man gribējās karbonādi, nevis rīsu ēdiena sautējumu, kurš gan pārpalikuma dēļ bija uzlikts 3 reiz vairāk un cenas ziņā noteikti būtu izdevīgāks. Bet arī citi man to karbonādi gribēja, un izķēra visus tos saliktos šķivjus uz letes pirms manis, un tad, kad pavāre uzlika man šķivi ar pieprasīto, tad nu uzlika tā uz pāris kumosiem.... :(
u_l_d_i_s
2015-07-17
Ēdienā bija nejauši iecepts liels dienvidu valstu zirneklis. Atteicos to ēst. Notīrīju šķīvi cik vien varēju, taču vienā pusē vēl bija palikusi tomātu mērce. Tad man mammas darba kolēģē atkal uzlika uz šī šķīvja kaut kādu plakanu filejas gabalu vietā, kur bija iztecējušas tā uzceptā zirnekļa asinis. Noliku steigā to šķīvi lejā uz grīdas, lai atdotu kaķim. Jo dusmojos, ka, ja kaut ko jaunu krāmē , veco vajag izslaucīt. (šķīvi vajadzēja notīrīt)
u_l_d_i_s
2015-02-21
Daina A>. lasīja lekcijas, kurās sāku piedalīties arī es. Es kādas 5 - 6 pirmās lekcijas jau biju palaidis grām, par cik viņa man bija pazīstama, biņa par to nedusmojās, bet jutu to, ka labi viss nav... lika pielodēt pie mana sola instrumentu turētaju komplektu, kur tas bija atrauts. Taisīju viņai remontu, bija sestdiena. Biju izņēmis durvis un ielicis tās jaunā vietā, un ari grīdas segums bija jauns. Biju atnācis tikai uz vakarpusi. Uz galda pārējiem bija arī slāti, biežu salāti un citādāki, no kuriem arī es ēdu. Svētdien vajadzēja turpināt, bet es viens pat apēdu diezgan lielu daļu salātu, kas bija paredzēti visiem, - jau no rīta, tāpēc izdomāju, ka papildus tam vēl uzvārīšu makaronus, lai arī citiem būtu ko ēst vēlāk. Ar kādu izlēcēju sākās konflikts par politiku par kāda dzejnieka izteikumiem. Kārlis K. 2067, es 2064.
u_l_d_i_s
2014-09-02
3. septembrī, 9. mēness dienā. Mēs - es, Ivars un Mārtiņš bijām laikam gan manā vecajā dzīvoklī Salacas ielā 32-31. Mārtinš centās iedraudzēties , es neatņēmu sveicienu. Gribēju viņam sasist purnu, Ivars aizstājās priekšā. Mamma jautāja dažādus jautājumus par mani un Ivaru vai viņš vēl dzīvo Madonā. Ar elkoni uzsitu arī mammai pa deguna sēžot pie galda, jo mani nokaitināja. Beigās man acīs bija asaras. 2. daļā - notikumi ar grīdas flīzi un viesībām. Tā kā man jau otro dienu ir pazudusi daļa nauda >>> 3 gab 50-nieki no gridas apakšas, līdz ar to domas arī sapņos kavējas pie tā. Bija kaut kādas viesības. Bija arī Sandis un kaut kāds Jānis. Pēc notikušā no vienas klusas pensionāres uzzināju, ka vina redzējusi to, ka flīze ir pacelta, taču viņa neko nezināja par naudu. Centos pēc tam sameklēt viņu lai viņa sniegtu liecība caur viesu sarakstu, taču man tas neizdevās. Grūstījos ar Viju K. (bijušo priekšsēdētāju) jo viņa mani nokaitināja. 3. daļā biju lidostā. Tur bija Žeņa, kur lidmašīnas saolonā vai tml. vietā piedāvāja mums ēst visādus dīvainus veģitāros ēdienus, - Tad biju uz ielas, divi jaunieši kuri gāja garām man divreiz iebakstīja dibenā, bet ne tā stipri, bet pārliecinoši, beigās dzinos viņiem pakaļ un gribēju uzzināt kāpēc pirmais no viņiem tā rīkojies. uzzināju,m ka rīkojies tā, lai es domātu, ka vainīgs otrais no jauniešiem, kā arī to, ka man ir sarkana seja. Sapņa beigās laisīju tomātus. Vienu no tiem, kamēr mērcēju kādā izmūrētā gāzbetonbloku bedrē, kuras pašā apakšā bija ūdens, netīšām nolauzu, tie bija izņemti no podiņiem, Jā un es gāju ar tiem, ūdens tecēja man uz kājām, taču tās nebija manas kājas, - tās bija bez matiem(bez apmatojuma) arī uz bedres malas sēžot pamanīju to, ka manas kājas ir savādākas. tā arī tas sapnis beidzās. vairāk neko neatceros. Enerģētikas negatīvā ietekme skar arī dzīves neapzināto pusi. Devītajā mēness dienā bieži rādās smagi un nepatīkami sapņi. Tiešas nozīmes tiem nav, tomēr vēlams pret tiem attiekties uzmanīgi. Šie sapņi
u_l_d_i_s
2014-01-06
kaut kaadaa pasaakumaa biju decembrii ceturtajaa un mani apsveica kludas deel Vaarda dienaa, tacu man varda diena ir 4. juulijaa, bija svetku galds un musu uznemuma gramatvede un vel dazi cilveeki mani apkampa un sveica.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi