Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Dāvanas sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

saņemt- negaidīta laime, panākumi biznesā, peļņa, mantojums
sūtīt- saņemt nopēlumu
saņemt dzimšanas dienā-veiksme visās lietās
pasniegt- prieks,
arī nepatikšanas
izdalīt- lieli ienākumi
ubagot- laime ģimenē

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-10-14
Biju tirgū, kur daudzi pārdeva drēbes un dziju, kādā vietā pārdeva mūzikas instrumentus un es uzdāvināju tādu vijoli, kura ir platāka nekā parasta vijole. es vienīgais biju tas, kas kaut ko dāvināja pārdedvējiem, lai tie preci pārdotu pircējiem. Maksims Fiļipovičs vēl ilgu laiku pirms ziemassvētkiem tur bija paņēmis dažādas spēles riču raču un citas tirgošanai no rokas. Man bija izslēdzies telefons un tas prasīja ievadīt pin kodu. tastatūra bija kā melnais caurums, kas visu sūca iekšā. kāds draugs man gribēja palīdzēt un aizņēmās no tirgotājiem tādu pašu telefonu, cerot ka tam būs tāds pats pin kods bet nebija tam bija 1574, un tas man nepalīdzēja. atcerējos, ka pin kodu esu pierakstījis uz kādas lapiņas kura atradās mugursomā. taču nebija vietas kur apsēsties tirgus, kāpnes bet neviena soliņa kur piesēst. Bija arī kāds būdīgs gangsteris, kurš sita visus, un mūsu mašīnu bija nobloķējis ar magnētisko bloķētāju, kurš pats ir tik pat liels kā mašīna. lai no tā atbrīvotos, ar tālvadības pulti mašīnu iemetām kanālā, cerot ka bloķētājs metīsies tai pakaļ un noslīks. bet tā nenotika bet mašīna izpeldēja sēklī. sapņa pirmajā daļā mācījos, bet kādā pasākumā man bija ļauts kļūt par karuseļu operātoru, kurš ieslēdz karuseli.
u_l_d_i_s
2017-09-21
stefānija no hameleonu rotaļām man uzdāvināja torti, bet tas nebij par velti, jo biju parādā lielu atbildību un darbu. no kura gribēju izvairīties.
u_l_d_i_s
2015-12-06
Sandis Mazurs sapņoja, ka nesa pienesumu uz cietumu. Pazīstams cietums. Nesa Zuzei.
u_l_d_i_s
2014-03-01
ar mammu gājām ciemos pie kaut kādas nepazīstamas tantes, kura bija alka. Nesām viņai kaut kādu sīku sēni. VIņu satikām uz ielas krustojuma kādā nezināmā lielpilsētā, kur viņa tirgojās ar sēnēm. Neviens no viņas neko nepirka. Teicu mamai ka diezvai tā bija laba doma viņai mazu s;eni davināt, ja pašai sēnes ir un viņai jau naudu par tām vajag nevis pateicību. Tad kaut kādi kārtībnieki viņai aizrādīja, ka viņa stāv nevis uz trotuāra bet žālājā, tad ātrā palīdzība viņai uzmauca galvi pāri un nosedz visu ar plastmasas lielu maisu un veda uz palīdzības mašīnu, divas medmāsiņas viņu iecēla mašīnā, aizveda. vēl no sapņa atceros, ka kaut kādu puisis redzēju, kurš pastaigājās ar divām jaunām čiksām. Pilsēta bija nezināma, apbūve nebija tik blīva kā Pļavniekos, bet kaut kas līdzīgs. Agrs pavasaris neskatoties uz tām sēnēm.
ruika
2011-03-27
Jaukais_Taurenitis
2010-03-01
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi